Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Sinihallit. lambapiim juust Papillon 52% 100g

    Sinihallit. lambapiim juust Papillon 52% 100g

    4.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 43,50 €/kg

  • Sinihallitusjuust Golden Monarch 100g

    Sinihallitusjuust Golden Monarch 100g

    2.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,50 €/kg

  • Sul.juust kalkunisingiga viilutatud Rimi 200g

    Sul.juust kalkunisingiga viilutatud Rimi 200g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,45 €/kg

  • Sinihallitusjuust Danablu 100g
    Sobib taimetoitlastele

    Sinihallitusjuust Danablu 100g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,90 €/kg

  • Või laktoosivaba MO Saaremaa 200g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Või laktoosivaba MO Saaremaa 200g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,45 €/kg

  • Mahejogurt Saaremaa mustsõstardega 180g
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahejogurt Saaremaa mustsõstardega 180g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,28 €/kg

  • Suitsujuust Kadaka 26% 500g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Suitsujuust Kadaka 26% 500g

    7.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,18 €/kg

  • Juust Hollandi viil. Rimi 45% 500g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Juust Hollandi viil. Rimi 45% 500g

    5.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,30 €/kg

  • Juust Cambozola 70% 150g
    Sobib taimetoitlastele

    Juust Cambozola 70% 150g

    4.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,27 €/kg

  • Majonees Tere 410g laktoosivaba
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Majonees Tere 410g laktoosivaba

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,71 €/kg

  • Rõõsk koor Meadow Star UHT 12% 500ml

    Rõõsk koor Meadow Star UHT 12% 500ml

    2.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,30 €/l

  • Juustufondüü komplekt Heidi 400g

    Juustufondüü komplekt Heidi 400g

    8.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,47 €/kg

  • Taimne rasvavõie Cardio Optima 45% 225g

    Taimne rasvavõie Cardio Optima 45% 225g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,51 €/kg

  • Margariin Rama Classic 400g

    Margariin Rama Classic 400g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,62 €/kg

  • Piimajook karamelli ja vit. Väike Tom 200ml
    Hea hind iga päev

    Piimajook karamelli ja vit. Väike Tom 200ml

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,95 €/l

  • Majonees Selection by Rimi 78% 585g

    Majonees Selection by Rimi 78% 585g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,97 €/kg

  • Creme Bonjour murulauguga laktoosivaba 200g
    Laktoosivaba

    Creme Bonjour murulauguga laktoosivaba 200g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,45 €/kg

  • Juust Brie Frenchi 200g

    Juust Brie Frenchi 200g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,95 €/kg

  • Majonees laimi-aioli Felix 220g

    Majonees laimi-aioli Felix 220g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 2,25 €

    Hind ühiku kohta: 8,14 €/kg

  • Kõva juust Rimi 37% 24 kuud 180g
    Laktoosivaba

    Kõva juust Rimi 37% 24 kuud 180g

    3.19 € per tk
    Tavahind: 3,59 €

    Hind ühiku kohta: 17,72 €/kg

Filtreeri

Filtreeri