Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Mini fondant Eesti Pagar 225g
    Эстония

    Mini fondant Eesti Pagar 225g

    3.69 € за шт.
    Обычная цена: 4,19 €

    Цена за единицу: 16,40 €/кг

  • Pikk sai Prantsuse Fazer 220g

    Pikk sai Prantsuse Fazer 220g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,23 €/кг

  • Väiksed maisikrõpsud tilliga Rimi 60g

    Väiksed maisikrõpsud tilliga Rimi 60g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 19,83 €/кг

  • Riisiküpsised jogurtiglasuuriga Kupiec 60g

    Riisiküpsised jogurtiglasuuriga Kupiec 60g

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 25,83 €/кг

  • Kamaröst Fazer 400g

    Kamaröst Fazer 400g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,97 €/кг

  • Rõngassai seemnetega New York Bakery 4tk 300g

    Rõngassai seemnetega New York Bakery 4tk 300g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 9,50 €/кг

  • Leivakrõpsud küüslaugu maits. Bon Chance 120g

    Leivakrõpsud küüslaugu maits. Bon Chance 120g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 17,42 €/кг

  • Veg. prot.krõp. Popcrop BBQ ribi maits. 60g
    Без лактозы Без молока Без глютена Без сахара

    Veg. prot.krõp. Popcrop BBQ ribi maits. 60g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 26,50 €/кг

  • Kreemjas virsikupirukas 88g

    Kreemjas virsikupirukas 88g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 10,76 €/кг

  • Grissinid rosmariiniga Laurieri 125g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Grissinid rosmariiniga Laurieri 125g

    2.05 € за шт.

    Цена за единицу: 16,40 €/кг

  • Proteiinikrõpsud tomati-basiiliku Popcrop 60g
    Без лактозы Без молока Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Proteiinikrõpsud tomati-basiiliku Popcrop 60g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,17 €/кг

  • Riisikrõpsud juustu Rice Up 60g
    Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Riisikrõpsud juustu Rice Up 60g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 26,50 €/кг

  • Vaarika-mustikakook Rimi 240g
    Эстония

    Vaarika-mustikakook Rimi 240g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 18,29 €/кг

  • Magusad rõngikud Eltrum 270g
    Эстония

    Magusad rõngikud Eltrum 270g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 4,41 €/кг

  • PT Singi- juustukringel Rimi 1,5kg
    Эстония

    PT Singi- juustukringel Rimi 1,5kg

    15.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,53 €/кг

  • Salaami-juustu minipitsa 127g

    Salaami-juustu minipitsa 127g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,73 €/кг

  • Väiksed riisikrõp. juustu-sibulamai. Rimi 60g

    Väiksed riisikrõp. juustu-sibulamai. Rimi 60g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 19,83 €/кг

  • Grissinid seesamiseemnetega Laurieri 125g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Grissinid seesamiseemnetega Laurieri 125g

    2.05 € за шт.

    Цена за единицу: 16,40 €/кг

  • Peenleib seemnetega Isa Leibur 390g
    Эстония

    Peenleib seemnetega Isa Leibur 390g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 2,69 €/кг

  • Kirsi-hapukoorekook Eesti Pagar 400g
    Эстония

    Kirsi-hapukoorekook Eesti Pagar 400g

    4.19 € за шт.
    Обычная цена: 4,69 €

    Цена за единицу: 10,47 €/кг

  • Väiksed maisikrõpsud laimi-tšilli Rimi 60g

    Väiksed maisikrõpsud laimi-tšilli Rimi 60g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 19,83 €/кг

  • Vahvlid värsketest munadest Dance Cake 165g

    Vahvlid värsketest munadest Dance Cake 165g

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 14,85 €/кг

  • Proteiinikrõpsud juustu-sibula Popcrop 60g
    Без лактозы Без молока Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Proteiinikrõpsud juustu-sibula Popcrop 60g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,17 €/кг

  • Grissinid soolaga Laurieri 125g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Grissinid soolaga Laurieri 125g

    2.05 € за шт.

    Цена за единицу: 16,40 €/кг

  • Näkileib Wasa Fibre 230g

    Näkileib Wasa Fibre 230g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 12,39 €/кг

  • Gruusia rahvusleib Šoti Kilikia 330g
    Эстония

    Gruusia rahvusleib Šoti Kilikia 330g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 5,12 €/кг

  • Riisikrõpsud hapukoore ja sibula Rice Up 60g
    Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Riisikrõpsud hapukoore ja sibula Rice Up 60g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 26,50 €/кг

  • Riisigaletid chia ja kinoa seem. Rice Up 120g
    Без лактозы Без глютена Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Riisigaletid chia ja kinoa seem. Rice Up 120g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,42 €/кг

  • Leib Värska Tummõ Lõuna Pagarid 240g
    Эстония

    Leib Värska Tummõ Lõuna Pagarid 240g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 5,17 €/кг

  • Bruschetta küüslaugu ja peters. Rimi 150g
    Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Bruschetta küüslaugu ja peters. Rimi 150g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 15,67 €/кг

  • Näkileib köömnetega Finn Crisp 200g

    Näkileib köömnetega Finn Crisp 200g

    1.90 € за шт.
    Обычная цена: 2,39 €

    Цена за единицу: 9,50 €/кг

  • Minisaiakesed karamelliga Fazer 220g
    Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Minisaiakesed karamelliga Fazer 220g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 12,23 €/кг

  • Burgerikukkel tšilliga Leibur 320g
    Подходит для веганов

    Burgerikukkel tšilliga Leibur 320g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 10,59 €/кг

  • Röstsepik täisterahelvest. 5-vilja Fazer 480g

    Röstsepik täisterahelvest. 5-vilja Fazer 480g

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 3,23 €/кг

  • PT Kardemoni-vaarika stritsel 450g
    Эстония

    PT Kardemoni-vaarika stritsel 450g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/кг

  • Beseeküpsis Marta Pagar 80g
    Эстония

    Beseeküpsis Marta Pagar 80g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 32,38 €/кг

  • Soolapulgad Reval Kondiiter 150g
    Эстония

    Soolapulgad Reval Kondiiter 150g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 12,60 €/кг

  • Magusad rõnglid Eltrum 350g
    Эстония

    Magusad rõnglid Eltrum 350g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 5,29 €/кг

  • Rukkileib päevalille seemnet. Pärnamäed 300g

    Rukkileib päevalille seemnet. Pärnamäed 300g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 3,97 €/кг

  • PT Maasika plaadikook 1,5kg
    Эстония

    PT Maasika plaadikook 1,5kg

    19.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,33 €/кг

Фильтр

Фильтр