Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Rabarberi Lassi Maitseelamused 300g
    Эстония

    Rabarberi Lassi Maitseelamused 300g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 14,97 €/кг

  • PT Vinegrett 600g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов Эстония

    PT Vinegrett 600g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 7,15 €/кг

  • PT Hakkšnitsel 950g GN
    Эстония

    PT Hakkšnitsel 950g GN

    12.69 € за шт.

    Цена за единицу: 13,36 €/кг

  • Võileib Polar mozzarella-kirsstomat Rimi 160g

    Võileib Polar mozzarella-kirsstomat Rimi 160g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,35 €

    Цена за единицу: 18,69 €/кг

  • PT Peedi-küüslaugusalat 2kg GN
    Эстония

    PT Peedi-küüslaugusalat 2kg GN

    9.39 € за шт.

    Цена за единицу: 4,70 €/кг

  • PT Kinoa-kanatops 1,080kg GN
    Эстония

    PT Kinoa-kanatops 1,080kg GN

    14.60 € за шт.

    Цена за единицу: 13,52 €/кг

  • PT Pasta-suitsukanasalat 2kg GN
    Эстония

    PT Pasta-suitsukanasalat 2kg GN

    15.85 € за шт.

    Цена за единицу: 7,93 €/кг

  • PT Broileri-köögiviljakotlet 1,2kg GN
    Эстония

    PT Broileri-köögiviljakotlet 1,2kg GN

    16.85 € за шт.

    Цена за единицу: 14,04 €/кг

  • Suitsukala salat Maitseelamused 280g
    Эстония

    Suitsukala salat Maitseelamused 280g

    5.75 € за шт.

    Цена за единицу: 20,54 €/кг

  • PT Ahjukartul 1kg GN
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов Эстония

    PT Ahjukartul 1kg GN

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,39 €/кг

  • PT Krabimaitseline riisisalat 900g
    Эстония

    PT Krabimaitseline riisisalat 900g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,77 €/кг

  • PT Kinoa-oliivisalat 600g
    Эстония

    PT Kinoa-oliivisalat 600g

    6.39 € за шт.

    Цена за единицу: 10,65 €/кг

  • PT Täisterapastasalat 600g
    Эстония

    PT Täisterapastasalat 600g

    6.39 € за шт.

    Цена за единицу: 10,65 €/кг

  • Kauss kinoa ja kanaga 290g
    Эстония

    Kauss kinoa ja kanaga 290g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 16,17 €/кг

  • Kaerahel.-toorpuder seemn., virsikuga Me 240g
    Подходит для веганов Эстония

    Kaerahel.-toorpuder seemn., virsikuga Me 240g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 17,88 €/кг

  • PT Koorene kanakaste 2kg GN
    Эстония

    PT Koorene kanakaste 2kg GN

    18.85 € за шт.

    Цена за единицу: 9,43 €/кг

  • PT Guljašš sealihast 2kg GN
    Эстония

    PT Guljašš sealihast 2kg GN

    21.65 € за шт.

    Цена за единицу: 10,83 €/кг

  • PT Kinoa päikesekuivatatud tomatiga 1kg GN
    Эстония

    PT Kinoa päikesekuivatatud tomatiga 1kg GN

    6.95 € за шт.

    Цена за единицу: 6,95 €/кг

  • PT Kapsa-porgandi toorsalat 2kg GN
    Эстония

    PT Kapsa-porgandi toorsalat 2kg GN

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,50 €/кг

  • PT Koorene kanapasta 2kg GN
    Эстония

    PT Koorene kanapasta 2kg GN

    14.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,45 €/кг

  • PT Kartuli-peekoniv. röstsibul. 1,4kg GN
    Эстония

    PT Kartuli-peekoniv. röstsibul. 1,4kg GN

    15.69 € за шт.

    Цена за единицу: 11,21 €/кг

  • PT Kodune kotlet 2kg GN
    Эстония

    PT Kodune kotlet 2kg GN

    29.60 € за шт.

    Цена за единицу: 14,80 €/кг

  • Koreapärane mix porg.-peedisal. Panchan 300g
    Эстония

    Koreapärane mix porg.-peedisal. Panchan 300g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 12,97 €/кг

  • PT Makaroni-singisalat 1kg
    Эстония

    PT Makaroni-singisalat 1kg

    7.15 € за шт.

    Цена за единицу: 7,15 €/кг

  • PT Caesari salat kanaga 400g
    Эстония

    PT Caesari salat kanaga 400g

    8.69 € за шт.

    Цена за единицу: 21,72 €/кг

  • PT Kapsa-kurgisalat 600g
    Эстония

    PT Kapsa-kurgisalat 600g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,98 €/кг

  • PT Ahjuköögiviljad 1kg GN
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов Эстония

    PT Ahjuköögiviljad 1kg GN

    9.69 € за шт.

    Цена за единицу: 9,69 €/кг

  • PT Seaprae viilud 850g GN
    Эстония

    PT Seaprae viilud 850g GN

    22.39 € за шт.

    Цена за единицу: 26,34 €/кг

  • PT Pasta-suitsukanasalat 700g
    Эстония

    PT Pasta-suitsukanasalat 700g

    6.29 € за шт.

    Цена за единицу: 8,99 €/кг

  • PT Kidney-oa-singisalat 1kg
    Эстония

    PT Kidney-oa-singisalat 1kg

    9.89 € за шт.

    Цена за единицу: 9,89 €/кг

  • PT Grillsalat marineeritud sibulaga 600g
    Эстония

    PT Grillsalat marineeritud sibulaga 600g

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 8,15 €/кг

  • Poke-kauss surimiga 270g
    Эстония

    Poke-kauss surimiga 270g

    4.45 € за шт.

    Цена за единицу: 16,48 €/кг

  • PT Ürdikartul 2kg GN
    Эстония

    PT Ürdikartul 2kg GN

    8.60 € за шт.

    Цена за единицу: 4,30 €/кг

  • PT Pilaff 1,5kg GN
    Эстония

    PT Pilaff 1,5kg GN

    12.15 € за шт.

    Цена за единицу: 8,10 €/кг

  • PT Keedetud tatar 1,5kg GN
    Эстония

    PT Keedetud tatar 1,5kg GN

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 2,93 €/кг

  • PT Seenekaste 2kg GN
    Эстония

    PT Seenekaste 2kg GN

    27.90 € за шт.

    Цена за единицу: 13,95 €/кг

  • PT Keedetud riis 1,5kg GN
    Эстония

    PT Keedetud riis 1,5kg GN

    7.25 € за шт.

    Цена за единицу: 4,83 €/кг

  • PT Aasiapärane sealiha ubadega 2kg GN
    Эстония

    PT Aasiapärane sealiha ubadega 2kg GN

    23.85 € за шт.

    Цена за единицу: 11,93 €/кг

  • PT Sõrnikud 2kg GN
    Эстония

    PT Sõrnikud 2kg GN

    17.65 € за шт.

    Цена за единицу: 8,83 €/кг

  • PT Vinegrett 2kg GN
    Эстония

    PT Vinegrett 2kg GN

    12.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,50 €/кг

Фильтр

Фильтр