Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Jogurt jäätisemaits. pallide Sipsik 165g
    Valmistatud Eestis

    Jogurt jäätisemaits. pallide Sipsik 165g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,82 €/kg

  • Dessert šokolaaditükkidega Ehrmann 190g

    Dessert šokolaaditükkidega Ehrmann 190g

    0.82 € per tk
    Tavahind: 1,09 €

    Hind ühiku kohta: 4,32 €/kg

  • Koorene kohup.kr. must. kirs. Farmi 150g
    Valmistatud Eestis

    Koorene kohup.kr. must. kirs. Farmi 150g

    0.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,33 €/kg

  • Kohupiimakreem Emma vanilje Tere 150g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimakreem Emma vanilje Tere 150g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,93 €/kg

  • Kreeka jogurt virsikutega Liisu 160g

    Kreeka jogurt virsikutega Liisu 160g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,56 €/kg

  • Riisipuder aprikoosiga Aasa 200g

    Riisipuder aprikoosiga Aasa 200g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,45 €/kg

  • Prot.vaht šok. mag.ain. Protein Lab 200g

    Prot.vaht šok. mag.ain. Protein Lab 200g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,95 €/kg

  • Kreeka jogurt mustikatega Liisu 160g

    Kreeka jogurt mustikatega Liisu 160g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,56 €/kg

  • Kreeka jogurt maasika-mustika Alma 180g
    Valmistatud Eestis

    Kreeka jogurt maasika-mustika Alma 180g

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,06 €/kg

  • Keefirimaius metsmarjadega Hellus 200g
    Valmistatud Eestis

    Keefirimaius metsmarjadega Hellus 200g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,95 €/kg

  • Jogurt šokolaadi pallidega Fantasia 100g

    Jogurt šokolaadi pallidega Fantasia 100g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,90 €/kg

  • Kohupiimakreem rosina Alma 380g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimakreem rosina Alma 380g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 1,99 €

    Hind ühiku kohta: 4,18 €/kg

  • Dessert šokolaadi Zott 175g

    Dessert šokolaadi Zott 175g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,09 €/kg

  • Kissell mustsõstra Mo Saaremaa 750g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Kissell mustsõstra Mo Saaremaa 750g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,05 €/kg

  • Prot.kohupiimakr. vanilli Valio ProFeel 200g
    Valmistatud Eestis

    Prot.kohupiimakr. vanilli Valio ProFeel 200g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,95 €/kg

  • Prot.kohup. maas.-ban. Valio ProFeel 200g
    Valmistatud Eestis

    Prot.kohup. maas.-ban. Valio ProFeel 200g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,95 €/kg

  • Kohupiimapasta rosinatega Tere 5% 300g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimapasta rosinatega Tere 5% 300g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,97 €/kg

  • Koorene šokolaadipuding Farmi 230g
    Valmistatud Eestis

    Koorene šokolaadipuding Farmi 230g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,00 €/kg

  • Kohupiimakreem vaarikakisselliga Emma 150g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimakreem vaarikakisselliga Emma 150g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,60 €/kg

  • Keefirimaius mangoga Hellus 200g
    Valmistatud Eestis

    Keefirimaius mangoga Hellus 200g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,95 €/kg

  • Kreeka stiilis jogurt mango Alma 180g
    Valmistatud Eestis

    Kreeka stiilis jogurt mango Alma 180g

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,06 €/kg

  • Koorene vanilje puding Farmi 230g
    Valmistatud Eestis

    Koorene vanilje puding Farmi 230g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,00 €/kg

  • Mannapuder metsmaasikatega Aasa 200g

    Mannapuder metsmaasikatega Aasa 200g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,45 €/kg

  • Jogurt jäätisemaits. kommidega Emma 145g
    Valmistatud Eestis

    Jogurt jäätisemaits. kommidega Emma 145g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,90 €/kg

  • Kohupiimakreem metsmarja-rukkikama Farmi 150g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimakreem metsmarja-rukkikama Farmi 150g

    0.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,33 €/kg

  • Kohupiimakreem mustika Rimi 150g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimakreem mustika Rimi 150g

    0.97 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,47 €/kg

  • Mousse prot. Valio ProFeel vaa. mag.ain. 150g
    Laktoosivaba

    Mousse prot. Valio ProFeel vaa. mag.ain. 150g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,27 €/kg

  • Kr. jogurt van. M&Ms p.šok.h. Fantasia 120g

    Kr. jogurt van. M&Ms p.šok.h. Fantasia 120g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,58 €/kg

  • Riisipuder maasikatega AASA 200g

    Riisipuder maasikatega AASA 200g

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,25 €/kg

  • Maasikajogurt tuubis Danonino 70g

    Maasikajogurt tuubis Danonino 70g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,14 €/kg

  • Jogurtijook mustika-banaani Gefilius 4x100g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Jogurtijook mustika-banaani Gefilius 4x100g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,72 €/kg

  • Skyr High Protein vanil.m. m.ai. Ehrmann 450g

    Skyr High Protein vanil.m. m.ai. Ehrmann 450g

    1.49 € per tk
    Tavahind: 1,99 €

    Hind ühiku kohta: 3,31 €/kg

  • Maasika-banaanijogurt tuubis Danonino 70g

    Maasika-banaanijogurt tuubis Danonino 70g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,14 €/kg

  • Keefirimaius vaniljega Hellus 200g
    Valmistatud Eestis

    Keefirimaius vaniljega Hellus 200g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,95 €/kg

  • Kohupiimakreem vanilli Alma 150g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimakreem vanilli Alma 150g

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,27 €/kg

  • Kohupiimakreem maas.kissel. lakt.v. Emma 150g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Kohupiimakreem maas.kissel. lakt.v. Emma 150g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,60 €/kg

  • Kissell jõhvika Mo Saaremaa 750g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib veganitele Valmistatud Eestis

    Kissell jõhvika Mo Saaremaa 750g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,05 €/kg

  • Jogurt tuubis maasika Smile 65g

    Jogurt tuubis maasika Smile 65g

    0.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,00 €/kg

  • Bifido jogurt kirsimoosi ja gran. Rimi 200g

    Bifido jogurt kirsimoosi ja gran. Rimi 200g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,45 €/kg

  • Bifido jogurt mango-granad.m.&gran. Rimi 200g

    Bifido jogurt mango-granad.m.&gran. Rimi 200g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,45 €/kg

Filtreeri

Filtreeri