Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Mahe õhtutee Tammetalu 20g
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahe õhtutee Tammetalu 20g

    5.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 274,50 €/kg

  • Mahe mustikatee melissiga Tammetalu 25g
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahe mustikatee melissiga Tammetalu 25g

    5.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 227,60 €/kg

  • Mahe vaarika-mustas tee piparm Tammetalu 25g
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahe vaarika-mustas tee piparm Tammetalu 25g

    5.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 227,60 €/kg

  • Mahe stressitee Ööbiku 20g
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahe stressitee Ööbiku 20g

    3.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 182,50 €/kg

  • Tervisetee Especha 65g
    Valmistatud Eestis

    Tervisetee Especha 65g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 76,77 €/kg

  • Soojendav tee Especha 45g
    Valmistatud Eestis

    Soojendav tee Especha 45g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 110,89 €/kg

  • Õhtutee Especha 40g
    Valmistatud Eestis

    Õhtutee Especha 40g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 124,75 €/kg

  • Mahe taimetee šokolaadimünt Ööbiku 10g
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahe taimetee šokolaadimünt Ööbiku 10g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 265,00 €/kg

  • Mahe piparmünditee Eeriks Island 10x1,5g
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahe piparmünditee Eeriks Island 10x1,5g

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 279,33 €/kg

  • Kanepitee CBD kan. Relaxation Drinkland 30g
    Valmistatud Eestis

    Kanepitee CBD kan. Relaxation Drinkland 30g

    15.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 526,33 €/kg

  • Mahe õuna-mustasõstramahl Mahlametsa 3l
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahe õuna-mustasõstramahl Mahlametsa 3l

    12.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,16 €/l

  • Mahe kummelitee Eeriks Island 10x1g
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahe kummelitee Eeriks Island 10x1g

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 419,00 €/kg

  • Mustika-kummelitee Eeriks Island 10x2,5g
    Valmistatud Eestis

    Mustika-kummelitee Eeriks Island 10x2,5g

    5.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 215,60 €/kg

  • Laste kakao maasik. ja vaar. Tsau Kakao 225g
    Valmistatud Eestis

    Laste kakao maasik. ja vaar. Tsau Kakao 225g

    7.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,51 €/kg

  • Kan.t. CBD. k.mar. Relaxation Drinkland 34,5g
    Valmistatud Eestis

    Kan.t. CBD. k.mar. Relaxation Drinkland 34,5g

    15.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 464,41 €/kg

  • Õuna-punasesõstramahl Mahlametsa 3l
    Valmistatud Eestis

    Õuna-punasesõstramahl Mahlametsa 3l

    12.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,16 €/l

  • Mahe õunamahl BIB Dagö Berry 3l
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahe õunamahl BIB Dagö Berry 3l

    12.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,16 €/l

  • K.tee CBD. musts. Relaxation Drinkland 34,5g
    Valmistatud Eestis

    K.tee CBD. musts. Relaxation Drinkland 34,5g

    15.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 464,41 €/kg

  • Mahe tondipeatee Eeriks Island 10x2,5g
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahe tondipeatee Eeriks Island 10x2,5g

    5.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 215,60 €/kg

  • Musts.-pipar.tee Eeriks Island 10x2,5g
    Valmistatud Eestis

    Musts.-pipar.tee Eeriks Island 10x2,5g

    5.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 215,60 €/kg

  • Vaarika-pipar.tee Eeriks Island 10x2,5g
    Valmistatud Eestis

    Vaarika-pipar.tee Eeriks Island 10x2,5g

    5.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 215,60 €/kg

  • Õuna-rabarberimahl Mahlametsa 3l
    Valmistatud Eestis

    Õuna-rabarberimahl Mahlametsa 3l

    12.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,16 €/l

  • Mahe õuna-ebaküdooniamahl Mahlametsa 3l
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahe õuna-ebaküdooniamahl Mahlametsa 3l

    12.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,16 €/l

Joogid ja teesegud Eesti väiketootjatelt toovad esile kohalike marjade, ürtide ja taimede puhtad maitsed. Valikust leiab taimeteed, marjajooke, siirupeid ja muid käsitööna valmistatud jooke igaks aastaajaks. Soojendavad teesegud sobivad nautimiseks jahedatel õhtutel ning marjasiirupid ja värskendavad joogid aitavad tuua suvemaitseid igasse päeva. Väiketootjate joogid valmivad sageli väikestes kogustes ning rõhutavad kohaliku tooraine kvaliteeti ja naturaalseid maitseid.

Filtreeri

Filtreeri