Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Maisigaletid linaseemnetega Rimi 115g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Maisigaletid linaseemnetega Rimi 115g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,19 €

    Цена за единицу: 8,61 €/кг

  • Lehttaigna pirukas juustu ja singiga 117g

    Lehttaigna pirukas juustu ja singiga 117g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,90 €/кг

  • Vanillikuivikud Rimi 500 g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Vanillikuivikud Rimi 500 g

    2.55 € за шт.
    Обычная цена: 2,95 €

    Цена за единицу: 5,10 €/кг

  • Ürdikrutoonid Land Leben 100g
    Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Ürdikrutoonid Land Leben 100g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 17,90 €/кг

  • Küüslauguleivad topsis Marmiton 150g
    Эстония

    Küüslauguleivad topsis Marmiton 150g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 13,00 €/кг

  • Biskviit Eesti Pagar 400g
    Эстония

    Biskviit Eesti Pagar 400g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,47 €/кг

  • Pavlova beseepõhjad Reval 250g
    Эстония

    Pavlova beseepõhjad Reval 250g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 18,76 €/кг

  • Marmorkeeks Kuchenmeister 400g

    Marmorkeeks Kuchenmeister 400g

    3.29 € за шт.
    Обычная цена: 4,19 €

    Цена за единицу: 8,22 €/кг

  • Täisteratortilja Eesti Pagar 25cm/6tk 360g

    Täisteratortilja Eesti Pagar 25cm/6tk 360g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,75 €/кг

  • Pealinna kook Eesti Pagar 350g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Pealinna kook Eesti Pagar 350g

    3.84 € за шт.

    Цена за единицу: 10,97 €/кг

  • Tume juuretiseleib 500g

    Tume juuretiseleib 500g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

  • Filotaigna pirukas brõnsa ja spinati 50g

    Filotaigna pirukas brõnsa ja spinati 50g

    0.64 € за шт.

    Цена за единицу: 16,00 €/кг

  • Pavlova põhjad Reval 8x22g
    Эстония

    Pavlova põhjad Reval 8x22g

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 27,17 €/кг

  • Martsipanikeerd 60g

    Martsipanikeerd 60g

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 11,54 €/кг

  • Kaera näkileivad hapukoorega Linkosuo 120g
    Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Kaera näkileivad hapukoorega Linkosuo 120g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 24,58 €/кг

  • Kook Pealinna Eesti Pagar 1,1kg
    Эстония

    Kook Pealinna Eesti Pagar 1,1kg

    11.29 € за шт.

    Цена за единицу: 10,26 €/кг

  • Kookose küpsised Reval 100g
    Без лактозы Без глютена Эстония

    Kookose küpsised Reval 100g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 25,90 €/кг

  • Rukki näkil. küüslauguga Linkosuo 150g
    Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Rukki näkil. küüslauguga Linkosuo 150g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 19,00 €/кг

  • Uudseleib Meie Eesti 100 ELT 600g
    Эстония

    Uudseleib Meie Eesti 100 ELT 600g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 3,15 €/кг

  • Minitosca Reval 240g
    Подходит для вегетарианцев Эстония

    Minitosca Reval 240g

    4.09 € за шт.

    Цена за единицу: 17,04 €/кг

  • Muhu leib seemnetega 850g
    Эстония

    Muhu leib seemnetega 850g

    3.85 € за шт.

    Цена за единицу: 4,53 €/кг

  • Fondant Reval 170g
    Эстония

    Fondant Reval 170g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 27,59 €/кг

  • Viineripirukas pärmitaig.120g

    Viineripirukas pärmitaig.120g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 9,92 €/кг

  • Mini ekleer kohupiimakreem. Eesti Pagar 200g
    Эстония

    Mini ekleer kohupiimakreem. Eesti Pagar 200g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 18,45 €/кг

  • Rukkileib ilma lisatud pärmita 400g

    Rukkileib ilma lisatud pärmita 400g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 4,72 €/кг

  • Küpsis Kevadlill Lõuna Pagarid 250g
    Эстония

    Küpsis Kevadlill Lõuna Pagarid 250g

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 20,76 €/кг

  • Näkileib seesamiseemnetega Wasa 200g

    Näkileib seesamiseemnetega Wasa 200g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 16,45 €/кг

  • Küpsis Kaneeli Lõuna Pagarid 300g
    Эстония

    Küpsis Kaneeli Lõuna Pagarid 300g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 12,63 €/кг

  • Mini ekleerid nat. vahukoorega 200g
    Эстония

    Mini ekleerid nat. vahukoorega 200g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 18,95 €/кг

  • Rustikaalne peenleib Eesti Pagar 500g

    Rustikaalne peenleib Eesti Pagar 500g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,58 €/кг

  • Lavašš mini Eesti Pagar 120g
    Эстония

    Lavašš mini Eesti Pagar 120g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 9,92 €/кг

  • Ciabatta tume Eesti Pagar 300g
    Эстония

    Ciabatta tume Eesti Pagar 300g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 4,30 €/кг

  • Riisigaletid seemneseguga Rice Up 120g
    Без лактозы Без глютена Для лучшей жизни Подходит для вегетарианцев

    Riisigaletid seemneseguga Rice Up 120g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,42 €/кг

  • Mango-hapukoorekook Eesti Pagar 300g
    Эстония

    Mango-hapukoorekook Eesti Pagar 300g

    4.09 € за шт.

    Цена за единицу: 13,63 €/кг

  • Vahukreemikringel Eesti Pagar 450g
    Эстония

    Vahukreemikringel Eesti Pagar 450g

    6.59 € за шт.

    Цена за единицу: 14,64 €/кг

  • Näkileivad seemnete ja meresoolaga 90g
    Эстония

    Näkileivad seemnete ja meresoolaga 90g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 19,89 €/кг

  • Maisivahvlid Rimi Smart 115g
    Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов
    Возможно самая низкая цена!

    Maisivahvlid Rimi Smart 115g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 11,22 €/кг

  • Kukkel kondenspiima Muhkel Fazer 400g

    Kukkel kondenspiima Muhkel Fazer 400g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,97 €/кг

  • Kook Tosca rosina-pähkli Reval 700g
    Эстония

    Kook Tosca rosina-pähkli Reval 700g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,27 €/кг

  • Kook Red Velvet Gustav 350g
    Без лактозы Эстония

    Kook Red Velvet Gustav 350g

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 25,69 €/кг

Фильтр

Фильтр