Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Iirised pehmed Kalev Kiss-Kiss 150g
    Valmistatud Eestis

    Iirised pehmed Kalev Kiss-Kiss 150g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,60 €/kg

  • Närimiskumm Orbit Spearmint magusainetega 14g

    Närimiskumm Orbit Spearmint magusainetega 14g

    0.59 € per tk
    Tavahind: 0,85 €

    Hind ühiku kohta: 42,14 €/kg

  • Kartulikrõpsud Estrella juustumaits. 130g

    Kartulikrõpsud Estrella juustumaits. 130g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,15 €/kg

  • Maisipulgad Lotte 130g

    Maisipulgad Lotte 130g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,69 €/kg

  • Karamellivahvlid Rimi 252g

    Karamellivahvlid Rimi 252g

    2.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,72 €/kg

  • Kreekerid seesamiseemnetega Elephant 80g

    Kreekerid seesamiseemnetega Elephant 80g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,88 €/kg

  • Dražeed pähklid šokolaadis M&M's 200g

    Dražeed pähklid šokolaadis M&M's 200g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,95 €/kg

  • Kummikommid Red Band Tutti Frutti Hearts 15g

    Kummikommid Red Band Tutti Frutti Hearts 15g

    0.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 30,00 €/kg

  • Marmelaadikommid Kalev Mari 175g
    Valmistatud Eestis

    Marmelaadikommid Kalev Mari 175g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,29 €/kg

  • Kuninglik segu Rimi 150g

    Kuninglik segu Rimi 150g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,60 €/kg

  • Kartulikrõpsud juustumaitselised Lay's 130g

    Kartulikrõpsud juustumaitselised Lay's 130g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,23 €/kg

  • Vahvlirullid vanillimaits.täidisega Rimi 280g

    Vahvlirullid vanillimaits.täidisega Rimi 280g

    1.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,25 €/kg

  • Pistaatsiapähklid röstitud, sool. Rimi 700g

    Pistaatsiapähklid röstitud, sool. Rimi 700g

    13.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,27 €/kg

  • Küpsis Choc & Choc Milka 150g

    Küpsis Choc & Choc Milka 150g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,93 €/kg

  • Küpsised Milka Sensations 156g

    Küpsised Milka Sensations 156g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,17 €/kg

  • Küpsised valge šokolaadi-sidruni Rimi 150g
    2 ja enam
    -38%
    1
    49 €
    2,39 €
    9,93 €/kg

    Küpsised valge šokolaadi-sidruni Rimi 150g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,93 €/kg

  • Vormiküpsised kondenspiimaga Rimi Smart 160g
    Hea hind iga päev

    Vormiküpsised kondenspiimaga Rimi Smart 160g

    0.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,69 €/kg

  • Kaeraküpsised Väike Väänik 500g
    Valmistatud Eestis

    Kaeraküpsised Väike Väänik 500g

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,18 €/kg

  • Kuivatatud dattel kivita Awake 150g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kuivatatud dattel kivita Awake 150g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,60 €/kg

  • Krõpsud peekonimaitselised Salling 150g

    Krõpsud peekonimaitselised Salling 150g

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,67 €/kg

Filtreeri

Filtreeri