Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • PT Keedetud riis 1,5kg GN
    Valmistatud Eestis
    Spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatav toode

    PT Keedetud riis 1,5kg GN

    7.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,83 €/kg

  • PT Aasiapärane sealiha ubadega 2kg GN
    Valmistatud Eestis
    Spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatav toode

    PT Aasiapärane sealiha ubadega 2kg GN

    23.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,93 €/kg

  • PT Pasta-suitsusingivorm 1,7kg GN
    Valmistatud Eestis
    Spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatav toode

    PT Pasta-suitsusingivorm 1,7kg GN

    14.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,58 €/kg

  • PT Kartulipuder võiga 2kg GN
    Valmistatud Eestis
    Spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatav toode

    PT Kartulipuder võiga 2kg GN

    11.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,58 €/kg

  • PT Tom Kha kanaga 1,5kg GN
    Valmistatud Eestis
    Spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatav toode

    PT Tom Kha kanaga 1,5kg GN

    15.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,66 €/kg

  • Risoto kanalihaga 500g
    Valmistatud Eestis

    Risoto kanalihaga 500g

    Ei ole saadaval

  • Kartuli-peekonivorm röstsibulaga 250g
    Valmistatud Eestis

    Kartuli-peekonivorm röstsibulaga 250g

    Ei ole saadaval

  • Broileri-köögiviljakotlet 300g
    Valmistatud Eestis

    Broileri-köögiviljakotlet 300g

    Ei ole saadaval

  • Kurzeme strooganov ürdikartulitega 350g
    Valmistatud Eestis

    Kurzeme strooganov ürdikartulitega 350g

    Ei ole saadaval

  • Kotlet tatra ja seenekastmega 300g
    Valmistatud Eestis

    Kotlet tatra ja seenekastmega 300g

    Ei ole saadaval

  • Praetud kanarinnafilee 150g

    Praetud kanarinnafilee 150g

    Ei ole saadaval

  • Veisemaksa kotletid 180g

    Veisemaksa kotletid 180g

    Ei ole saadaval

  • Võikana riisiga Maitseelamused 310g
    Valmistatud Eestis

    Võikana riisiga Maitseelamused 310g

    Ei ole saadaval

  • Guljašš kartuliga 350g
    Valmistatud Eestis

    Guljašš kartuliga 350g

    Ei ole saadaval

  • Hakkšnitsel 350g
    Valmistatud Eestis

    Hakkšnitsel 350g

    Ei ole saadaval

  • Penne bolognese 350g
    Valmistatud Eestis

    Penne bolognese 350g

    Ei ole saadaval

  • Aasiapärane sealiha riisiga 350g
    Valmistatud Eestis

    Aasiapärane sealiha riisiga 350g

    Ei ole saadaval

  • Kana Tikka Masala  basmati riisiga 400g

    Kana Tikka Masala basmati riisiga 400g

    Ei ole saadaval

  • Pastaroog Carbonara 400g

    Pastaroog Carbonara 400g

    Ei ole saadaval

  • Suitsujuustune kanapasta Maitseelamused 300g
    Valmistatud Eestis

    Suitsujuustune kanapasta Maitseelamused 300g

    Ei ole saadaval

  • Pesto kanapasta Maitseelamused 300g
    Valmistatud Eestis

    Pesto kanapasta Maitseelamused 300g

    Ei ole saadaval

  • Penne Hollandi kastme ja juustuga 250g
    Valmistatud Eestis

    Penne Hollandi kastme ja juustuga 250g

    Ei ole saadaval

  • Spaghetti Carbonara Maitseelamused 300g
    Valmistatud Eestis

    Spaghetti Carbonara Maitseelamused 300g

    Ei ole saadaval

  • Koorene kanapasta Maitseelamused 300g
    Valmistatud Eestis

    Koorene kanapasta Maitseelamused 300g

    Ei ole saadaval

  • Kana Chow Mein Dal's Kitchen 0,318g
    Valmistatud Eestis

    Kana Chow Mein Dal's Kitchen 0,318g

    Ei ole saadaval

  • Praetud karri nuudlid Dal's Kitchen 300g
    Valmistatud Eestis

    Praetud karri nuudlid Dal's Kitchen 300g

    Ei ole saadaval

  • PT Vahemere köögiviljad 2kg GN
    Valmistatud Eestis
    Spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatav toode

    PT Vahemere köögiviljad 2kg GN

    Ei ole saadaval

Filtreeri

Filtreeri