Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Singi-šampinjonipitsa Rimi TK
    Эстония

    Singi-šampinjonipitsa Rimi TK

    12.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,49 €/кг

    Пицца доступна для экспресс-заказа и самовывоза из магазина (из магазинов Rimi в Laagri, Haabersti, Sõpruse, Ülemiste, Lasnamäe Centrum, Fama, Tartu Lõunakeskuse, Pärnu Kaubamajaka, Kuressaare, Viljandi, Rakvere и Võru) с 10:00 до 18:00.

    Вы получите пиццу еще теплой, если придете за заказом сразу.

    Заказанную на самовывоз пиццу храним при комнатной температуре до 6 часов!

  • Hawaii pitsa Rimi TK
    Эстония

    Hawaii pitsa Rimi TK

    11.89 € за шт.

    Цена за единицу: 13,21 €/кг

    Пицца доступна для экспресс-заказа и самовывоза из магазина (из магазинов Rimi в Laagri, Haabersti, Sõpruse, Ülemiste, Lasnamäe Centrum, Fama, Tartu Lõunakeskuse, Pärnu Kaubamajaka, Kuressaare, Viljandi, Rakvere и Võru) с 10:00 до 18:00.

    Вы получите пиццу еще теплой, если придете за заказом сразу.

    Заказанную на самовывоз пиццу храним при комнатной температуре до 6 часов!

  • Mezzelune juustu-singiga Salling Princip 200g

    Mezzelune juustu-singiga Salling Princip 200g

    3.19 € за шт.
    Обычная цена: 3,65 €

    Цена за единицу: 15,95 €/кг

  • Punane paprika juustutäidi. Grikios 200g/150g
    Без лактозы

    Punane paprika juustutäidi. Grikios 200g/150g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 18,95 €/кг

  • Pasta-suitsusingivorm 250g
    Эстония

    Pasta-suitsusingivorm 250g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 10,76 €/кг

  • Heeringas kartuli ja hapukoorega 330g
    Эстония

    Heeringas kartuli ja hapukoorega 330g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 10,27 €/кг

  • Grillkauss kanaga Lunden 275g
    Эстония

    Grillkauss kanaga Lunden 275g

    5.55 € за шт.

    Цена за единицу: 20,18 €/кг

  • Hakklihapitsa Rimi TK
    Эстония

    Hakklihapitsa Rimi TK

    12.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,49 €/кг

    Пицца доступна для экспресс-заказа и самовывоза из магазина (из магазинов Rimi в Laagri, Haabersti, Sõpruse, Ülemiste, Lasnamäe Centrum, Fama, Tartu Lõunakeskuse, Pärnu Kaubamajaka, Kuressaare, Viljandi, Rakvere и Võru) с 10:00 до 18:00.

    Вы получите пиццу еще теплой, если придете за заказом сразу.

    Заказанную на самовывоз пиццу храним при комнатной температуре до 6 часов!

  • Ladyfingersi küpsise magustoit 140g
    Эстония

    Ladyfingersi küpsise magustoit 140g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 18,21 €/кг

  • Salaamipitsa Rimi TK
    Эстония

    Salaamipitsa Rimi TK

    12.49 € за шт.

    Цена за единицу: 17,84 €/кг

    Пицца доступна для экспресс-заказа и самовывоза из магазина (из магазинов Rimi в Laagri, Haabersti, Sõpruse, Ülemiste, Lasnamäe Centrum, Fama, Tartu Lõunakeskuse, Pärnu Kaubamajaka, Kuressaare, Viljandi, Rakvere и Võru) с 10:00 до 18:00.

    Вы получите пиццу еще теплой, если придете за заказом сразу.

    Заказанную на самовывоз пиццу храним при комнатной температуре до 6 часов!

