Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Pulgakomm Bazooka Mega Push Pop Duo 30g

    Pulgakomm Bazooka Mega Push Pop Duo 30g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 99,67 €/kg

  • Piimašok. Bl., White&Caram. Roshen Lacmi 100g

    Piimašok. Bl., White&Caram. Roshen Lacmi 100g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,90 €/kg

  • Batoon maapähkliga šokolaadis Kalev 50g

    Batoon maapähkliga šokolaadis Kalev 50g

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,80 €/kg

  • Marjade ja pähklite segu Seeberger 150g

    Marjade ja pähklite segu Seeberger 150g

    6.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 43,93 €/kg

  • Pähkl. ja kuiv. puuvilj. segu Seeberger 150g

    Pähkl. ja kuiv. puuvilj. segu Seeberger 150g

    5.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,27 €/kg

  • Šokolaadimedal Nr 1 riputatav Steenland 23g

    Šokolaadimedal Nr 1 riputatav Steenland 23g

    2.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 89,13 €/kg

  • Krõb. nisusnäk. peekoni maits. Estrella 110g

    Krõb. nisusnäk. peekoni maits. Estrella 110g

    1.89 € per tk
    Tavahind: 2,55 €

    Hind ühiku kohta: 17,18 €/kg

  • P.v.ž. kom. an. man. Neobotanica m.ain. 120g

    P.v.ž. kom. an. man. Neobotanica m.ain. 120g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,92 €/kg

  • P.vil.žel. kom. maas. Neobotanica m.ain. 120g

    P.vil.žel. kom. maas. Neobotanica m.ain. 120g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,92 €/kg

  • Batoon Kolm pähklit magusainetega Misso 45g

    Batoon Kolm pähklit magusainetega Misso 45g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 44,22 €/kg

  • Vah.kom. roh. hapu kr. Pergale Haloween 150g

    Vah.kom. roh. hapu kr. Pergale Haloween 150g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,93 €/kg

  • Hispaania salvei seemned Alvo 100g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Hispaania salvei seemned Alvo 100g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,90 €/kg

  • Kuivatatud poolikud virsikud Frunica 150g

    Kuivatatud poolikud virsikud Frunica 150g

    4.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 31,93 €/kg

  • Suhkruga jõhvikad Alvo 100g

    Suhkruga jõhvikad Alvo 100g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,90 €/kg

  • Puuvilja- ja pähklisegu Alvo Sõbrad 500g

    Puuvilja- ja pähklisegu Alvo Sõbrad 500g

    8.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,38 €/kg

  • Kummikommid Zozole Watermelon 75g

    Kummikommid Zozole Watermelon 75g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,20 €/kg

  • Šokolaadibatoon Lion Choco 42g

    Šokolaadibatoon Lion Choco 42g

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,95 €/kg

  • Päh.segu maisiga juustum. Alvo Beer Mix 130g

    Päh.segu maisiga juustum. Alvo Beer Mix 130g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,46 €/kg

  • Vahvli küpsis šokolaadi Talisman 146g

    Vahvli küpsis šokolaadi Talisman 146g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,63 €/kg

  • Nätsukommid piparmündimaitselised Poesia 38g

    Nätsukommid piparmündimaitselised Poesia 38g

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,79 €/kg

Filtreeri

Filtreeri