Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Keefir Valio Gefilus 1kg
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Keefir Valio Gefilus 1kg

    1.28 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,28 €/kg

  • Keefir Rimi 2,5% 1kg
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Keefir Rimi 2,5% 1kg

    0.72 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,72 €/kg

  • Keefir Hellus pure 1kg
    Valmistatud Eestis

    Keefir Hellus pure 1kg

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,49 €/kg

  • Keefir täispiimast Farmi 3,8-4,2% 1kg
    Valmistatud Eestis

    Keefir täispiimast Farmi 3,8-4,2% 1kg

    1.25 € per tk
    Tavahind: 1,59 €

    Hind ühiku kohta: 1,25 €/kg

  • Hapendatud pett Farmi 1kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Hapendatud pett Farmi 1kg

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,29 €/l

  • Keefir Gefilus 2,5% 500g
    Valmistatud Eestis

    Keefir Gefilus 2,5% 500g

    1.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,10 €/l

  • Keefir laktoosivaba Hellus 1kg
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Keefir laktoosivaba Hellus 1kg

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,09 €/kg

  • Keefir metsmaasika Gefilus 1kg
    Valmistatud Eestis

    Keefir metsmaasika Gefilus 1kg

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,09 €/kg

  • Keefir mustika Gefilus 1kg
    Valmistatud Eestis

    Keefir mustika Gefilus 1kg

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,09 €/kg

  • Hapendatud täispiim 3,6-4,2% Farmi 1kg
    Valmistatud Eestis

    Hapendatud täispiim 3,6-4,2% Farmi 1kg

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,89 €/kg

  • Keefir kama Gefilus 300g
    Valmistatud Eestis

    Keefir kama Gefilus 300g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,30 €/kg

  • Rjaženka Farmi 400g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Rjaženka Farmi 400g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,22 €/kg

  • Keefir Rimi 2% 1kg

    Keefir Rimi 2% 1kg

    1.05 € per tk
    Tavahind: 1,19 €

    Hind ühiku kohta: 1,05 €/kg

  • Keefir maasika-banaani Gefilus 1kg
    Valmistatud Eestis

    Keefir maasika-banaani Gefilus 1kg

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,09 €/kg

  • Keefir vaarika-mustika Gefilus 1kg
    Valmistatud Eestis

    Keefir vaarika-mustika Gefilus 1kg

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,09 €/kg

  • Keefir metsmaasika Gefilus 300g
    Valmistatud Eestis

    Keefir metsmaasika Gefilus 300g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,30 €/kg

  • Hapendatud pett MO Saaremaa 1kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Hapendatud pett MO Saaremaa 1kg

    1.25 € per tk
    Tavahind: 1,39 €

    Hind ühiku kohta: 1,25 €/kg

  • Keefir mustika Gefilus 300g
    Valmistatud Eestis

    Keefir mustika Gefilus 300g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,30 €/kg

  • Keefir vaarika-granaatõuna Hellus 1kg
    Valmistatud Eestis

    Keefir vaarika-granaatõuna Hellus 1kg

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,19 €/kg

  • Keefir jääkohvi Gefilus 300g
    Valmistatud Eestis

    Keefir jääkohvi Gefilus 300g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,30 €/kg

  • Keefir mango-apelsini Gefilus 1kg
    Valmistatud Eestis

    Keefir mango-apelsini Gefilus 1kg

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,19 €/kg

  • Hapupiimajook Ayran Baltais 500g

    Hapupiimajook Ayran Baltais 500g

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,18 €/kg

  • Keefirijook apelsini-porgandi Hellus 1kg
    Valmistatud Eestis

    Keefirijook apelsini-porgandi Hellus 1kg

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,25 €/kg

Hapupiim ja keefir

Hapupiim ja keefir on klassikalised hapendatud piimatooted, mis sobivad hästi igapäevasesse toidulauale. Valikust leiab erineva rasvasisalduse ja koostisega keefireid ning hapupiimasid, mida saab nautida niisama, kasutada hommikusöögiks või lisada smuutidesse. Keefir ja hapupiim sobivad suurepäraselt ka pannkookide, karaskite, kastmete ja teiste koduste toitude valmistamiseks. Värsked hapendatud piimatooted pakuvad mitmekesiseid võimalusi nii lihtsaks vahepalaks kui ka toiduvalmistamiseks.

Filtreeri

Filtreeri