  • Lihasalat 400g

    Lihasalat 400g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,72 €/кг

  • Grillsalat marineeritud sibulaga 250g
    Эстония

    Grillsalat marineeritud sibulaga 250g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 9,16 €/кг

  • Täisterapastasalat kanaga 250g
    Эстония

    Täisterapastasalat kanaga 250g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 13,16 €/кг

  • Girasoli Selection by Rimi lõhega 250g

    Girasoli Selection by Rimi lõhega 250g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 13,16 €/кг

  • Rebitud liha ja peekoni pitsa Rimi TK
    Эстония

    Rebitud liha ja peekoni pitsa Rimi TK

    11.29 € за шт.

    Цена за единицу: 12,27 €/кг

    Пицца доступна для экспресс-заказа и самовывоза из магазина (из магазинов Rimi в Laagri, Haabersti, Sõpruse, Ülemiste, Lasnamäe Centrum, Fama, Tartu Lõunakeskuse, Pärnu Kaubamajaka, Kuressaare, Viljandi, Rakvere и Võru) с 10:00 до 18:00.

    Вы получите пиццу еще теплой, если придете за заказом сразу.

    Заказанную на самовывоз пиццу храним при комнатной температуре до 6 часов!

  • Toorjuustu-sõstramaius 140g
    Эстония

    Toorjuustu-sõstramaius 140g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 16,07 €/кг

  • Kolme juustu pitsa Rimi TK
    Эстония

    Kolme juustu pitsa Rimi TK

    12.49 € за шт.

    Цена за единицу: 17,84 €/кг

    Пицца доступна для экспресс-заказа и самовывоза из магазина (из магазинов Rimi в Laagri, Haabersti, Sõpruse, Ülemiste, Lasnamäe Centrum, Fama, Tartu Lõunakeskuse, Pärnu Kaubamajaka, Kuressaare, Viljandi, Rakvere и Võru) с 10:00 до 18:00.

    Вы получите пиццу еще теплой, если придете за заказом сразу.

    Заказанную на самовывоз пиццу храним при комнатной температуре до 6 часов!

  • Mehhiko pitsa hakklihaga Rimi TK
    Эстония

    Mehhiko pitsa hakklihaga Rimi TK

    11.89 € за шт.

    Цена за единицу: 12,78 €/кг

    Пицца доступна для экспресс-заказа и самовывоза из магазина (из магазинов Rimi в Laagri, Haabersti, Sõpruse, Ülemiste, Lasnamäe Centrum, Fama, Tartu Lõunakeskuse, Pärnu Kaubamajaka, Kuressaare, Viljandi, Rakvere и Võru) с 10:00 до 18:00.

    Вы получите пиццу еще теплой, если придете за заказом сразу.

    Заказанную на самовывоз пиццу храним при комнатной температуре до 6 часов!

  • Kinoa kanalihasalat 250g
    Эстония

    Kinoa kanalihasalat 250g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 15,56 €/кг

  • Võileib mag.tšilli-kana-papr.-spin. Rimi 170g

    Võileib mag.tšilli-kana-papr.-spin. Rimi 170g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 19,94 €/кг

  • Riisipuder kookoskr., mango, virsiku Me 260g
    Подходит для веганов Эстония

    Riisipuder kookoskr., mango, virsiku Me 260g

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 16,12 €/кг

  • PT Kartuli-singisalat 1kg
    Эстония

    PT Kartuli-singisalat 1kg

    7.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,79 €/кг

  • PT Rosolje 1kg
    Эстония

    PT Rosolje 1kg

    8.19 € за шт.

    Цена за единицу: 8,19 €/кг

  • Hummus musta küüslauguga 150g
    Для лучшей жизни Подходит для веганов Эстония

    Hummus musta küüslauguga 150g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 17,27 €/кг

  • PT Kartuli-lihasalat 1kg
    Эстония

    PT Kartuli-lihasalat 1kg

    8.19 € за шт.

