Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kooritud  kanepiseemned Tarmere 100g
    Valmistatud Eestis

    Kooritud  kanepiseemned Tarmere 100g

    3.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 38,90 €/kg

  • Küpsised Kevadlill Rõngu Pagar 300g
    Valmistatud Eestis

    Küpsised Kevadlill Rõngu Pagar 300g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,63 €/kg

  • Mahe toorkakao-datli-tatra ampstükk 35g
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahe toorkakao-datli-tatra ampstükk 35g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 65,43 €/kg

  • Mahe mustas-pohla-kaera ampstükk 35g
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahe mustas-pohla-kaera ampstükk 35g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 65,43 €/kg

  • Mahe õuna-kaneeli-kaera ampstükk 35g
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahe õuna-kaneeli-kaera ampstükk 35g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 65,43 €/kg

  • Külmkuivatatud maasikad Laari Talu 30g
    Valmistatud Eestis

    Külmkuivatatud maasikad Laari Talu 30g

    5.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 189,67 €/kg

  • Juustuküpsis Rõngu Pagar 250g
    Valmistatud Eestis

    Juustuküpsis Rõngu Pagar 250g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,76 €/kg

  • Mahe astelp-viigim-tatra ampstükk 35g
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahe astelp-viigim-tatra ampstükk 35g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 65,43 €/kg

  • Kookose-vaarika toorbatoon Be Beautiful 35g
    Valmistatud Eestis

    Kookose-vaarika toorbatoon Be Beautiful 35g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 65,43 €/kg

  • Külmkuivatatud maasikad Laari Talu 20g
    Valmistatud Eestis

    Külmkuivatatud maasikad Laari Talu 20g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 189,50 €/kg

  • Brownie küpsised Eesti Wärk 180g
    Valmistatud Eestis

    Brownie küpsised Eesti Wärk 180g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,61 €/kg

  • Kaneeliküpsised Rõngu Pagar 300g
    Valmistatud Eestis

    Kaneeliküpsised Rõngu Pagar 300g

    3.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,30 €/kg

  • Mahe seemne-metsapähkli ampstükk 35g
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahe seemne-metsapähkli ampstükk 35g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 65,43 €/kg

  • Soolapulgad Rõngu Pagar 300g
    Valmistatud Eestis

    Soolapulgad Rõngu Pagar 300g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,97 €/kg

  • Mahemustikad Külmkuivatatud Errrvita 50g
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahemustikad Külmkuivatatud Errrvita 50g

    7.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 153,80 €/kg

  • Mahe kookose ampstükk 35g
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahe kookose ampstükk 35g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 65,43 €/kg

  • Porgandikrõpsud 60g
    Valmistatud Eestis

    Porgandikrõpsud 60g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 44,83 €/kg

  • Kaeraküpsis võiga Eesti Wärk 180g
    Valmistatud Eestis

    Kaeraküpsis võiga Eesti Wärk 180g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,61 €/kg

  • Punapeedi krõpsud 60g
    Valmistatud Eestis

    Punapeedi krõpsud 60g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 44,83 €/kg

  • Küpsised Keeleke Rõngu Pagar 200g
    Valmistatud Eestis

    Küpsised Keeleke Rõngu Pagar 200g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,95 €/kg

  • Jõhvikas meega Ecomari 50g
    Valmistatud Eestis

    Jõhvikas meega Ecomari 50g

    6.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 131,80 €/kg

  • Bataadi chilli ja sidruni krõpsud 50g
    Valmistatud Eestis

    Bataadi chilli ja sidruni krõpsud 50g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 69,80 €/kg

  • Mahemustikad Külmkuivatatud Errrvita 20g
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahemustikad Külmkuivatatud Errrvita 20g

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 209,50 €/kg

  • Rosinad piimašokolaadis Rõngu Pagar 140g
    Valmistatud Eestis

    Rosinad piimašokolaadis Rõngu Pagar 140g

    5.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 39,93 €/kg

  • Šokolaadiküpsised Rõngu Pagar 250g
    Valmistatud Eestis

    Šokolaadiküpsised Rõngu Pagar 250g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,56 €/kg

  • Köömneküpsis Rõngu Pagar 300g
    Valmistatud Eestis

    Köömneküpsis Rõngu Pagar 300g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,63 €/kg

  • Kohakrõps Kapteni Talu 50g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Kohakrõps Kapteni Talu 50g

    8.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 179,80 €/kg

  • Külmkuivatatud mustikad Laari Talu 20g
    Valmistatud Eestis

    Külmkuivatatud mustikad Laari Talu 20g

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 209,50 €/kg

  • Krõb.maapähklid juustu-sibula Eesti Wärk 170g
    Valmistatud Eestis

    Krõb.maapähklid juustu-sibula Eesti Wärk 170g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,24 €/kg

  • Topsikomm tume trühvel Rõngu Pagar 145g
    Valmistatud Eestis

    Topsikomm tume trühvel Rõngu Pagar 145g

    9.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 62,69 €/kg

  • Krõbedad maapähklid vürtsikad Eesti Wärk 170g
    Valmistatud Eestis

    Krõbedad maapähklid vürtsikad Eesti Wärk 170g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,24 €/kg

  • Mandlid piimasokolaadis Rõngu Pagar 140g
    Valmistatud Eestis

    Mandlid piimasokolaadis Rõngu Pagar 140g

    7.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 51,36 €/kg

  • Ahvenakrõps Kapteni Talu 50g
    Valmistatud Eestis

    Ahvenakrõps Kapteni Talu 50g

    7.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 159,80 €/kg

Filtreeri

Filtreeri