Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Jogurt jäätisemaits. kommidega Emma 145g
    Valmistatud Eestis

    Jogurt jäätisemaits. kommidega Emma 145g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,90 €/kg

  • Juust Oltermanni Valio 500g
    Laktoosivaba

    Juust Oltermanni Valio 500g

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,98 €/kg

  • Kohupiimakreem metsmarja-rukkikama Farmi 150g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimakreem metsmarja-rukkikama Farmi 150g

    0.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,33 €/kg

  • Kohvikoor Alma 10% 200ml
    Valmistatud Eestis

    Kohvikoor Alma 10% 200ml

    0.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,25 €/l

  • Piim pure Tere 1,8% 1l
    Valmistatud Eestis

    Piim pure Tere 1,8% 1l

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,29 €/l

  • Rasvasegu võie Võideks Spread 66% 200g
    Valmistatud Eestis

    Rasvasegu võie Võideks Spread 66% 200g

    1.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,75 €/kg

  • Võileivamääre hapukurgi-tilli Farmi 150g
    Valmistatud Eestis

    Võileivamääre hapukurgi-tilli Farmi 150g

    1.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,33 €/kg

  • Kohupiimakreem mustika Rimi 150g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimakreem mustika Rimi 150g

    0.97 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,47 €/kg

  • Margariin soolane poolrasvane 39% Delma

    Margariin soolane poolrasvane 39% Delma

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,42 €/kg

  • Margariin küpsetamiseks Salling 500g
    Sobib veganitele

    Margariin küpsetamiseks Salling 500g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,70 €/kg

  • Vanillides. šok.glasuuris Farmi skyr 40g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Vanillides. šok.glasuuris Farmi skyr 40g

    0.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,75 €/kg

  • Salatijuust kitsepiimast Olympus 150g

    Salatijuust kitsepiimast Olympus 150g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,27 €/kg

  • Sulatatud juust Laughing Cow 120g

    Sulatatud juust Laughing Cow 120g

    2.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,42 €/kg

  • Gl. dess.koh. küp. k.piima c vit. Baltais 38g
    Hea hind iga päev

    Gl. dess.koh. küp. k.piima c vit. Baltais 38g

    0.22 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,79 €/kg

  • Gl. des.kohuke mangom. c vit. Baltais 38g
    Hea hind iga päev

    Gl. des.kohuke mangom. c vit. Baltais 38g

    0.22 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,79 €/kg

  • Jogurt mango Alma 1kg
    Valmistatud Eestis

    Jogurt mango Alma 1kg

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,29 €

    Hind ühiku kohta: 1,99 €/kg

  • Keefirijogurt ME-3 kirsi-ploomi Hellus 380g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Keefirijogurt ME-3 kirsi-ploomi Hellus 380g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,45 €/kg

  • Piimajook maasika Väike Tom 200ml
    Hea hind iga päev

    Piimajook maasika Väike Tom 200ml

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,95 €/l

  • Juust Cheddar viilutatud Salling 100g

    Juust Cheddar viilutatud Salling 100g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,90 €/kg

  • Õrrekanade munad Dava L10
    Valmistatud Eestis

    Õrrekanade munad Dava L10

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,30 €/tk

Filtreeri

Filtreeri