Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Röst. sool. päevalilleseemned Monarch 100g

    Röst. sool. päevalilleseemned Monarch 100g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,90 €/kg

  • Piimašokolaad Daimi karamellitük. Milka 90g

    Piimašokolaad Daimi karamellitük. Milka 90g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,44 €/kg

  • Kart.krõpsud Curvies Original gv Schar 170g
    3
    69 €
    21,71 €/kg
    Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Kart.krõpsud Curvies Original gv Schar 170g

    4.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,59 €/kg

  • Batoon Kolm pähklit magusainetega Misso 45g

    Batoon Kolm pähklit magusainetega Misso 45g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 44,22 €/kg

  • Maiustused martsipaniga Anthon Berg 105g

    Maiustused martsipaniga Anthon Berg 105g

    8.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 85,62 €/kg

  • Pastillid apelsini-mündi segu Tic Tac 255g

    Pastillid apelsini-mündi segu Tic Tac 255g

    13.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 54,86 €/kg

  • Pähklite segu Diamond Arimex 300g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Pähklite segu Diamond Arimex 300g

    10.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,30 €/kg

  • Šokolaadikompvekid Mozart Südamed 80g

    Šokolaadikompvekid Mozart Südamed 80g

    9.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 114,38 €/kg

  • Päevalillseemned meresoolaga röst. YES 150g

    Päevalillseemned meresoolaga röst. YES 150g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,60 €/kg

  • Maapäh. krõbe. juus-sib. maits. Mr.Check 150g

    Maapäh. krõbe. juus-sib. maits. Mr.Check 150g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,27 €/kg

  • Vahukomm Fizzy Fiesta Mallow Pop 35g

    Vahukomm Fizzy Fiesta Mallow Pop 35g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 56,86 €/kg

  • Röstitud pähklite segu Arimex Premium 250g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Röstitud pähklite segu Arimex Premium 250g

    7.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,96 €/kg

  • Muffinid maasikamoosi täidisega 200g

    Muffinid maasikamoosi täidisega 200g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,95 €/kg

  • Kummikommid Bazooka Juicy Drop Dipperz 96g

    Kummikommid Bazooka Juicy Drop Dipperz 96g

    3.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 40,52 €/kg

  • Päevalilleseem. mustad röst-sool Bazaro 100g

    Päevalilleseem. mustad röst-sool Bazaro 100g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,90 €/kg

  • Päevalilleseemned mustad röstitud Bazaro 100g

    Päevalilleseemned mustad röstitud Bazaro 100g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,90 €/kg

  • Pähk.-kuiv.mar. segu Daily Dose Harmony 40g

    Pähk.-kuiv.mar. segu Daily Dose Harmony 40g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,75 €/kg

  • Pähk.-kuiv.mar. segu Daily Dose Energy 40g

    Pähk.-kuiv.mar. segu Daily Dose Energy 40g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,75 €/kg

  • Küpsis või ja šokolaadiga Rimi 200g

    Küpsis või ja šokolaadiga Rimi 200g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,75 €/kg

  • India pähklid Jumbo Arimex 250g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    India pähklid Jumbo Arimex 250g

    9.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 38,76 €/kg

Filtreeri

Filtreeri