Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Majonees Hellmann’s kerge 405ml

    Majonees Hellmann’s kerge 405ml

    4.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,33 €/l

  • Skyr apelsini-stracciatella Farmi 150g
    Valmistatud Eestis

    Skyr apelsini-stracciatella Farmi 150g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,33 €/kg

  • Jogurt maasika Activia 4x120g

    Jogurt maasika Activia 4x120g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,94 €/kg

  • Gl. des.kohuke vanillim. c vit. Baltais 38g
    Hea hind iga päev

    Gl. des.kohuke vanillim. c vit. Baltais 38g

    0.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,00 €/kg

  • Kohuke mooniseemnetega Aasa 40g

    Kohuke mooniseemnetega Aasa 40g

    0.70 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,50 €/kg

  • Majonees Provansaal Tarplan 430g
    Valmistatud Eestis

    Majonees Provansaal Tarplan 430g

    1.49 € per tk
    Tavahind: 1,99 €

    Hind ühiku kohta: 3,47 €/kg

  • Mahejogurt mustikatega Aasa 370g
    Laktoosivaba Mahetooted

    Mahejogurt mustikatega Aasa 370g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,11 €/kg

  • Puding vanilli Alma 230g
    Valmistatud Eestis

    Puding vanilli Alma 230g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,43 €/kg

  • Juust Halloumi Rimi Planet 200g

    Juust Halloumi Rimi Planet 200g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,45 €/kg

  • Biskviitmaius piima-ja meekreemiga Rimi 28g

    Biskviitmaius piima-ja meekreemiga Rimi 28g

    0.35 € per tk
    Tavahind: 0,45 €

    Hind ühiku kohta: 12,50 €/kg

  • Kohupiimakreem mustikakisselliga Emma 150g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimakreem mustikakisselliga Emma 150g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,60 €/kg

  • Joogijogurt maas.-ban. Actimel 8x100g

    Joogijogurt maas.-ban. Actimel 8x100g

    4.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,86 €/kg

  • Keefir kama Gefilus 300g
    Valmistatud Eestis

    Keefir kama Gefilus 300g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,30 €/kg

  • Jogurt kirsi Activia 4x120g

    Jogurt kirsi Activia 4x120g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,94 €/kg

  • Juust Mozzarella Galbani 125g

    Juust Mozzarella Galbani 125g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,32 €/kg

  • Juust Brie President 125g

    Juust Brie President 125g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,89 €

    Hind ühiku kohta: 15,92 €/kg

  • Prot.-mousse capp. m.-ainega PROfeel 150g
    Laktoosivaba Sobib taimetoitlastele

    Prot.-mousse capp. m.-ainega PROfeel 150g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,27 €/kg

  • Majonees klassikaline Felix 830g

    Majonees klassikaline Felix 830g

    4.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,88 €/kg

  • Sulatatud juust maitseürdiga Alma 200g
    Valmistatud Eestis

    Sulatatud juust maitseürdiga Alma 200g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,95 €/kg

  • Juust Feta, vaatides laagerdunud Princip 150g

    Juust Feta, vaatides laagerdunud Princip 150g

    2.45 € per tk
    Tavahind: 2,75 €

    Hind ühiku kohta: 16,33 €/kg

Filtreeri

Filtreeri