Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Kuivikud rosinatega Rimi 200g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Kuivikud rosinatega Rimi 200g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 1,85 €

    Цена за единицу: 7,95 €/кг

  • Bruschetta tomati ja oreganoga Rimi 150g
    Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Bruschetta tomati ja oreganoga Rimi 150g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 10,60 €/кг

  • Klassikaline nisutortilja Eesti Pagar 360g

    Klassikaline nisutortilja Eesti Pagar 360g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,75 €/кг

  • Burgerikukkel seesamiseemnetega Leibur 420g
    Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Burgerikukkel seesamiseemnetega Leibur 420g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,50 €/кг

  • Ciabattakukkel hele Eesti Pagar 100g
    Эстония

    Ciabattakukkel hele Eesti Pagar 100g

    0.59 € за шт.

    Цена за единицу: 5,90 €/кг

  • Kaera näkileivad jogurti-tšilli Rimi 120g

    Kaera näkileivad jogurti-tšilli Rimi 120g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 22,42 €/кг

  • Kaera näkileivad Rimi 120g

    Kaera näkileivad Rimi 120g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 22,42 €/кг

  • Iirisetort laktoosivaba Eesti Pagar 600g
    Без лактозы Эстония

    Iirisetort laktoosivaba Eesti Pagar 600g

    10.49 € за шт.

    Цена за единицу: 17,48 €/кг

  • Minikookide karp Reval 485g
    Эстония

    Minikookide karp Reval 485g

    9.39 € за шт.

    Цена за единицу: 19,36 €/кг

  • Küpsised besee Pipi Pärnamäed 80g

    Küpsised besee Pipi Pärnamäed 80g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 56,13 €/кг

  • Red Velvet muffin 120g

    Red Velvet muffin 120g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 16,25 €/кг

  • Sibulaleib Leibur 390g
    Подходит для веганов Эстония

    Sibulaleib Leibur 390g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 4,49 €/кг

  • Porgandileib Eesti Pagar 500g

    Porgandileib Eesti Pagar 500g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,79 €

    Цена за единицу: 2,78 €/кг

  • Näkileivad seemnetega 135g
    Эстония

    Näkileivad seemnetega 135g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 15,48 €/кг

  • Riisiküp. metsamar.mait. jog.glas. Kupiec 60g

    Riisiküp. metsamar.mait. jog.glas. Kupiec 60g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,17 €/кг

  • Riisiküps. mango mait. jog.glas. Kupiec 60g

    Riisiküps. mango mait. jog.glas. Kupiec 60g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,17 €/кг

  • Minisaiakesed kaneeliga Fazer 240g
    Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Minisaiakesed kaneeliga Fazer 240g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 11,21 €/кг

  • Kukkel kaera-juustu Muhkel Fazer 400g

    Kukkel kaera-juustu Muhkel Fazer 400g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 5,47 €/кг

  • Karamellistritsel Europagar 350g
    Эстония

    Karamellistritsel Europagar 350g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,26 €/кг

  • Küpsis Kaneelikõrvakesed Pärnamäed 170g

    Küpsis Kaneelikõrvakesed Pärnamäed 170g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 35,24 €/кг

  • Väiksed riisikrõpsud paprikaga Rimi 60g
    Подходит для веганов

    Väiksed riisikrõpsud paprikaga Rimi 60g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 19,83 €/кг

  • Brownied Belgia šokolaadiga Salling Pr. 285g

    Brownied Belgia šokolaadiga Salling Pr. 285g

    4.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,99 €

    Цена за единицу: 15,75 €/кг

  • Meeleib Eesti Pagar 500g

    Meeleib Eesti Pagar 500g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,79 €

    Цена за единицу: 2,78 €/кг

  • Gruusia rahvusleib Puri Kilikia 330g
    Эстония

    Gruusia rahvusleib Puri Kilikia 330g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,52 €/кг

  • Mini Gruusia leivake 70g
    Эстония

    Mini Gruusia leivake 70g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 9,86 €/кг

  • Rõngassaiad klassik. New York Bakery 4tk 300g

    Rõngassaiad klassik. New York Bakery 4tk 300g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,30 €/кг

  • Leivakr. koore-sibulapealsete Bon Chance 120g

    Leivakr. koore-sibulapealsete Bon Chance 120g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 17,42 €/кг

  • Singi-juustupirukas pärmitai. Eesti Pagar 80g
    Эстония

    Singi-juustupirukas pärmitai. Eesti Pagar 80g

    0.85 € за шт.

    Цена за единицу: 10,63 €/кг

  • Kun. sõõrik vaar.täid. Mantinga sul 65g

    Kun. sõõrik vaar.täid. Mantinga sul 65g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 12,15 €/кг

  • Rosinakukkel Europagar 4tk 200g
    Эстония

    Rosinakukkel Europagar 4tk 200g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,95 €/кг

  • Teekook Marta Pagar 300g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Teekook Marta Pagar 300g

    3.25 € за шт.

    Цена за единицу: 10,83 €/кг

  • Bruschetta-krõpsud hapuk.-sibula Maretti 70g

    Bruschetta-krõpsud hapuk.-sibula Maretti 70g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 17,00 €/кг

  • Rukkisnäkid cheddar juustu Finn Crisp 150g

    Rukkisnäkid cheddar juustu Finn Crisp 150g

    3.35 € за шт.

    Цена за единицу: 22,33 €/кг

  • Moonirull 140g
    Эстония

    Moonirull 140g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 9,93 €/кг

  • Kaerasepik D-vitamiiniga Fazer 350g

    Kaerasepik D-vitamiiniga Fazer 350g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 3,97 €/кг

  • Belgia vahvel Eesti Pagar 100g

    Belgia vahvel Eesti Pagar 100g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 11,90 €/кг

  • Mini Hot Dog Leibur 240g
    Подходит для веганов

    Mini Hot Dog Leibur 240g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,46 €/кг

  • Vegan proteiinikrõp. Popcrop hapuk. m.a. 60g
    Без лактозы Без молока Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Vegan proteiinikrõp. Popcrop hapuk. m.a. 60g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 26,50 €/кг

  • Vormileib Ruks Leibur 600g

    Vormileib Ruks Leibur 600g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 3,08 €/кг

  • Tosca kook pähkli- rosina Rimi 600g
    Эстония

    Tosca kook pähkli- rosina Rimi 600g

    8.79 € за шт.

    Цена за единицу: 14,65 €/кг

Фильтр

Фильтр