Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kondenspiim suhkruga Rimi 397g
    2 ja enam
    -20%
    1
    59 €
    1,99 €
    4,01 €/kg

    Kondenspiim suhkruga Rimi 397g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,01 €/kg

  • Sulatatud juust Valio 185g
    Valmistatud Eestis

    Sulatatud juust Valio 185g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,76 €/kg

  • Õrrekanade munad Rimi A/M, No.2 15tk.

    Õrrekanade munad Rimi A/M, No.2 15tk.

    4.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,32 €/tk

  • Juust Burrata Selection by Rimi 51% 125g

    Juust Burrata Selection by Rimi 51% 125g

    2.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,60 €/kg

  • Või MO Saaremaa 82% 200g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Või MO Saaremaa 82% 200g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,45 €/kg

  • P.kohup. mait.Tere FIT 400g rasv. lak.v.
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    P.kohup. mait.Tere FIT 400g rasv. lak.v.

    1.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,37 €/kg

  • Prot.puding valge šoko-pähk ProFeel 150g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Prot.puding valge šoko-pähk ProFeel 150g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,93 €/kg

  • Sulatatud juust Alma 200g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Sulatatud juust Alma 200g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,45 €/kg

  • Kreeka jogurt maitsestamata Alma 180g
    Valmistatud Eestis

    Kreeka jogurt maitsestamata Alma 180g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,50 €/kg

  • Kohupiim ricotta Piimameister Otto 200g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Kohupiim ricotta Piimameister Otto 200g

    0.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,45 €/kg

  • Majonees klassik. Provansaal Lemmik 210g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Majonees klassik. Provansaal Lemmik 210g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,14 €/kg

  • Koorene jogurt maasikatega Farmi 400g
    Valmistatud Eestis

    Koorene jogurt maasikatega Farmi 400g

    1.19 € per tk
    Tavahind: 1,79 €

    Hind ühiku kohta: 2,97 €/kg

  • J.jog. vaarika-passioni lakt.v. 1kg
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    J.jog. vaarika-passioni lakt.v. 1kg

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,09 €/kg

  • Sinihallitusjuust Royal Blue 100g
    Hea hind iga päev

    Sinihallitusjuust Royal Blue 100g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 2,05 €

    Hind ühiku kohta: 15,90 €/kg

  • Vahukoor laktoosivaba 35% Tere 200ml
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Vahukoor laktoosivaba 35% Tere 200ml

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,45 €/l

  • Mozzarella juust, riivitud Rimi 150g
    Hea hind iga päev

    Mozzarella juust, riivitud Rimi 150g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,60 €/kg

  • Kodujuust murakamoosiga Alma 5% 200g
    Valmistatud Eestis

    Kodujuust murakamoosiga Alma 5% 200g

    1.49 € per tk
    Tavahind: 1,99 €

    Hind ühiku kohta: 7,45 €/kg

  • Juust Eesti viilutatud 350g
    Valmistatud Eestis

    Juust Eesti viilutatud 350g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,83 €/kg

  • Juust Mozzarella Formagia 125g
    Hea hind iga päev

    Juust Mozzarella Formagia 125g

    0.99 € per tk
    Tavahind: 1,49 €

    Hind ühiku kohta: 7,92 €/kg

  • Toorjuust Classic Philadelphia 200g
    Hea hind iga päev

    Toorjuust Classic Philadelphia 200g

    2.99 € per tk
    Tavahind: 3,69 €

    Hind ühiku kohta: 14,95 €/kg

Filtreeri

Filtreeri