Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Valgupuding karamellima. mag.ai. Ehrmann 200g
    Laktoosivaba Gluteenivaba

    Valgupuding karamellima. mag.ai. Ehrmann 200g

    1.35 € per tk
    Tavahind: 1,79 €

    Hind ühiku kohta: 6,75 €/kg

  • Kohupiimadess. virs. vaniljem. Rimi 170g

    Kohupiimadess. virs. vaniljem. Rimi 170g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,82 €/kg

  • Šokolaadimaitseline kreem Karums 150g

    Šokolaadimaitseline kreem Karums 150g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,93 €/kg

  • Prot.pud. maas. mag.ain. Valio ProFeel 150g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Prot.pud. maas. mag.ain. Valio ProFeel 150g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,93 €/kg

  • Prot.puding top. kakao Ehrmann mag.ain. 200g

    Prot.puding top. kakao Ehrmann mag.ain. 200g

    1.35 € per tk
    Tavahind: 1,79 €

    Hind ühiku kohta: 6,75 €/kg

  • Karamellikreem Karums 150g

    Karamellikreem Karums 150g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,93 €/kg

  • Jogurt maasika Zott Zottis 115g

    Jogurt maasika Zott Zottis 115g

    0.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,13 €/kg

  • Bifido jogurt maasikamoosi ja gran. Rimi 200g

    Bifido jogurt maasikamoosi ja gran. Rimi 200g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,45 €/kg

  • V.p. High Prot. val.šok.m. m.a. Ehrmann 230g

    V.p. High Prot. val.šok.m. m.a. Ehrmann 230g

    1.49 € per tk
    Tavahind: 1,99 €

    Hind ühiku kohta: 6,48 €/kg

  • Tarretis kiivi Jänks 150g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Tarretis kiivi Jänks 150g

    0.62 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,13 €/kg

  • Kreemjas jogurt Marsi seguga Fantasia 104g

    Kreemjas jogurt Marsi seguga Fantasia 104g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,37 €/kg

  • Proteiinipuding kakao Ehrmann mag.ain. 200g

    Proteiinipuding kakao Ehrmann mag.ain. 200g

    1.35 € per tk
    Tavahind: 1,79 €

    Hind ühiku kohta: 6,75 €/kg

  • Jogurt dražeega Danone 125g

    Jogurt dražeega Danone 125g

    1.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,40 €/kg

  • Dessert maasika Liegeois Zott 175g

    Dessert maasika Liegeois Zott 175g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,09 €/kg

  • Riisipuder kultuurmustikaga AASA 200g

    Riisipuder kultuurmustikaga AASA 200g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,45 €/kg

  • Magustoit Ehrmann pistaatsiapähklitega 190g

    Magustoit Ehrmann pistaatsiapähklitega 190g

    0.82 € per tk
    Tavahind: 1,09 €

    Hind ühiku kohta: 4,32 €/kg

  • Jogurt Mesikäpa kakaoküpsis Tere 140g
    Valmistatud Eestis

    Jogurt Mesikäpa kakaoküpsis Tere 140g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,21 €/kg

  • Jogurt kirsilisandiga Fantasia 118g

    Jogurt kirsilisandiga Fantasia 118g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,39 €/kg

  • Kohupiimakreem maasika-pohla Alma 380g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimakreem maasika-pohla Alma 380g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,24 €/kg

  • Jogurt koorene ploomi-martsipani Farmi 200g
    Valmistatud Eestis

    Jogurt koorene ploomi-martsipani Farmi 200g

    1.09 € per tk
    Tavahind: 1,25 €

    Hind ühiku kohta: 5,45 €/kg

  • Suvepuding mango Tere 200g
    Valmistatud Eestis

    Suvepuding mango Tere 200g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,95 €/kg

  • Riisipuder vaniljega Aasa 200g

    Riisipuder vaniljega Aasa 200g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,45 €/kg

  • Koorekreem vaarikamaitseline Karums 150g

    Koorekreem vaarikamaitseline Karums 150g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,93 €/kg

  • Jogurt koorene mustasõstra Farmi 200g
    Valmistatud Eestis

    Jogurt koorene mustasõstra Farmi 200g

    1.09 € per tk
    Tavahind: 1,25 €

    Hind ühiku kohta: 5,45 €/kg

  • Koorejog. marja-plomb.maits. Alma Muah 180g
    Valmistatud Eestis

    Koorejog. marja-plomb.maits. Alma Muah 180g

    1.15 € per tk
    Tavahind: 1,29 €

    Hind ühiku kohta: 6,39 €/kg

  • Koorejogurt troopiline Alma Muah 180g
    Valmistatud Eestis

    Koorejogurt troopiline Alma Muah 180g

    1.15 € per tk
    Tavahind: 1,29 €

    Hind ühiku kohta: 6,39 €/kg

  • Kohupiimakreem torus Alma 3% 300g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Kohupiimakreem torus Alma 3% 300g

    Ei ole saadaval

  • Skyr mustikatega Farmi 150g
    Valmistatud Eestis

    Skyr mustikatega Farmi 150g

    Ei ole saadaval

  • Skyr virsikutega Farmi 150g
    Valmistatud Eestis

    Skyr virsikutega Farmi 150g

    Ei ole saadaval

  • Riisipuder kirssidega Aasa 6%  200g

    Riisipuder kirssidega Aasa 6% 200g

    Ei ole saadaval

  • Kohupiimadess. maasik. vaniljem. Rimi 170g

    Kohupiimadess. maasik. vaniljem. Rimi 170g

    Ei ole saadaval

  • Kohupiimadess. kirssidega vaniljem. Rimi 170g

    Kohupiimadess. kirssidega vaniljem. Rimi 170g

    Ei ole saadaval

  • Dessert vanilje Liegeois Zott 175g

    Dessert vanilje Liegeois Zott 175g

    Ei ole saadaval

Filtreeri

Filtreeri