Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Piimašokolaad sarapuupähklitega Milka 45g

    Piimašokolaad sarapuupähklitega Milka 45g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,11 €/kg

  • Maapähkli- ja rosinasegu röstiud Alvo 70g

    Maapähkli- ja rosinasegu röstiud Alvo 70g

    1.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,00 €/kg

  • Makadaamiapähklid soolatud Yes 150g

    Makadaamiapähklid soolatud Yes 150g

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,60 €/kg

  • Dražeed maapähkli M&M's 82g
    Hea hind iga päev

    Dražeed maapähkli M&M's 82g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,27 €/kg

  • M.asja täide 6-pakk 24tk p.vil. Pez 51g

    M.asja täide 6-pakk 24tk p.vil. Pez 51g

    Ei ole saadaval

  • Pähkli-rosina segu Rimi kg

    Pähkli-rosina segu Rimi kg

    Ei ole saadaval

  • Mahe kuivatatud aprikoos I Love Eco 200g
    Mahetooted RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Mahe kuivatatud aprikoos I Love Eco 200g

    Ei ole saadaval

  • Linaseemned I Love Eco 400g
    Mahetooted RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Linaseemned I Love Eco 400g

    Ei ole saadaval

  • Soolakõrsikud ICA 250g

    Soolakõrsikud ICA 250g

    Ei ole saadaval

  • Tume šokolaad marts.-ploomi Anthon Berg 220g

    Tume šokolaad marts.-ploomi Anthon Berg 220g

    Ei ole saadaval

  • Metsapähkel röstitud 200g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Metsapähkel röstitud 200g

    Ei ole saadaval

  • Mänguasi+ 2 täidet (alusel) Pez 17g

    Mänguasi+ 2 täidet (alusel) Pez 17g

    Ei ole saadaval

  • Kommid kihisevad Pez Fizzy 30g
    Laktoosivaba

    Kommid kihisevad Pez Fizzy 30g

    Ei ole saadaval

  • Piimašok. vahvlit. kakaotäid. Poesia 40g

    Piimašok. vahvlit. kakaotäid. Poesia 40g

    Ei ole saadaval

  • Krõbedad maapäh. h.koore-sib.mait. Rimi 140g

    Krõbedad maapäh. h.koore-sib.mait. Rimi 140g

    Ei ole saadaval

  • Kommikarp Lacasa Trufas Cacao Puro 200g

    Kommikarp Lacasa Trufas Cacao Puro 200g

    Ei ole saadaval

  • Kikerhernevah. roh. hernest. Rimi vegan 44g
    Sobib veganitele

    Kikerhernevah. roh. hernest. Rimi vegan 44g

    Ei ole saadaval

  • Datlid piimašok. Rimi 100g

    Datlid piimašok. Rimi 100g

    Ei ole saadaval

  • Karamelliseeritud mandlid meega Alvo 150g

    Karamelliseeritud mandlid meega Alvo 150g

    Ei ole saadaval

  • Krõpsud paprika maitselised Pringels 165g

    Krõpsud paprika maitselised Pringels 165g

    Ei ole saadaval

Filtreeri

Filtreeri