Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kodujuust Alma 5% 500g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Kodujuust Alma 5% 500g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,78 €/kg

  • Kohupiimakreem vanilli Alma 300g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimakreem vanilli Alma 300g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,97 €/kg

  • Kodujuust klassikaline Piimameister Otto 330g
    Valmistatud Eestis

    Kodujuust klassikaline Piimameister Otto 330g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,61 €/kg

  • Kohupiimakreem metsmaasika Alma 300g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimakreem metsmaasika Alma 300g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,97 €/kg

  • Kohupiimakreem torus Alma 3% 300g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Kohupiimakreem torus Alma 3% 300g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,97 €/kg

  • Kohupiim rasvatu LV MO Saaremaa 500g
    Laktoosivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Kohupiim rasvatu LV MO Saaremaa 500g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,10 €/kg

  • Kodujuust Alma 5% 200g
    Valmistatud Eestis

    Kodujuust Alma 5% 200g

    0.99 € per tk
    Tavahind: 1,35 €

    Hind ühiku kohta: 4,95 €/kg

  • Kodujuust väherasvane Farmi 330g
    Laktoosivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Kodujuust väherasvane Farmi 330g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,64 €/kg

  • Lahja kohupiim vanilliiniga Farmi 200g
    Valmistatud Eestis

    Lahja kohupiim vanilliiniga Farmi 200g

    0.89 € per tk
    Tavahind: 1,09 €

    Hind ühiku kohta: 4,45 €/kg

  • Pehme kohupiim MO Saaremaa 5% 500g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Pehme kohupiim MO Saaremaa 5% 500g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,10 €/kg

  • Kohupiimakreem mustika Alma 300g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimakreem mustika Alma 300g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,97 €/kg

  • Kohupiim Tere 5% 200g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Kohupiim Tere 5% 200g

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,45 €/kg

  • Kodujuust laktoosivaba Piimameister Otto 220g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Kodujuust laktoosivaba Piimameister Otto 220g

    1.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,14 €/kg

  • Kodujuust soolakurgi-tilliga Alma 200g
    Valmistatud Eestis

    Kodujuust soolakurgi-tilliga Alma 200g

    1.25 € per tk
    Tavahind: 1,69 €

    Hind ühiku kohta: 6,25 €/kg

  • Kodujuust rõõsa koorega 3% Rimi 500g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kodujuust rõõsa koorega 3% Rimi 500g

    1.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,50 €/kg

  • Kodujuust hapuk. Piimameister Otto 330g
    Valmistatud Eestis

    Kodujuust hapuk. Piimameister Otto 330g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,61 €/kg

  • P.kohup. mait.Tere FIT 400g rasv. lak.v.
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    P.kohup. mait.Tere FIT 400g rasv. lak.v.

    1.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,37 €/kg

  • Kohupiim ricotta Piimameister Otto 200g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Kohupiim ricotta Piimameister Otto 200g

    0.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,45 €/kg

  • Kodujuust murakamoosiga Alma 5% 200g
    Valmistatud Eestis

    Kodujuust murakamoosiga Alma 5% 200g

    1.49 € per tk
    Tavahind: 1,99 €

    Hind ühiku kohta: 7,45 €/kg

  • Kohupiim lahja Alma 200g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Kohupiim lahja Alma 200g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,75 €/kg

  • Kohupiimapasta vanilje Tere 4% 300g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Kohupiimapasta vanilje Tere 4% 300g

    1.14 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,80 €/kg

  • Kohupiim magus vanilli Tere 0,1% 200g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Kohupiim magus vanilli Tere 0,1% 200g

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,45 €/kg

  • Kohupiim Liisu 9% 250g

    Kohupiim Liisu 9% 250g

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,36 €/kg

  • Kodujuust Alma 5% 380g
    Valmistatud Eestis

    Kodujuust Alma 5% 380g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,76 €/kg

  • Kohupiimavorm vanilli Farmi 250g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimavorm vanilli Farmi 250g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,56 €/kg

  • Lahja kohupiim rosinatega Farmi 200g
    Valmistatud Eestis

    Lahja kohupiim rosinatega Farmi 200g

    0.89 € per tk
    Tavahind: 1,09 €

    Hind ühiku kohta: 4,45 €/kg

  • Kohupiim vanilli Alma 200g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiim vanilli Alma 200g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,75 €/kg

  • Kakao kohupiimapasta Tere 300g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Kakao kohupiimapasta Tere 300g

    1.37 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,57 €/kg

  • Kodujuust rõõsa koorega 5% Rimi 500g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kodujuust rõõsa koorega 5% Rimi 500g

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,90 €/kg

  • Kodujuust klassikaline Tere 300g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Kodujuust klassikaline Tere 300g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,63 €/kg

  • Kodujuust Alma šokolaa.tük. laktoosivaba 200g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Kodujuust Alma šokolaa.tük. laktoosivaba 200g

    1.35 € per tk
    Tavahind: 1,85 €

    Hind ühiku kohta: 6,75 €/kg

  • Kohupiimapasta Tere 5% 300g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Kohupiimapasta Tere 5% 300g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,97 €/kg

  • Kodujuust crème brulée Alma 200g
    Valmistatud Eestis

    Kodujuust crème brulée Alma 200g

    1.25 € per tk
    Tavahind: 1,69 €

    Hind ühiku kohta: 6,25 €/kg

  • Kodujuust klassikaline Tere 380g
    Valmistatud Eestis

    Kodujuust klassikaline Tere 380g

    2.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,39 €/kg

  • Kohupiimapasta banaani Tere 300g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Kohupiimapasta banaani Tere 300g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,17 €/kg

  • Kohupiim 5% Farmi 200g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Kohupiim 5% Farmi 200g

    0.89 € per tk
    Tavahind: 1,29 €

    Hind ühiku kohta: 4,45 €/kg

  • Kodujuust hapukoorega Alma 7% 200g
    Valmistatud Eestis

    Kodujuust hapukoorega Alma 7% 200g

    0.99 € per tk
    Tavahind: 1,35 €

    Hind ühiku kohta: 4,95 €/kg

  • Kohupiim rosinatega Tere 0,1% 200g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Kohupiim rosinatega Tere 0,1% 200g

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,45 €/kg

  • Kodujuust laktoosivaba Alma 200g
    Laktoosivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Kodujuust laktoosivaba Alma 200g

    1.19 € per tk
    Tavahind: 1,59 €

    Hind ühiku kohta: 5,95 €/kg

  • Kohupiim metsmaasika Alma 200g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiim metsmaasika Alma 200g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,75 €/kg

Kohupiim, kodujuust

Kohupiim ja kodujuust on mitmekülgsed piimatooted, mida saab kasutada nii hommikusöögiks, vahepalaks kui ka erinevate magusate ja soolaste roogade valmistamiseks. Valikust leiab erineva rasvasisaldusega kohupiima ja kodujuustu ning maitsestatud variante. Kohupiim sobib hästi kookidesse, küpsetistesse, pannkookidesse ja magustoitudesse, kodujuust aga salatitesse, võileibadele ja soolastesse roogadesse. Mõlemad on head valikud neile, kes otsivad menüüsse mitmekesiseid ja valgurohkeid piimatooteid.

Filtreeri

Filtreeri