Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Pulgakomm Ring Pop Bazooka 10g

    Pulgakomm Ring Pop Bazooka 10g

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 79,00 €/kg

  • Pähk.-kuiv. puuvil. segu Fine Snack 100g

    Pähk.-kuiv. puuvil. segu Fine Snack 100g

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,50 €/kg

  • Kommid õun-kirss-maasikas Zozole Muss 75g

    Kommid õun-kirss-maasikas Zozole Muss 75g

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,53 €/kg

  • Šokolaadibatoon Twix White 2x23g

    Šokolaadibatoon Twix White 2x23g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,04 €/kg

  • Batoonid puuvilja-pähkli soolakar. Nakd 4x35g

    Batoonid puuvilja-pähkli soolakar. Nakd 4x35g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,64 €/kg

  • Šokolaad martsipanitäidisega Anthon Berg 175g

    Šokolaad martsipanitäidisega Anthon Berg 175g

    11.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 65,66 €/kg

  • Šok.kompvekid rukkileiva-likööri ELT 160g

    Šok.kompvekid rukkileiva-likööri ELT 160g

    13.20 € per tk

    Hind ühiku kohta: 82,50 €/kg

  • Šok.kompveki assortii Eesti Leivatööstus 160g

    Šok.kompveki assortii Eesti Leivatööstus 160g

    13.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 87,44 €/kg

  • Kaerabatoon suvemarja Flapjack Brynmor 80g
    Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Kaerabatoon suvemarja Flapjack Brynmor 80g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,88 €/kg

  • Piimašokolaad Anneke Kalev 190g
    Valmistatud Eestis

    Piimašokolaad Anneke Kalev 190g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,26 €/kg

  • Maapähklid tšillimaitselised Taffel 140g

    Maapähklid tšillimaitselised Taffel 140g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,36 €/kg

  • Röst.vürts. paprika maapähklid Estrella 140g

    Röst.vürts. paprika maapähklid Estrella 140g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,07 €/kg

  • Apelsinimait. pall tum. šokolaadis Kalev 140g
    Valmistatud Eestis

    Apelsinimait. pall tum. šokolaadis Kalev 140g

    3.39 € per tk
    Tavahind: 4,49 €

    Hind ühiku kohta: 24,21 €/kg

  • Piimašokolaadikompvekid Geisha 185g

    Piimašokolaadikompvekid Geisha 185g

    7.39 € per tk
    Tavahind: 9,25 €

    Hind ühiku kohta: 39,95 €/kg

  • Mandli-pähk. segu, röst.,sool. Seeberger 150g

    Mandli-pähk. segu, röst.,sool. Seeberger 150g

    6.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 43,00 €/kg

  • Kuivatatud ploomid kivideta Arimex 140g

    Kuivatatud ploomid kivideta Arimex 140g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,64 €/kg

  • Tudengieine röstitud pähklitega Arimex 250g

    Tudengieine röstitud pähklitega Arimex 250g

    5.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,76 €/kg

  • Muffinid mustikamoosi täidisega 200g

    Muffinid mustikamoosi täidisega 200g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,95 €/kg

  • Šokolaadikompvekkide assortii Ruta 1913 480g

    Šokolaadikompvekkide assortii Ruta 1913 480g

    22.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 47,90 €/kg

  • När.kumm Chupa Chups Bubbly Tutti Frutti 11g

    När.kumm Chupa Chups Bubbly Tutti Frutti 11g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 104,55 €/kg

Filtreeri

Filtreeri