Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Pähklite segu Germund 250g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Pähklite segu Germund 250g

    5.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,80 €/kg

  • Kartulikrõpsud sibulamaitselised Lay's 130g

    Kartulikrõpsud sibulamaitselised Lay's 130g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,23 €/kg

  • Küpsised soolatud Tuc Original 100g

    Küpsised soolatud Tuc Original 100g

    1.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,50 €/kg

  • Kooritud mandel Awake 150g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kooritud mandel Awake 150g

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,00 €/kg

  • Pralineekommid Kalev Komeet 175g
    Valmistatud Eestis

    Pralineekommid Kalev Komeet 175g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,19 €

    Hind ühiku kohta: 11,37 €/kg

  • Dipisegu Holiday Salling 20g

    Dipisegu Holiday Salling 20g

    0.94 € per tk

    Hind ühiku kohta: 47,00 €/kg

  • Chipsid Awake banaani 200g
    Hea hind iga päev

    Chipsid Awake banaani 200g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,95 €/kg

  • Kaeraküpsised Rimi Smart 500g
    Hea hind iga päev

    Kaeraküpsised Rimi Smart 500g

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,90 €/kg

  • Kartulikrõpsud soolamaitselised Lay's 130g

    Kartulikrõpsud soolamaitselised Lay's 130g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,23 €/kg

  • Kuivatatud Awake ploom kivita 400g
    Hea hind iga päev

    Kuivatatud Awake ploom kivita 400g

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,39 €/kg

  • Kart.krõp. hapuk.-sibula-küüsl. Estrella 240g
    Hea hind iga päev

    Kart.krõp. hapuk.-sibula-küüsl. Estrella 240g

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,38 €/kg

  • Soolakringlid Rimi 150g

    Soolakringlid Rimi 150g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,93 €/kg

  • Kummikommid Karukesed Rimi 100g

    Kummikommid Karukesed Rimi 100g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,90 €/kg

  • Pähkli- ja marjasegu Trail  Rimi 500g

    Pähkli- ja marjasegu Trail Rimi 500g

    8.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,98 €/kg

  • Närimiskommid Red Band Tutti Frutti 15g
    Hea hind iga päev

    Närimiskommid Red Band Tutti Frutti 15g

    0.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,00 €/kg

  • Närimiskumm White Spearmint Orbit 14g

    Närimiskumm White Spearmint Orbit 14g

    0.59 € per tk
    Tavahind: 0,89 €

    Hind ühiku kohta: 42,14 €/kg

  • Mandlid Rimi 700g
    7
    99 €
    11,41 €/kg

    Mandlid Rimi 700g

    9.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,70 €/kg

  • Hapu kummikomm Koola Rimi 100g

    Hapu kummikomm Koola Rimi 100g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,90 €/kg

  • Maapähkel Awake röstitud, soolatud 400g
    Hea hind iga päev

    Maapähkel Awake röstitud, soolatud 400g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,93 €/kg

  • Vahvlid šokolaadimaits. kreemi Mesikäpp 250g
    Valmistatud Eestis

    Vahvlid šokolaadimaits. kreemi Mesikäpp 250g

    3.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,36 €/kg

Filtreeri

Filtreeri