Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Toorjuust Classic Philadelphia 200g
    Hea hind iga päev

    Toorjuust Classic Philadelphia 200g

    2.99 € per tk
    Tavahind: 3,69 €

    Hind ühiku kohta: 14,95 €/kg

  • Kohupiim lahja Alma 200g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Kohupiim lahja Alma 200g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,75 €/kg

  • Jogurt šokolaadirõngastega Alma 150g

    Jogurt šokolaadirõngastega Alma 150g

    1.09 € per tk
    Tavahind: 1,25 €

    Hind ühiku kohta: 7,27 €/kg

  • Hapendatud pett Farmi 1kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Hapendatud pett Farmi 1kg

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,29 €/l

  • Keefir Gefilus 2,5% 500g
    Valmistatud Eestis

    Keefir Gefilus 2,5% 500g

    1.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,10 €/l

  • Mozzarella kirsid Piimameister Otto 125g
    Valmistatud Eestis

    Mozzarella kirsid Piimameister Otto 125g

    1.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,00 €/kg

  • Kohupiimapasta vanilje Tere 4% 300g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Kohupiimapasta vanilje Tere 4% 300g

    1.14 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,80 €/kg

  • Skyr maitsestamata Salling 0,2% 1kg

    Skyr maitsestamata Salling 0,2% 1kg

    4.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,39 €/kg

  • Juust Atleet Originaal viil. Valio 150g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Juust Atleet Originaal viil. Valio 150g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,60 €/kg

  • Valgehallitusjuust Camembert President 120g

    Valgehallitusjuust Camembert President 120g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,75 €/kg

  • Munavalgemass Balticovo 500g
    Hea hind iga päev

    Munavalgemass Balticovo 500g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,18 €/kg

  • Margariin soolane Keiju 70% 400g

    Margariin soolane Keiju 70% 400g

    2.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,12 €/kg

  • Glasuurkohuke vanilli multipakk Tere 7x40g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Glasuurkohuke vanilli multipakk Tere 7x40g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,68 €/kg

  • Skyr kirssidega Farmi 150g
    Valmistatud Eestis

    Skyr kirssidega Farmi 150g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,33 €/kg

  • Keefir laktoosivaba Hellus 1kg
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Keefir laktoosivaba Hellus 1kg

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,09 €/kg

  • Kohupiim magus vanilli Tere 0,1% 200g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Kohupiim magus vanilli Tere 0,1% 200g

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,45 €/kg

  • Piimajook Eila 1l
    Laktoosivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Piimajook Eila 1l

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,55 €/l

  • Sulatatud juust Cheddariga, viil. Rimi 200g

    Sulatatud juust Cheddariga, viil. Rimi 200g

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,75 €/kg

  • Kohvikoor Rimi 10% 10x10g
    Hea hind iga päev

    Kohvikoor Rimi 10% 10x10g

    0.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,90 €/kg

  • Dipikaste aiaürtidega Farmi 19,4% 200g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Dipikaste aiaürtidega Farmi 19,4% 200g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,95 €/kg

Filtreeri

Filtreeri