Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Küpsiste duo Pagaripoisid 300g
    Эстония

    Küpsiste duo Pagaripoisid 300g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,63 €/кг

  • Pavlova pesake Europagar 4tk 80g
    Эстония

    Pavlova pesake Europagar 4tk 80g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 37,38 €/кг

  • Küpsis Merekarp Kuno Plaan 300g
    Эстония

    Küpsis Merekarp Kuno Plaan 300g

    5.79 € за шт.

    Цена за единицу: 19,30 €/кг

  • Minitosca kohupiima Reval 240g
    Эстония

    Minitosca kohupiima Reval 240g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 19,96 €/кг

  • Trühvlitort Eesti Pagar 550g
    Эстония

    Trühvlitort Eesti Pagar 550g

    9.39 € за шт.
    Обычная цена: 11,69 €

    Цена за единицу: 17,07 €/кг

  • Rummimuna Marta Pagar 4x70g
    Эстония

    Rummimuna Marta Pagar 4x70g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 16,75 €/кг

  • PT Köögivilja- juustukringel Rimi 1,5kg
    Эстония

    PT Köögivilja- juustukringel Rimi 1,5kg

    15.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,33 €/кг

  • Kaneelitorud kihilised Pärnamäed 90g

    Kaneelitorud kihilised Pärnamäed 90g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 32,11 €/кг

  • Riisigal. musta riisiga, soolata Rice Up 120g
    Без глютена Для лучшей жизни Подходит для вегетарианцев

    Riisigal. musta riisiga, soolata Rice Up 120g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,42 €/кг

  • Leivapulgad rukki Rimi 200g

    Leivapulgad rukki Rimi 200g

    2.05 € за шт.

    Цена за единицу: 10,25 €/кг

  • Karamelliekleerid Reval 150g
    Эстония

    Karamelliekleerid Reval 150g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 19,27 €/кг

  • Küpsis Olümpia Kuno Plaan 300g
    Эстония

    Küpsis Olümpia Kuno Plaan 300g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,30 €/кг

  • PT Kardemoni-vaarika kringel 1,5kg
    Эстония

    PT Kardemoni-vaarika kringel 1,5kg

    12.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,66 €/кг

  • Mokapala kook Rimi 250g
    Эстония

    Mokapala kook Rimi 250g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,96 €/кг

  • Moonirõnglid Eltrum 350g
    Эстония

    Moonirõnglid Eltrum 350g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 6,43 €/кг

  • Aleksandrikook Erlandia 300g
    Эстония

    Aleksandrikook Erlandia 300g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 14,97 €/кг

  • Kohupiima-banaanirull Europagar 330g
    Эстония

    Kohupiima-banaanirull Europagar 330g

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 14,82 €/кг

  • Bruschetta krõpsud krabimaits. Maretti 70g

    Bruschetta krõpsud krabimaits. Maretti 70g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 17,00 €/кг

  • Kirsi-hapukooretort Lõuna Pagarid 1,1kg
    Эстония

    Kirsi-hapukooretort Lõuna Pagarid 1,1kg

    17.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,35 €/кг

  • PT Kaneelistritsel Rimi 0,35kg
    Эстония

    PT Kaneelistritsel Rimi 0,35kg

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 13,11 €/кг

  • PT Mooni-vanillikringel Rimi 1,5kg
    Эстония

    PT Mooni-vanillikringel Rimi 1,5kg

    15.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,33 €/кг

  • Karamelli kihiline küpsis Clara 145g
    Эстония

    Karamelli kihiline küpsis Clara 145g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 37,86 €/кг

  • Riisikrõpsud barbecue Rice Up 60g
    Без лактозы Без глютена Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Riisikrõpsud barbecue Rice Up 60g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 26,50 €/кг

  • Leivapulgad mini sibulaga Rimi 360g

    Leivapulgad mini sibulaga Rimi 360g

    2.69 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 7,47 €/кг

  • Hapukoore ja sibula riisi suup. Tastees 65g

    Hapukoore ja sibula riisi suup. Tastees 65g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 22,92 €/кг

  • Mini ekleer vahukoorekreem. Eesti Pagar 240g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Mini ekleer vahukoorekreem. Eesti Pagar 240g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 20,79 €/кг

  • Napoleoni topsikook Gustav 170g
    Эстония

    Napoleoni topsikook Gustav 170g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 18,76 €/кг

  • Küpsised juustukeeleke Pagaripoisid 120g
    Эстония

    Küpsised juustukeeleke Pagaripoisid 120g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 21,58 €/кг

  • Apelsiniküpsised Pagaripoisid 120g
    Эстония

    Apelsiniküpsised Pagaripoisid 120g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 23,75 €/кг

  • Krõbepallid meemaitselised Marlenka 235g

    Krõbepallid meemaitselised Marlenka 235g

    8.19 € за шт.

    Цена за единицу: 34,85 €/кг

  • Vaarika Tosca kook Eesti Pagar 600g
    Эстония

    Vaarika Tosca kook Eesti Pagar 600g

    11.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,98 €/кг

  • Mini ekleer iirisekreemiga Eesti Pagar 230g
    Эстония

    Mini ekleer iirisekreemiga Eesti Pagar 230g

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 22,57 €/кг

  • Kihiline küps. kondensp. Eesti Kondiiter 400g
    Эстония

    Kihiline küps. kondensp. Eesti Kondiiter 400g

    5.59 € за шт.

    Цена за единицу: 13,97 €/кг

  • PT Martsipani-kohupiimatort 1,5kg
    Эстония

    PT Martsipani-kohupiimatort 1,5kg

    30.99 € за шт.

    Цена за единицу: 20,66 €/кг

  • Prantsuse ploomi-martsipanikeeks 400g
    Эстония

    Prantsuse ploomi-martsipanikeeks 400g

    7.59 € за шт.

    Цена за единицу: 18,97 €/кг

  • PT Singi- juustustritsel Rimi 500g
    Эстония

    PT Singi- juustustritsel Rimi 500g

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,38 €/кг

  • PT Kana- spinatistritsel Rimi 500g
    Эстония

    PT Kana- spinatistritsel Rimi 500g

    5.79 € за шт.

    Цена за единицу: 11,58 €/кг

  • Pavlova kook toorjuustuga 2tk Europagar 200g
    Эстония

    Pavlova kook toorjuustuga 2tk Europagar 200g

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 25,95 €/кг

  • PT Mooni- vanillistritsel Rimi 450g
    Эстония

    PT Mooni- vanillistritsel Rimi 450g

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 11,98 €/кг

  • Riisikrõp. juust-karam.pirn Rice Up 60g
    Без глютена

    Riisikrõp. juust-karam.pirn Rice Up 60g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 26,50 €/кг

Фильтр

Фильтр