Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Juust Forte Superiore Valio 180g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Juust Forte Superiore Valio 180g

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,28 €/kg

  • Salatijuust Aristides 200g

    Salatijuust Aristides 200g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,45 €/kg

  • Margariin soolane Voimix 60% 400g

    Margariin soolane Voimix 60% 400g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,72 €/kg

  • Või koduaia ürtidega Saaremaa 150g
    Valmistatud Eestis

    Või koduaia ürtidega Saaremaa 150g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,60 €/kg

  • Kreeka stiilis jogurt mango Alma 180g
    Valmistatud Eestis

    Kreeka stiilis jogurt mango Alma 180g

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,06 €/kg

  • Proteiinibatoon vanilli magusainetega Fit 46g
    Valmistatud Eestis

    Proteiinibatoon vanilli magusainetega Fit 46g

    0.76 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,52 €/kg

  • Pastöriseeritud piim Rimi 2% 1l

    Pastöriseeritud piim Rimi 2% 1l

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,15 €/l

  • Koorene vanilje puding Farmi 230g
    Valmistatud Eestis

    Koorene vanilje puding Farmi 230g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,00 €/kg

  • Kitsejuust viilutatud 55% Rimi 150g

    Kitsejuust viilutatud 55% Rimi 150g

    2.79 € per tk
    Tavahind: 3,09 €

    Hind ühiku kohta: 18,60 €/kg

  • Maasdam juust viilutatud 47% Rimi 150g

    Maasdam juust viilutatud 47% Rimi 150g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 1,99 €

    Hind ühiku kohta: 11,93 €/kg

  • Biskviitmaiustus Kinder Pingui 30g

    Biskviitmaiustus Kinder Pingui 30g

    0.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 31,67 €/kg

  • Riivjuust Atleet pitsale Valio 200g
    Valmistatud Eestis

    Riivjuust Atleet pitsale Valio 200g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,75 €/kg

  • Kohuke vanilli laktoosivaba Rimi FreeFrom 40g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Kohuke vanilli laktoosivaba Rimi FreeFrom 40g

    0.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,25 €/kg

  • Majonees Provansaal laktoosivaba Tarplan 210g
    Laktoosivaba Piimavaba Valmistatud Eestis

    Majonees Provansaal laktoosivaba Tarplan 210g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,67 €/kg

  • Juust Burrata Granarolo 125g

    Juust Burrata Granarolo 125g

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,12 €/kg

  • Juust kõva 12 kuud Džiugas 40% 180g
    Laktoosivaba

    Juust kõva 12 kuud Džiugas 40% 180g

    3.29 € per tk
    Tavahind: 3,69 €

    Hind ühiku kohta: 18,28 €/kg

  • Koorejogurt creme brulee Muah Alma 6,5% 380g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Koorejogurt creme brulee Muah Alma 6,5% 380g

    1.39 € per tk
    Tavahind: 1,59 €

    Hind ühiku kohta: 3,66 €/kg

  • Juust Saaremaa viilutatud MO Saaremaa 450g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Juust Saaremaa viilutatud MO Saaremaa 450g

    4.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,20 €/kg

  • Mannapuder metsmaasikatega Aasa 200g

    Mannapuder metsmaasikatega Aasa 200g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,45 €/kg

  • Keefir mustika Gefilus 300g
    Valmistatud Eestis

    Keefir mustika Gefilus 300g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,30 €/kg

Filtreeri

Filtreeri