Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Maisikrõpsud Nacho Classic Rimi 200g
    2 ja enam
    -36%
    1
    50 €
    2,35 €
    7,50 €/kg

    Maisikrõpsud Nacho Classic Rimi 200g

    2.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,75 €/kg

  • Tortiljakrõpsud kerge soolaga Santa Maria 185
    Hea hind iga päev

    Tortiljakrõpsud kerge soolaga Santa Maria 185

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,92 €/kg

  • Nacho krõpsud Santa Maria 475g

    Nacho krõpsud Santa Maria 475g

    5.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,56 €/kg

  • Tortiljakrõpsud juustu Santa Maria 185g
    Hea hind iga päev

    Tortiljakrõpsud juustu Santa Maria 185g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,38 €/kg

  • Nacho krõpsud Santa Maria 185g

    Nacho krõpsud Santa Maria 185g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,00 €/kg

  • Tortiljakrõpsud juustu Santa Maria 475g

    Tortiljakrõpsud juustu Santa Maria 475g

    5.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,77 €/kg

  • Tortiljakrõpsud hapuk.&juustu. Rimi 200g
    2 ja enam
    -34%
    1
    50 €
    2,29 €
    7,50 €/kg

    Tortiljakrõpsud hapuk.&juustu. Rimi 200g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,45 €/kg

  • Tortiljakrõpsud juustumaitse. Rimi 200g

    Tortiljakrõpsud juustumaitse. Rimi 200g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,45 €/kg

  • Maisikrõpsud juustuga Rimi 200g

    Maisikrõpsud juustuga Rimi 200g

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,95 €/kg

  • Maisikrõps juustumaitseline Cheetos 165g

    Maisikrõps juustumaitseline Cheetos 165g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,67 €/kg

  • Maisipulgad Lotte 130g

    Maisipulgad Lotte 130g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,69 €/kg

  • Kreekerid krevettidega Rimi Planet 150g

    Kreekerid krevettidega Rimi Planet 150g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,60 €/kg

  • Maisikrõps maguspipra maitseline Cheetos 165g

    Maisikrõps maguspipra maitseline Cheetos 165g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,67 €/kg

  • Maisikrõps juustu-ketšupi Cheetos 145g

    Maisikrõps juustu-ketšupi Cheetos 145g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,97 €/kg

  • Tortiljakrõpsud tšilli Santa Maria 475g

    Tortiljakrõpsud tšilli Santa Maria 475g

    5.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,77 €/kg

  • Tortiljakrõpsud juustu&jalapeno 185g

    Tortiljakrõpsud juustu&jalapeno 185g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,00 €/kg

  • Maisipulgad traditsioonilised Rimi 130g

    Maisipulgad traditsioonilised Rimi 130g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,69 €/kg

  • Maisipulgad sidrunimaitselised Rimi 150g

    Maisipulgad sidrunimaitselised Rimi 150g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,27 €/kg

  • Maisikrõpsud juustuga Rimi 60g
    2 ja enam
    -27%
    0
    55 €
    0,75 €
    9,17 €/kg

    Maisikrõpsud juustuga Rimi 60g

    0.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,50 €/kg

  • Maisipulgad kondenspiimamaitsega Rimi 130g

    Maisipulgad kondenspiimamaitsega Rimi 130g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,69 €/kg

  • Maisisnäkid Cheese Balls Nacho Taffel 190g

    Maisisnäkid Cheese Balls Nacho Taffel 190g

    2.39 € per tk
    Tavahind: 3,59 €

    Hind ühiku kohta: 12,58 €/kg

  • Maisikrõpsud Cheetos ketšupi 165g

    Maisikrõpsud Cheetos ketšupi 165g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,67 €/kg

  • Mahedad tort.krõp. sool. Salling Eko 125g
    Mahetooted

    Mahedad tort.krõp. sool. Salling Eko 125g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,72 €/kg

  • Maisikrõp. krõb. juustumait. Santa Maria 185g

    Maisikrõp. krõb. juustumait. Santa Maria 185g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,54 €/kg

  • Maisikrõpsud Doritos magusa tšilli mait. 180g

    Maisikrõpsud Doritos magusa tšilli mait. 180g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,72 €/kg

  • Maisikrõpsud juustumaits. Doritos 180g

    Maisikrõpsud juustumaits. Doritos 180g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,72 €/kg

  • Maisipallid Nacho juustumaitsel. Taffel 165g

    Maisipallid Nacho juustumaitsel. Taffel 165g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,12 €/kg

  • Maisikrõpsud pitsamaitselised Cheetos 160g

    Maisikrõpsud pitsamaitselised Cheetos 160g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,19 €/kg

  • Maisikrõpsud magusa tšilli Doritos 90g

    Maisikrõpsud magusa tšilli Doritos 90g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,67 €/kg

  • Maisisnäkid nacho-juustu Taffel Hearts 200g

    Maisisnäkid nacho-juustu Taffel Hearts 200g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,45 €/kg

  • Maisisnäkid juustu. Juustosnacks Taffel 190g

    Maisisnäkid juustu. Juustosnacks Taffel 190g

    2.39 € per tk
    Tavahind: 3,59 €

    Hind ühiku kohta: 12,58 €/kg

  • Tortiljakrõpsud magus tšilli Santa Maria 185g

    Tortiljakrõpsud magus tšilli Santa Maria 185g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,54 €/kg

  • Maisikrõpsud juustumaitselised Doritos 90g

    Maisikrõpsud juustumaitselised Doritos 90g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,67 €/kg

  • Maisikrõpsud pipramaitselised Doritos 90g

    Maisikrõpsud pipramaitselised Doritos 90g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,67 €/kg

  • Maisikrõpsud salsa Santa Maria Giant 160g

    Maisikrõpsud salsa Santa Maria Giant 160g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,56 €/kg

  • Maisikrõpsud hapukoorekastme Doritos 90g

    Maisikrõpsud hapukoorekastme Doritos 90g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,67 €/kg

  • Maisikrõp. laag.juustu Santa Maria Giant 160g

    Maisikrõp. laag.juustu Santa Maria Giant 160g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,56 €/kg

  • Maisikrõpsud BBQ maitselised Doritos 90g

    Maisikrõpsud BBQ maitselised Doritos 90g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,67 €/kg

  • Maisikrõpsud Doritos Golden Sriracha 90g

    Maisikrõpsud Doritos Golden Sriracha 90g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,67 €/kg

  • Maisikrõpsud juustumaitselised Estrella 110g

    Maisikrõpsud juustumaitselised Estrella 110g

    1.89 € per tk
    Tavahind: 2,45 €

    Hind ühiku kohta: 17,18 €/kg

Filtreeri

Filtreeri