Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Tarretis kirsi Jänks 150g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Tarretis kirsi Jänks 150g

    0.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,27 €/kg

  • Juust Cheddar viil. Valio 150g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Juust Cheddar viil. Valio 150g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,27 €/kg

  • Majonees Provansaal Tarplan 900g
    Valmistatud Eestis

    Majonees Provansaal Tarplan 900g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,43 €/kg

  • Riivjuust Cheddar punane Salling 150g

    Riivjuust Cheddar punane Salling 150g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,27 €/kg

  • Kohuke kookose Karums 45g

    Kohuke kookose Karums 45g

    0.56 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,44 €/kg

  • Kakao kohupiimapasta Tere 300g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Kakao kohupiimapasta Tere 300g

    1.37 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,57 €/kg

  • Kohuke koorekommi karamelliglasuuris Alma 40g
    Valmistatud Eestis

    Kohuke koorekommi karamelliglasuuris Alma 40g

    0.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,25 €/kg

  • Majonees Provansaal Tarplan 380g
    Gluteenivaba Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Majonees Provansaal Tarplan 380g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,45 €/kg

  • Kodujuust rõõsa koorega 5% Rimi 500g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kodujuust rõõsa koorega 5% Rimi 500g

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,90 €/kg

  • Jogurt mango puuviljasuhkrutega Farmi 130g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Jogurt mango puuviljasuhkrutega Farmi 130g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,62 €/kg

  • Või MO Saaremaa soolakristallidega 200g
    Valmistatud Eestis

    Või MO Saaremaa soolakristallidega 200g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,45 €/kg

  • Vutimunad Rimi 12tk
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Vutimunad Rimi 12tk

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,20 €/tk

  • Salatijuust Rimi 40% 500g

    Salatijuust Rimi 40% 500g

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,38 €/kg

  • Kohupiimakreem maasika Rimi 150g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimakreem maasika Rimi 150g

    0.97 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,47 €/kg

  • Biskviitmaius Kinder Maxi King 3x35g

    Biskviitmaius Kinder Maxi King 3x35g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,48 €/kg

  • Juust Camembert Rimi 120g
    2 ja enam
    -22%
    1
    79 €
    2,29 €
    14,92 €/kg

    Juust Camembert Rimi 120g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,08 €/kg

  • Kodujuust klassikaline Tere 300g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Kodujuust klassikaline Tere 300g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,63 €/kg

  • Jogurt maasika-arbuusi puuv.suhkru Farmi 130g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Jogurt maasika-arbuusi puuv.suhkru Farmi 130g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,62 €/kg

  • Proteiinijogurt ahjuõuna Valio ProFeel 200g
    Valmistatud Eestis

    Proteiinijogurt ahjuõuna Valio ProFeel 200g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,45 €/kg

  • Puding šokolaadi-metsapähkli Alma 230g
    Valmistatud Eestis

    Puding šokolaadi-metsapähkli Alma 230g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,43 €/kg

Filtreeri

Filtreeri