    Цена за единицу: 8,19 €/кг

  • Pasta-suitsukanasalat 300g
    Эстония

    Pasta-suitsukanasalat 300g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 9,50 €/кг

  • BBQ-kanapitsa Rimi TK
    Эстония

    BBQ-kanapitsa Rimi TK

    12.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,73 €/кг

    Пицца доступна для экспресс-заказа и самовывоза из магазина (из магазинов Rimi в Laagri, Haabersti, Sõpruse, Ülemiste, Lasnamäe Centrum, Fama, Tartu Lõunakeskuse, Pärnu Kaubamajaka, Kuressaare, Viljandi, Rakvere и Võru) с 10:00 до 18:00.

    Вы получите пиццу еще теплой, если придете за заказом сразу.

    Заказанную на самовывоз пиццу храним при комнатной температуре до 6 часов!

  • Tex-mex-pitsa rebitud lihaga Rimi TK
    Эстония

    Tex-mex-pitsa rebitud lihaga Rimi TK

    11.89 € за шт.

    Цена за единицу: 12,78 €/кг

    Пицца доступна для экспресс-заказа и самовывоза из магазина (из магазинов Rimi в Laagri, Haabersti, Sõpruse, Ülemiste, Lasnamäe Centrum, Fama, Tartu Lõunakeskuse, Pärnu Kaubamajaka, Kuressaare, Viljandi, Rakvere и Võru) с 10:00 до 18:00.

    Вы получите пиццу еще теплой, если придете за заказом сразу.

    Заказанную на самовывоз пиццу храним при комнатной температуре до 6 часов!

  • PT Sünnipäevasalat 1kg
    Эстония

    PT Sünnipäevasalat 1kg

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,99 €/кг

  • Mee&tš. wok k.liha&nuud. Maitseelamused 300g
    Эстония

    Mee&tš. wok k.liha&nuud. Maitseelamused 300g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 14,97 €/кг

  • Kana-peekonisalatiga leib Lunden Food 175g
    Эстония

    Kana-peekonisalatiga leib Lunden Food 175g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 20,51 €/кг

  • PT Sünnipäevasalat 2kg GN
    Эстония

    PT Sünnipäevasalat 2kg GN

    15.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,00 €/кг

  • Pasta-suitsukanasalat 700g
    Эстония

    Pasta-suitsukanasalat 700g

    6.29 € за шт.

    Цена за единицу: 8,99 €/кг

  • Nuudlid m.hapu kan. Dal's Kitchen 0,318g
    Эстония

    Nuudlid m.hapu kan. Dal's Kitchen 0,318g

    4.45 € за шт.

    Цена за единицу: 14,83 €/кг

  • T.kala-sal. rukkileib Lunden Food 175g
    Эстония

    T.kala-sal. rukkileib Lunden Food 175g

    2.85 € за шт.
    Обычная цена: 3,19 €

    Цена за единицу: 16,29 €/кг

  • L.sal. pärlkusk.&bas.kas. Maitseelamused 280g
    Эстония

    L.sal. pärlkusk.&bas.kas. Maitseelamused 280g

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 19,25 €/кг

  • PT Porgandi-ananassisalat 600g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов Эстония

    PT Porgandi-ananassisalat 600g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 6,48 €/кг

  • Singipitsa Rimi TK
    Эстония

    Singipitsa Rimi TK

    12.49 € за шт.

    Цена за единицу: 15,61 €/кг

    Пицца доступна для экспресс-заказа и самовывоза из магазина (из магазинов Rimi в Laagri, Haabersti, Sõpruse, Ülemiste, Lasnamäe Centrum, Fama, Tartu Lõunakeskuse, Pärnu Kaubamajaka, Kuressaare, Viljandi, Rakvere и Võru) с 10:00 до 18:00.

    Вы получите пиццу еще теплой, если придете за заказом сразу.

    Заказанную на самовывоз пиццу храним при комнатной температуре до 6 часов!

  • Rohel. oliivid juustutäidis. Grikios 200/150g

    Rohel. oliivid juustutäidis. Grikios 200/150g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,95 €/кг

  • Kinoa-oliivisalat 250g
    Эстония

    Kinoa-oliivisalat 250g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 13,16 €/кг

Фильтр

Фильтр