Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kartulipuder võiga 500g
    Valmistatud Eestis

    Kartulipuder võiga 500g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,78 €/kg

  • Kotletid kartulipüree & pun. kast. Mamma 400g
    Valmistatud Eestis

    Kotletid kartulipüree & pun. kast. Mamma 400g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,22 €/kg

  • Lihapallid ahjukartulite ja kastmega 400g
    Valmistatud Eestis

    Lihapallid ahjukartulite ja kastmega 400g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,22 €/kg

  • Risoto kanalihaga 500g
    Valmistatud Eestis

    Risoto kanalihaga 500g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,18 €/kg

  • Makaronid hakklihaga 350g
    Valmistatud Eestis

    Makaronid hakklihaga 350g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,40 €/kg

  • Pilaff 500g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Pilaff 500g

    4.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,30 €/kg

  • Penne hakklihakastmega 350g
    Valmistatud Eestis

    Penne hakklihakastmega 350g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,26 €/kg

  • Keedetud tatar 350g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele Valmistatud Eestis

    Keedetud tatar 350g

    1.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,00 €/kg

  • Hakklihakaste kartulipüreega Mamma 300g
    Valmistatud Eestis

    Hakklihakaste kartulipüreega Mamma 300g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,30 €/kg

  • Aasiapärased nuudlid 400g
    Valmistatud Eestis

    Aasiapärased nuudlid 400g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,22 €/kg

  • Riis köögiviljadega 400g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele Valmistatud Eestis

    Riis köögiviljadega 400g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,87 €/kg

  • Kana tikka masala riisiga 300g
    Valmistatud Eestis

    Kana tikka masala riisiga 300g

    4.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,50 €/kg

  • Kurzeme strooganov ürdikartulitega 350g
    Valmistatud Eestis

    Kurzeme strooganov ürdikartulitega 350g

    2.95 € per tk
    Tavahind: 3,69 €

    Hind ühiku kohta: 8,43 €/kg

  • Kanašnitsel kintsulihast Rimi
    Valmistatud Eestis

    Kanašnitsel kintsulihast Rimi

    13.49 € per kg

    Hind ühiku kohta: 13,49 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.35 kg 0.35kg

  • Kana riisnuudlid köögiviljadega 300g
    Valmistatud Eestis

    Kana riisnuudlid köögiviljadega 300g

    4.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,30 €/kg

  • Magushapu kana riisiga Dal's Kitchen 0,318g
    Valmistatud Eestis

    Magushapu kana riisiga Dal's Kitchen 0,318g

    4.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,17 €/kg

  • Köögivilja nuudlid 300g
    Valmistatud Eestis

    Köögivilja nuudlid 300g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,63 €/kg

  • Kotlet tatra ja seenekastmega 300g
    Valmistatud Eestis

    Kotlet tatra ja seenekastmega 300g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,97 €/kg

  • Seaprae viilud 285g
    Valmistatud Eestis

    Seaprae viilud 285g

    6.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,12 €/kg

  • Praetud kanarinnafilee 150g

    Praetud kanarinnafilee 150g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,60 €/kg

  • Ürdikartul 400g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele Valmistatud Eestis

    Ürdikartul 400g

    3.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,72 €/kg

  • Veisemaksa kotletid 180g

    Veisemaksa kotletid 180g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,72 €/kg

  • Paneeritud seašnitsel 250g
    Valmistatud Eestis

    Paneeritud seašnitsel 250g

    5.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,56 €/kg

  • Kartulipuder hakklihkastmega 350g
    Valmistatud Eestis

    Kartulipuder hakklihkastmega 350g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,83 €/kg

  • Kukeseeneriis kanaga Mamma 300g

    Kukeseeneriis kanaga Mamma 300g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,97 €/kg

  • Kapsarullid kanalihaga Fitlap Lunden 300g
    Valmistatud Eestis

    Kapsarullid kanalihaga Fitlap Lunden 300g

    4.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,17 €/kg

  • Guljašš kartuliga 350g
    Valmistatud Eestis

    Guljašš kartuliga 350g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,83 €/kg

  • Penne bolognese 350g
    Valmistatud Eestis

    Penne bolognese 350g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,26 €/kg

  • Pastaroog Carbonara 400g

    Pastaroog Carbonara 400g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,22 €/kg

  • Penne Hollandi kastme ja juustuga 250g
    Valmistatud Eestis

    Penne Hollandi kastme ja juustuga 250g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,60 €/kg

  • Mee&tš. wok k.liha&nuud. Maitseelamused 300g
    Valmistatud Eestis

    Mee&tš. wok k.liha&nuud. Maitseelamused 300g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,97 €/kg

  • Nuudlid m.hapu kan. Dal's Kitchen 0,318g
    Valmistatud Eestis

    Nuudlid m.hapu kan. Dal's Kitchen 0,318g

    4.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,83 €/kg

  • PT Hakkšnitsel 950g GN
    Valmistatud Eestis
    Spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatav toode

    PT Hakkšnitsel 950g GN

    12.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,36 €/kg

  • PT Broileri-köögiviljakotlet 1,2kg GN
    Valmistatud Eestis
    Spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatav toode

    PT Broileri-köögiviljakotlet 1,2kg GN

    16.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,04 €/kg

  • PT Ahjukartul 1kg GN
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele Valmistatud Eestis
    Spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatav toode

    PT Ahjukartul 1kg GN

    5.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,39 €/kg

  • PT Täisterapastasalat 600g
    Valmistatud Eestis
    Spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatav toode

    PT Täisterapastasalat 600g

    6.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,65 €/kg

  • PT Koorene kanakaste 2kg GN
    Valmistatud Eestis
    Spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatav toode

    PT Koorene kanakaste 2kg GN

    18.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,43 €/kg

  • PT Guljašš sealihast 2kg GN
    Valmistatud Eestis
    Spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatav toode

    PT Guljašš sealihast 2kg GN

    21.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,83 €/kg

  • PT Koorene kanapasta 2kg GN
    Valmistatud Eestis
    Spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatav toode

    PT Koorene kanapasta 2kg GN

    14.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,45 €/kg

  • PT Kartuli-peekoniv. röstsibul. 1,4kg GN
    Valmistatud Eestis
    Spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatav toode

    PT Kartuli-peekoniv. röstsibul. 1,4kg GN

    15.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,21 €/kg

Filtreeri

Filtreeri