Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Toorjuust küüsl.-ürdi Piimameister Otto 150g
    Valmistatud Eestis

    Toorjuust küüsl.-ürdi Piimameister Otto 150g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,27 €/kg

  • Jogurtijook mustika-banaani Gefilius 4x100g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Jogurtijook mustika-banaani Gefilius 4x100g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,72 €/kg

  • Kohuke lakt.vaba mustika Saare ÖKO 40g
    Laktoosivaba Mahetooted Valmistatud Eestis

    Kohuke lakt.vaba mustika Saare ÖKO 40g

    0.57 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,25 €/kg

  • Kõvajuust 18kuud Piquant Džiugas tk.40%100g
    Laktoosivaba

    Kõvajuust 18kuud Piquant Džiugas tk.40%100g

    2.49 € per tk
    Tavahind: 2,79 €

    Hind ühiku kohta: 24,90 €/kg

  • Juust Chavroux 150g

    Juust Chavroux 150g

    4.85 € per tk
    Tavahind: 5,39 €

    Hind ühiku kohta: 32,33 €/kg

  • Riisipuder maasikatega AASA 200g

    Riisipuder maasikatega AASA 200g

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,25 €/kg

  • Sulatatud juustude valik Rimi Smart 140g
    Hea hind iga päev

    Sulatatud juustude valik Rimi Smart 140g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,93 €/kg

  • Maasika-banaanijogurt tuubis Danonino 70g

    Maasika-banaanijogurt tuubis Danonino 70g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,14 €/kg

  • Sulatatud juust Cheddari juustuga 200g

    Sulatatud juust Cheddari juustuga 200g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,25 €/kg

  • Majonees klassikaline Salvest 430g
    Sobib taimetoitlastele Valmistatud Eestis

    Majonees klassikaline Salvest 430g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,79 €/kg

  • Jogurt maasika-yuzu lv Gefilus  380g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Jogurt maasika-yuzu lv Gefilus 380g

    1.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,08 €/kg

  • Keefirimaius vaniljega Hellus 200g
    Valmistatud Eestis

    Keefirimaius vaniljega Hellus 200g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,95 €/kg

  • Kohupiimakreem vanilli Alma 150g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimakreem vanilli Alma 150g

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,27 €/kg

  • Jogurt tuubis maasika Smile 65g

    Jogurt tuubis maasika Smile 65g

    0.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,00 €/kg

  • Kissell jõhvika Mo Saaremaa 750g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib veganitele Valmistatud Eestis

    Kissell jõhvika Mo Saaremaa 750g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,05 €/kg

  • Küpsetusmargariin Vilma 80% 500g

    Küpsetusmargariin Vilma 80% 500g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,98 €/kg

  • Sini-valge hallitusjuust Bavaria 150g

    Sini-valge hallitusjuust Bavaria 150g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,93 €/kg

  • Kohupiimakreem maas.kissel. lakt.v. Emma 150g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Kohupiimakreem maas.kissel. lakt.v. Emma 150g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,60 €/kg

  • Keefir jääkohvi Gefilus 300g
    Valmistatud Eestis

    Keefir jääkohvi Gefilus 300g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,30 €/kg

  • Piimajook šokolaadi Aasa 450ml

    Piimajook šokolaadi Aasa 450ml

    1.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,67 €/l

Filtreeri

Filtreeri