Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Pähkli- ja marjasegu Imperial Rimi 500g

    Pähkli- ja marjasegu Imperial Rimi 500g

    7.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,98 €/kg

  • Tortiljakrõpsud juustumaitse. Rimi 200g

    Tortiljakrõpsud juustumaitse. Rimi 200g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,45 €/kg

  • Seakamarakrõpsud meresoolaga Ossi 40g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Seakamarakrõpsud meresoolaga Ossi 40g

    1.14 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,50 €/kg

  • Maisikrõpsud juustuga Rimi 200g

    Maisikrõpsud juustuga Rimi 200g

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,95 €/kg

  • Kummikomm Burgerid Rimi 100g

    Kummikomm Burgerid Rimi 100g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,90 €/kg

  • Küpsis šokolaadimaitseline Kalev 163g

    Küpsis šokolaadimaitseline Kalev 163g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,30 €/kg

  • Kartulilaastud v. tom. San Diego Taffel 180g

    Kartulilaastud v. tom. San Diego Taffel 180g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,83 €/kg

  • Sarapuupähklid karamellis Toffifee 125g

    Sarapuupähklid karamellis Toffifee 125g

    3.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,40 €/kg

  • Biskviitküpsised vaarika Milka 147g

    Biskviitküpsised vaarika Milka 147g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,62 €/kg

  • Röstit. Pistaatsia pähklid sool Rimi 150g

    Röstit. Pistaatsia pähklid sool Rimi 150g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,27 €/kg

  • Kartulilaastud hapuk.- ja sib.m. Taffel 180g

    Kartulilaastud hapuk.- ja sib.m. Taffel 180g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,83 €/kg

  • India pähklid Rimi 700g
    6
    99 €
    9,99 €/kg

    India pähklid Rimi 700g

    8.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,99 €/kg

  • Küpsised Rimi jõhvikatega&valge šok.150g
    2 ja enam
    -38%
    1
    49 €
    2,39 €
    9,93 €/kg

    Küpsised Rimi jõhvikatega&valge šok.150g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,93 €/kg

  • Maisikrõps juustumaitseline Cheetos 165g

    Maisikrõps juustumaitseline Cheetos 165g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,67 €/kg

  • Küpsised paprikamaitselised Tuc 100g

    Küpsised paprikamaitselised Tuc 100g

    1.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,50 €/kg

  • Piimašokolaad Fazer Geisha 100g

    Piimašokolaad Fazer Geisha 100g

    1.89 € per tk
    Tavahind: 2,55 €

    Hind ühiku kohta: 18,90 €/kg

  • Kummikommid Ussikesed Rimi 100g

    Kummikommid Ussikesed Rimi 100g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,90 €/kg

  • Šokolaadikommid Pergale Suitsupääsuke kg

    Šokolaadikommid Pergale Suitsupääsuke kg

    7.39 € per kg

    Hind ühiku kohta: 7,39 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.4 kg 0.4kg

  • Kooritud maapähkel Awake 400g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kooritud maapähkel Awake 400g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,37 €/kg

  • Küpsised Milka Choco Minis 150g

    Küpsised Milka Choco Minis 150g

    2.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,33 €/kg

Filtreeri

Filtreeri