Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Näkileib rukkijahuga Rimi 100g

    Näkileib rukkijahuga Rimi 100g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,90 €/кг

  • Riisivahvlid tumeda šokolaadiga Rimi 100g
    Без лактозы Без молока Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Riisivahvlid tumeda šokolaadiga Rimi 100g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 23,90 €/кг

  • Kreekerid Focaccine tom. punega Salling 200g

    Kreekerid Focaccine tom. punega Salling 200g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 14,75 €/кг

  • Riisivahvlid Rimi juustuga 25g
    Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Riisivahvlid Rimi juustuga 25g

    0.50 € за шт.
    Обычная цена: 0,59 €

    Цена за единицу: 20,00 €/кг

  • Cappuccino kook Pagarini 220g
    Эстония

    Cappuccino kook Pagarini 220g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 20,41 €/кг

  • Minirõngikud vanillimaitselised Rimi 220g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов
    Возможно самая низкая цена!

    Minirõngikud vanillimaitselised Rimi 220g

    1.44 € за шт.

    Цена за единицу: 6,55 €/кг

  • Rukki näkileivad küüslauguga Rimi 150g

    Rukki näkileivad küüslauguga Rimi 150g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,59 €

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Juuretise peenleib seemnetega Fazer 500g

    Juuretise peenleib seemnetega Fazer 500g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,58 €/кг

  • Küüslauguleivake Balsnack 80g
    Эстония

    Küüslauguleivake Balsnack 80g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,38 €/кг

  • Pitsapirukas 120g

    Pitsapirukas 120g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 6,58 €/кг

  • Mitmevilja baguette 250g
    Эстония

    Mitmevilja baguette 250g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 5,00 €/кг

  • Õuna-purukook Marta Pagar 400g
    Эстония

    Õuna-purukook Marta Pagar 400g

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 4,49 €

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Sotsnik 2tk Reval 150g
    Эстония

    Sotsnik 2tk Reval 150g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 14,60 €/кг

  • Võileiva tasku Fazer Street Food 400g
    Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Võileiva tasku Fazer Street Food 400g

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 6,62 €/кг

  • Mitmeviljavahvlid Rimi 100g
    Без лактозы Без молока Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Mitmeviljavahvlid Rimi 100g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 11,50 €/кг

  • Valeri küpsis Marta Pagar 280g
    Эстония

    Valeri küpsis Marta Pagar 280g

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 4,99 €

    Цена за единицу: 14,25 €/кг

  • Rukkikrõpsud hapukoore-tilli Linkosuo 150g

    Rukkikrõpsud hapukoore-tilli Linkosuo 150g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 19,00 €/кг

  • Pidusai Lõuna Pagarid 400g
    Эстония

    Pidusai Lõuna Pagarid 400g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 6,47 €/кг

  • Maasika-vahukoorekook lak.v. Eesti Pagar 300g
    Без лактозы Эстония

    Maasika-vahukoorekook lak.v. Eesti Pagar 300g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,30 €/кг

  • Õunakook Eesti Pagar 230g
    Эстония

    Õunakook Eesti Pagar 230g

    3.29 € за шт.
    Обычная цена: 3,69 €

    Цена за единицу: 14,30 €/кг

  • Napoleoni kook Rimi 400g
    Эстония

    Napoleoni kook Rimi 400g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,47 €/кг

  • Näkileib seesamiseemnetega Salling 250g

    Näkileib seesamiseemnetega Salling 250g

    1.75 € за шт.
    Обычная цена: 1,95 €

    Цена за единицу: 7,00 €/кг

  • Riisivahvlid piimašokolaadiga Rimi 100g
    Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Riisivahvlid piimašokolaadiga Rimi 100g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 23,90 €/кг

  • Valge sõõrik karamellitäidis., sulatatud 70g

    Valge sõõrik karamellitäidis., sulatatud 70g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,14 €/кг

  • Näkileib mitmevilja Finn Crisp 175g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Näkileib mitmevilja Finn Crisp 175g

    2.09 € за шт.
    Обычная цена: 2,45 €

    Цена за единицу: 11,94 €/кг

  • Burgerikukkel Brioche Leibur 280g

    Burgerikukkel Brioche Leibur 280g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 12,82 €/кг

  • Näkileib rukkijahuga täistera Salling 250G

    Näkileib rukkijahuga täistera Salling 250G

    1.75 € за шт.
    Обычная цена: 1,95 €

    Цена за единицу: 7,00 €/кг

  • Prantsuse baguette Medomi 250g

    Prantsuse baguette Medomi 250g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 5,87 €/кг

  • Kaneeli-suhkrutigu 110g
    Подходит для вегетарианцев

    Kaneeli-suhkrutigu 110g

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 1,80 €/кг

  • Leivakrõpsud küüslaugu-juustu 120g
    Возможно самая низкая цена!

    Leivakrõpsud küüslaugu-juustu 120g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 15,75 €/кг

  • Kodusai mini röst Fazer 240g

    Kodusai mini röst Fazer 240g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,79 €/кг

  • Baguette tomati ja basiilikuga 155g

    Baguette tomati ja basiilikuga 155g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 5,09 €/кг

  • Kreekerid Focaccine rosmariiniga Salling 200g

    Kreekerid Focaccine rosmariiniga Salling 200g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 14,75 €/кг

  • Rondana sidrunikeeks Kuchenmeister 250g

    Rondana sidrunikeeks Kuchenmeister 250g

    2.25 € за шт.
    Обычная цена: 2,89 €

    Цена за единицу: 9,00 €/кг

  • Gruusia rahvusleib puri Eesti Pagar 330g
    Эстония

    Gruusia rahvusleib puri Eesti Pagar 330g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 3,91 €/кг

  • Snäkk soolane Marta Pagar 50g
    Эстония

    Snäkk soolane Marta Pagar 50g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 37,00 €/кг

  • Lavašš ümar, täisterajahust Eesti Pagar 160g
    Эстония

    Lavašš ümar, täisterajahust Eesti Pagar 160g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 9,94 €/кг

  • Glasuurkook valge Marta Pagar 160g
    Эстония

    Glasuurkook valge Marta Pagar 160g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,39 €

    Цена за единицу: 18,69 €/кг

  • Näkileib küüslaugu ja peterselliga Fazer 150g

    Näkileib küüslaugu ja peterselliga Fazer 150g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 14,60 €/кг

  • Rukki näkil. Ruissipsi Original Linkosuo 150g
    Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Rukki näkil. Ruissipsi Original Linkosuo 150g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 19,00 €/кг

Фильтр

Фильтр