Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Hapukoor Smetana 30% 150g
    Valmistatud Eestis

    Hapukoor Smetana 30% 150g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,93 €/kg

  • Või MO Saaremaa küüsl.-soolakrist 150g
    Valmistatud Eestis

    Või MO Saaremaa küüsl.-soolakrist 150g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,60 €/kg

  • Juustupulgad Pik-Nik Kids Twiller 40% 160g

    Juustupulgad Pik-Nik Kids Twiller 40% 160g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,94 €/kg

  • Juust Rimi Tilsit 45% 500g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Juust Rimi Tilsit 45% 500g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,18 €/kg

  • Prot.kohupiimakr. vanilli Valio ProFeel 200g
    Valmistatud Eestis

    Prot.kohupiimakr. vanilli Valio ProFeel 200g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,95 €/kg

  • Suitsujuu. Kadaka viil. Saaremaa 26% 150g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Suitsujuu. Kadaka viil. Saaremaa 26% 150g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 2,29 €

    Hind ühiku kohta: 11,93 €/kg

  • Prot.kohup. maas.-ban. Valio ProFeel 200g
    Valmistatud Eestis

    Prot.kohup. maas.-ban. Valio ProFeel 200g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,95 €/kg

  • Kohupiimapasta rosinatega Tere 5% 300g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimapasta rosinatega Tere 5% 300g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,97 €/kg

  • Kohupiimakreem vaarikakisselliga Emma 150g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimakreem vaarikakisselliga Emma 150g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,60 €/kg

  • Juustu snäkk Farmi 200g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Juustu snäkk Farmi 200g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,95 €/kg

  • Koorene šokolaadipuding Farmi 230g
    Valmistatud Eestis

    Koorene šokolaadipuding Farmi 230g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,00 €/kg

  • Laagerdunud juust Gouda Salling 48% 350g

    Laagerdunud juust Gouda Salling 48% 350g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,83 €/kg

  • Juust Mascarpone Rimi 80% 500g

    Juust Mascarpone Rimi 80% 500g

    4.19 € per tk
    Tavahind: 4,69 €

    Hind ühiku kohta: 8,38 €/kg

  • Suitsutatud juustupats TopFood 150g

    Suitsutatud juustupats TopFood 150g

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,93 €/kg

  • Juust Hollandi viil. Rimi 48% 150g
    Laktoosivaba

    Juust Hollandi viil. Rimi 48% 150g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 1,79 €

    Hind ühiku kohta: 10,60 €/kg

  • Searasv Lemmik 200g

    Searasv Lemmik 200g

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,25 €/kg

  • Või soolata Valio 500g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Või soolata Valio 500g

    5.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,78 €/kg

  • Juust Saare kerge viil. Saaremaa 15% 150g
    Laktoosivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Juust Saare kerge viil. Saaremaa 15% 150g

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,93 €/kg

  • Keefirimaius mangoga Hellus 200g
    Valmistatud Eestis

    Keefirimaius mangoga Hellus 200g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,95 €/kg

  • Puding kohvimaitseline Alma 230g
    Sobib taimetoitlastele Valmistatud Eestis

    Puding kohvimaitseline Alma 230g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,43 €/kg

Filtreeri

Filtreeri