Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Pelmeenid köögiviljadega Gyoza Viči 400g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Pelmeenid köögiviljadega Gyoza Viči 400g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,47 €/kg

  • Pelmeenid seente ja sibulaga 400g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Pelmeenid seente ja sibulaga 400g

    3.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,72 €/kg

  • Jäätis Mango-passioni La Muu vegan 250g/500ml
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Jäätis Mango-passioni La Muu vegan 250g/500ml

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,96 €/kg

  • Šok.jäätis vahvlikoon. La Muu 80g/130ml
    Laktoosivaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele Valmistatud Eestis

    Šok.jäätis vahvlikoon. La Muu 80g/130ml

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,38 €/kg

  • Jäät. B&J Non-Dairy Bohemian Rasb. 465ml/403g

    Jäät. B&J Non-Dairy Bohemian Rasb. 465ml/403g

    8.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,57 €/kg

  • Pulgajäätis mandli Magnum Vegan 90ml/72g
    Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Pulgajäätis mandli Magnum Vegan 90ml/72g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,25 €/kg

  • V.jäätis B&J Non-D. Cookie on cookie d. 465ml
    Sobib veganitele

    V.jäätis B&J Non-D. Cookie on cookie d. 465ml

    3.99 € per tk
    Tavahind: 8,29 €

    Hind ühiku kohta: 9,61 €/kg

  • Veganjäätis tiramisum. mag.ain. Valsoia 300g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Veganjäätis tiramisum. mag.ain. Valsoia 300g

    3.79 € per tk
    Tavahind: 4,99 €

    Hind ühiku kohta: 12,63 €/kg

  • Taimsed burgerid sügavkülmutatud V-Ego 200g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Taimsed burgerid sügavkülmutatud V-Ego 200g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,95 €/kg

  • Taimsed pallid brokkoliga sügavkü. V-Ego 200g

    Taimsed pallid brokkoliga sügavkü. V-Ego 200g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,95 €/kg

  • Jäätis kaerap. t.šoko. hel. Valsoia m.a. 300g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Jäätis kaerap. t.šoko. hel. Valsoia m.a. 300g

    3.79 € per tk
    Tavahind: 5,99 €

    Hind ühiku kohta: 12,63 €/kg

  • Veganj. sool.ka.maitsel. mag.ai. Valsoia 300g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Veganj. sool.ka.maitsel. mag.ai. Valsoia 300g

    5.19 € per tk
    Tavahind: 5,99 €

    Hind ühiku kohta: 17,30 €/kg

  • Kirsijäätis vahv.koon. La Muu 80g/130ml
    Laktoosivaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele Valmistatud Eestis

    Kirsijäätis vahv.koon. La Muu 80g/130ml

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,88 €/kg

  • Pitsa Ristorante Salame Vegano 295g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Pitsa Ristorante Salame Vegano 295g

    5.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,31 €/kg

  • Jäätis Roheline Smuuti vegan 170ml/97g
    Sobib veganitele

    Jäätis Roheline Smuuti vegan 170ml/97g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,52 €/kg

  • Taimevalgu pelmeenid Vahemere stiilis 350g
    Sobib veganitele Valmistatud Eestis

    Taimevalgu pelmeenid Vahemere stiilis 350g

    4.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,97 €/kg

  • Jäätis mango-passion vah. La Muu v. 80g/130ml
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Jäätis mango-passion vah. La Muu v. 80g/130ml

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,88 €/kg

  • Jäätis kaerap. sidrunikoogi Valsoia m.a. 300g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Jäätis kaerap. sidrunikoogi Valsoia m.a. 300g

    3.79 € per tk
    Tavahind: 5,69 €

    Hind ühiku kohta: 12,63 €/kg

  • Taimevalgu pelmeenid Aasia stiil. Thormi 350g
    Sobib veganitele Valmistatud Eestis

    Taimevalgu pelmeenid Aasia stiil. Thormi 350g

    4.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,97 €/kg

  • Cordon bleu vegan 220g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Cordon bleu vegan 220g

    4.19 € per tk
    Tavahind: 4,99 €

    Hind ühiku kohta: 19,05 €/kg

  • Soolakar.jäätis pähklitega Valsoia vegan 80g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Soolakar.jäätis pähklitega Valsoia vegan 80g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,63 €/kg

  • Taimnejäätis man.-maas. Valsoia mag.ain. 280g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Taimnejäätis man.-maas. Valsoia mag.ain. 280g

    5.69 € per tk
    Tavahind: 6,99 €

    Hind ühiku kohta: 20,32 €/kg

  • Veganj.kaerap. pist.m. mag.ai. Valsoia 400g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Veganj.kaerap. pist.m. mag.ai. Valsoia 400g

    Ei ole saadaval

  • Vegan burgerid spinatiga V-EGO 200g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Vegan burgerid spinatiga V-EGO 200g

    Ei ole saadaval

  • Taimsed nagitsad sügavkülmutatud V-Ego 200g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Taimsed nagitsad sügavkülmutatud V-Ego 200g

    Ei ole saadaval

Taimsed külmutatud tooted

Taimsed külmutatud tooted pakuvad mugavat võimalust valmistada maitsvaid taimseid eineid kiiresti ja lihtsalt. Valikust leiab taimseid jäätiseid, pelmeene, pitsasid ja teisi külmutatud vegan-tooteid, mis sobivad nii kiireks argipäevaeineks kui ka mõnusaks magusaks vahepalaks. Taimsed pelmeenid ja pitsad on mugav lahendus, kui soovid valmistada toidu vähese ajakuluga, taimne jäätis aga sobib hästi magustoiduks või värskendavaks vahepalaks. Külmutatud taimsete toodete valikust leiab erinevaid maitseid nii veganitele kui ka kõigile, kes soovivad proovida taimseid alternatiive.

Filtreeri

Filtreeri