Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Juustuamps ürtidega Saaremaa 200g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Juustuamps ürtidega Saaremaa 200g

    2.29 € per tk
    Tavahind: 3,09 €

    Hind ühiku kohta: 11,45 €/kg

  • Toorjuust küüsl. Light Philadelphia 200g

    Toorjuust küüsl. Light Philadelphia 200g

    2.99 € per tk
    Tavahind: 3,69 €

    Hind ühiku kohta: 14,95 €/kg

  • Kreemjuust naturaalne laktoosivaba Arla 200g
    Laktoosivaba

    Kreemjuust naturaalne laktoosivaba Arla 200g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,95 €/kg

  • Mousse prot. Valio ProFeel vaa. mag.ain. 150g
    Laktoosivaba

    Mousse prot. Valio ProFeel vaa. mag.ain. 150g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,27 €/kg

  • Juust Rimi Grana Padano 200g

    Juust Rimi Grana Padano 200g

    5.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,75 €/kg

  • Sinihallitusjuust Gorgonzola Dolce Igor 200g
    Laktoosivaba

    Sinihallitusjuust Gorgonzola Dolce Igor 200g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,45 €/kg

  • Hapukoor Tere 30% 300g
    Valmistatud Eestis

    Hapukoor Tere 30% 300g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,30 €/kg

  • Toorjuust fitline 0,2% Exquisa 200g

    Toorjuust fitline 0,2% Exquisa 200g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,45 €/kg

  • Mustikades. šok.glasuuris Farmi skyr 40g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Mustikades. šok.glasuuris Farmi skyr 40g

    0.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,75 €/kg

  • Jogurt maasika-banaani laktoosivaba Farmi 1kg
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Jogurt maasika-banaani laktoosivaba Farmi 1kg

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,29 €

    Hind ühiku kohta: 1,99 €/kg

  • Skyr High Protein vanil.m. m.ai. Ehrmann 450g

    Skyr High Protein vanil.m. m.ai. Ehrmann 450g

    1.49 € per tk
    Tavahind: 1,99 €

    Hind ühiku kohta: 3,31 €/kg

  • Toorjuust Milka Philadelphia 175g

    Toorjuust Milka Philadelphia 175g

    2.99 € per tk
    Tavahind: 3,99 €

    Hind ühiku kohta: 17,09 €/kg

  • Jäätisemaitseline ploomijogurtijook Alma
    Valmistatud Eestis

    Jäätisemaitseline ploomijogurtijook Alma

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,27 €/kg

  • Maasikajogurt tuubis Danonino 70g

    Maasikajogurt tuubis Danonino 70g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,14 €/kg

  • Jogurtijook metsamarja Actimel 4x100g

    Jogurtijook metsamarja Actimel 4x100g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,47 €/kg

  • Juust Parmigiano Reggi. Salling Princip 200g

    Juust Parmigiano Reggi. Salling Princip 200g

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 34,95 €/kg

  • Kr. jogurt van. M&Ms p.šok.h. Fantasia 120g

    Kr. jogurt van. M&Ms p.šok.h. Fantasia 120g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,58 €/kg

  • Piimapr.kokt. van.-kar. lv m.a. ProFeel 250ml
    Laktoosivaba

    Piimapr.kokt. van.-kar. lv m.a. ProFeel 250ml

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,56 €/l

  • Sulatatud juust Kaval Ants 370g
    Valmistatud Eestis

    Sulatatud juust Kaval Ants 370g

    3.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,78 €/kg

  • Margariin soolane Voimix 60% 250g

    Margariin soolane Voimix 60% 250g

    1.19 € per tk
    Tavahind: 1,55 €

    Hind ühiku kohta: 4,76 €/kg

Filtreeri

Filtreeri