Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Rummipallid Marta Pagar 150g
    Эстония

    Rummipallid Marta Pagar 150g

    3.29 € за шт.
    Обычная цена: 3,69 €

    Цена за единицу: 21,93 €/кг

  • Lehttaignakorvikesed võiga Salling Pr. 54g

    Lehttaignakorvikesed võiga Salling Pr. 54g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 62,78 €/кг

  • Bruschetta-krõpsud juustuga Maretti 70g

    Bruschetta-krõpsud juustuga Maretti 70g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 17,00 €/кг

  • Piimasaiakesed Kuchenmeister 400g

    Piimasaiakesed Kuchenmeister 400g

    2.85 € за шт.
    Обычная цена: 3,59 €

    Цена за единицу: 7,12 €/кг

  • Soolased rõngikud Eltrum 270g
    Эстония

    Soolased rõngikud Eltrum 270g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 4,26 €/кг

  • Küüslaugu baguette 175g
    Подходит для вегетарианцев

    Küüslaugu baguette 175g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,31 €/кг

  • Rukkisnäkid Creamy Ranch Finn Crisp 150g

    Rukkisnäkid Creamy Ranch Finn Crisp 150g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 23,93 €/кг

  • PT Kana- spinatikringel Rimi 1,5kg
    Эстония

    PT Kana- spinatikringel Rimi 1,5kg

    14.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

  • PT Kirsi-kohup.kringel Rimi pag. 1,5kg
    Эстония

    PT Kirsi-kohup.kringel Rimi pag. 1,5kg

    11.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,99 €/кг

  • PT Martsipanimaits. pohlakringel Rimi 1,5kg
    Эстония

    PT Martsipanimaits. pohlakringel Rimi 1,5kg

    15.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,53 €/кг

  • Minikookide valik Reval Kondiiter 12tk 260g
    Эстония

    Minikookide valik Reval Kondiiter 12tk 260g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 21,12 €/кг

  • Krõbedad vahvlid võiga Pagaripreili 125g

    Krõbedad vahvlid võiga Pagaripreili 125g

    2.49 € за шт.
    Обычная цена: 3,19 €

    Цена за единицу: 19,92 €/кг

  • Keeleke Erlandia 220g
    Эстония

    Keeleke Erlandia 220g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,59 €/кг

  • PT Kaneelikringel Rimi 1,5kg
    Эстония

    PT Kaneelikringel Rimi 1,5kg

    14.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

  • Šokolaadirull Eesti Pagar 350g
    Эстония

    Šokolaadirull Eesti Pagar 350g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 15,11 €/кг

  • PT Köögivilja- juustustritsel Rimi 450g
    Эстония

    PT Köögivilja- juustustritsel Rimi 450g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 11,76 €/кг

  • Riisikrõpsud mee ja sinepi Rice Up 60g
    Без глютена

    Riisikrõpsud mee ja sinepi Rice Up 60g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 26,50 €/кг

  • Sõõrik Very Peri mar.kr.t. sul. Mantinga 70g

    Sõõrik Very Peri mar.kr.t. sul. Mantinga 70g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,14 €/кг

  • Juustukook mango-passioni Pagarini 520g
    Эстония

    Juustukook mango-passioni Pagarini 520g

    12.39 € за шт.

    Цена за единицу: 23,83 €/кг

  • Red Velvet hõrgutis Eesti Pagar 110g
    Эстония

    Red Velvet hõrgutis Eesti Pagar 110g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 26,27 €/кг

  • Proteiinikrõpsud barbecue Popcrop 60g
    Без лактозы Без молока Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Proteiinikrõpsud barbecue Popcrop 60g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,17 €/кг

  • Laimi-beseekook 4tk Europagar 100g
    Эстония

    Laimi-beseekook 4tk Europagar 100g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 37,90 €/кг

  • Kirsi-Napoleoni hõrgutis Eesti Pagar 130g
    Эстония

    Kirsi-Napoleoni hõrgutis Eesti Pagar 130g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 22,23 €/кг

  • Tallinna kook Eesti Kondiiter 400g
    Эстония

    Tallinna kook Eesti Kondiiter 400g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,47 €/кг

  • Profitroolid kohupiimakreemiga 250g
    Эстония

    Profitroolid kohupiimakreemiga 250g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 18,76 €/кг

  • Riisigaletid Himalaya soolaga Rice Up 120g
    Без лактозы Без глютена Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Riisigaletid Himalaya soolaga Rice Up 120g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,42 €/кг

  • Leivapulgad täistera Rimi 200g

    Leivapulgad täistera Rimi 200g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,05 €

    Цена за единицу: 8,95 €/кг

  • Küüslauguleivad ämbris Marmiton 300g
    Эстония

    Küüslauguleivad ämbris Marmiton 300g

    4.05 € за шт.

    Цена за единицу: 13,50 €/кг

  • Dubai tort Pagarini 510g
    Эстония

    Dubai tort Pagarini 510g

    15.69 € за шт.

    Цена за единицу: 30,76 €/кг

  • Cheddari juustu riisi suupiste Tastees 65g

    Cheddari juustu riisi suupiste Tastees 65g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 22,92 €/кг

  • Biskviitküpsis Lõuna Pagarid 200g
    Эстония

    Biskviitküpsis Lõuna Pagarid 200g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 14,45 €/кг

  • Mandli-apelsini amarettiinid GC 200g
    Эстония

    Mandli-apelsini amarettiinid GC 200g

    7.39 € за шт.

    Цена за единицу: 36,95 €/кг

  • Vaarika-šokolaadi tort Pagarini 700g
    Эстония

    Vaarika-šokolaadi tort Pagarini 700g

    15.99 € за шт.

    Цена за единицу: 22,84 €/кг

  • Juustuküpsis Marta 280g
    Эстония

    Juustuküpsis Marta 280g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 16,75 €/кг

  • PT Kirsi-pähkli-šokolaadistrits. Rimi 0,4kg
    Эстония

    PT Kirsi-pähkli-šokolaadistrits. Rimi 0,4kg

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 11,72 €/кг

  • PT Martsipanimaits. pohlastritsel 0,5kg
    Эстония

    PT Martsipanimaits. pohlastritsel 0,5kg

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,38 €/кг

  • Leivakrõpsud kolme juustuga Bon Chance 120g

    Leivakrõpsud kolme juustuga Bon Chance 120g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 17,42 €/кг

  • Passioni-sefiiritort Gustav 550g
    Эстония

    Passioni-sefiiritort Gustav 550g

    14.99 € за шт.

    Цена за единицу: 27,25 €/кг

  • Marjakook Lõuna Pagarid 730g
    Эстония

    Marjakook Lõuna Pagarid 730g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,68 €/кг

  • PT Mooni-vanilli ministritsel Rimi 220g
    Эстония

    PT Mooni-vanilli ministritsel Rimi 220g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,59 €/кг

Фильтр

Фильтр