Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Punase kapsa salat seemnetega 200g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов Эстония

    Punase kapsa salat seemnetega 200g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 9,45 €/кг

  • Hummus klassikaline Gourmet Club 200g
    Подходит для веганов Эстония

    Hummus klassikaline Gourmet Club 200g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 13,95 €/кг

  • Pannkoogid Rimi veiselihaga 4x90g, 360g

    Pannkoogid Rimi veiselihaga 4x90g, 360g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 10,81 €/кг

  • Tarretis mango ja vahukoorega 160g
    Эстония

    Tarretis mango ja vahukoorega 160g

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 9,69 €/кг

  • Kimchi Panchan 300g
    Эстония

    Kimchi Panchan 300g

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 16,30 €/кг

  • Praetud tšeburekid ricotta ja ürtidega 250g
    Эстония

    Praetud tšeburekid ricotta ja ürtidega 250g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 13,56 €/кг

  • Koorene Piprakaste 230ml
    Эстония

    Koorene Piprakaste 230ml

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 16,04 €/кг

  • Kanašnitsel kintsulihast Rimi
    Эстония

    Kanašnitsel kintsulihast Rimi

    13.49 € за кг

    Цена за единицу: 13,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.35 kg 0.35kg

  • Pannkoogid sealihaga 360g Rimi

    Pannkoogid sealihaga 360g Rimi

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,69 €/кг

  • Kapsa-kurgisalat 250g
    Эстония

    Kapsa-kurgisalat 250g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 9,16 €/кг

  • Panna cotta vaarikatega 150g
    Эстония

    Panna cotta vaarikatega 150g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 16,60 €/кг

  • Mezzelune burrata-vorsti Salling Princip 200g

    Mezzelune burrata-vorsti Salling Princip 200g

    3.65 € за шт.

    Цена за единицу: 18,25 €/кг

  • Pannkoogid kohupiimaga 360g Rimi

    Pannkoogid kohupiimaga 360g Rimi

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,53 €/кг

  • Krabimaitseline riisisalat 500g
    Эстония

    Krabimaitseline riisisalat 500g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,78 €/кг

  • Pannkoogid veisekebabiga Mamma 200g
    Эстония

    Pannkoogid veisekebabiga Mamma 200g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 13,45 €/кг

  • Punase veini kaste Foodstudio 230ml
    Эстония

    Punase veini kaste Foodstudio 230ml

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 18,22 €/л

  • Kana riisnuudlid köögiviljadega 300g
    Эстония

    Kana riisnuudlid köögiviljadega 300g

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 15,30 €/кг

  • Krabimaitseline riisisalat 200g
    Эстония

    Krabimaitseline riisisalat 200g

    1.85 € за шт.
    Обычная цена: 2,09 €

    Цена за единицу: 9,25 €/кг

  • Ramen puljong Foodstudio 350ml
    Эстония

    Ramen puljong Foodstudio 350ml

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 10,26 €/кг

  • Magushapu kana riisiga Dal's Kitchen 0,318g
    Эстония

    Magushapu kana riisiga Dal's Kitchen 0,318g

    4.55 € за шт.

    Цена за единицу: 15,17 €/кг

  • Köögivilja nuudlid 300g
    Эстония

    Köögivilja nuudlid 300g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 12,63 €/кг

  • Mango lassi Maitseelamused 300g
    Эстония

    Mango lassi Maitseelamused 300g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 14,97 €/кг

  • Juustupall Kikas 300g
    Эстония

    Juustupall Kikas 300g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 14,30 €/кг

  • Seaprae viilud 285g
    Эстония

    Seaprae viilud 285g

    6.59 € за шт.

    Цена за единицу: 23,12 €/кг

  • Ürdikartul 400g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов Эстония

    Ürdikartul 400g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 7,72 €/кг

  • Mustika vahepala 170g
    Эстония

    Mustika vahepala 170g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 11,12 €/кг

  • Paneeritud seašnitsel 250g
    Эстония

    Paneeritud seašnitsel 250g

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 21,56 €/кг

  • Grillpaprika hummus Gourmet Club 200g
    Эстония

    Grillpaprika hummus Gourmet Club 200g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,95 €/кг

  • Foccacini mozz. Rimi juustu ja kanaga 210g

    Foccacini mozz. Rimi juustu ja kanaga 210g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 17,10 €/кг

  • Kapsarullid kanalihaga Fitlap Lunden 300g
    Эстония

    Kapsarullid kanalihaga Fitlap Lunden 300g

    4.25 € за шт.

    Цена за единицу: 14,17 €/кг

  • Võileib kana-caesari, rukola Lunden 170g
    Эстония

    Võileib kana-caesari, rukola Lunden 170g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 19,35 €/кг

  • Kanapitsa Rimi TK
    Эстония

    Kanapitsa Rimi TK

    12.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,74 €/кг

    Пицца доступна для экспресс-заказа и самовывоза из магазина (из магазинов Rimi в Laagri, Haabersti, Sõpruse, Ülemiste, Lasnamäe Centrum, Fama, Tartu Lõunakeskuse, Pärnu Kaubamajaka, Kuressaare, Viljandi, Rakvere и Võru) с 10:00 до 18:00.

    Вы получите пиццу еще теплой, если придете за заказом сразу.

    Заказанную на самовывоз пиццу храним при комнатной температуре до 6 часов!

  • Kukeseeneriis kanaga Mamma 300g

    Kukeseeneriis kanaga Mamma 300g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 14,97 €/кг

  • Kartulipuder hakklihkastmega 350g
    Эстония

    Kartulipuder hakklihkastmega 350g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,83 €/кг

  • Leivamagustoit vahukoorega 160g
    Эстония

    Leivamagustoit vahukoorega 160g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 10,56 €/кг

  • Kartuli-lihasalat 500g
    Эстония

    Kartuli-lihasalat 500g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 9,38 €/кг

  • Toortatrapada kikerhernestega 400g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов Эстония

    Toortatrapada kikerhernestega 400g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 6,97 €/кг

  • Kana-caesari burrito Lunden Food 240g
    Эстония

    Kana-caesari burrito Lunden Food 240g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 15,79 €/кг

  • Koreapärane porgand Panchan 300g
    Эстония

    Koreapärane porgand Panchan 300g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,63 €/кг

  • Viineripitsa Rimi TK
    Эстония

    Viineripitsa Rimi TK

    12.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,58 €/кг

    Пицца доступна для экспресс-заказа и самовывоза из магазина (из магазинов Rimi в Laagri, Haabersti, Sõpruse, Ülemiste, Lasnamäe Centrum, Fama, Tartu Lõunakeskuse, Pärnu Kaubamajaka, Kuressaare, Viljandi, Rakvere и Võru) с 10:00 до 18:00.

    Вы получите пиццу еще теплой, если придете за заказом сразу.

    Заказанную на самовывоз пиццу храним при комнатной температуре до 6 часов!

Фильтр

Фильтр