Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Batoon jõhvik. ja mandlitega m.ain. Misso 30g

    Batoon jõhvik. ja mandlitega m.ain. Misso 30g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,00 €/kg

  • Kartulikrõp. juustumait. Flint Chipsters 60g

    Kartulikrõp. juustumait. Flint Chipsters 60g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,17 €/kg

  • Kaerab. aprik. ja mand. Flapjack Brynmor 80g
    Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Kaerab. aprik. ja mand. Flapjack Brynmor 80g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,88 €/kg

  • Brownie šokolaaditükkidega Milka Brookie 132g

    Brownie šokolaaditükkidega Milka Brookie 132g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,44 €/kg

  • Maapähklid piimašok. Diablo mag.ain. 40g

    Maapähklid piimašok. Diablo mag.ain. 40g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 42,25 €/kg

  • Piimašokolaad Roshen Lacmi 90g

    Piimašokolaad Roshen Lacmi 90g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,11 €/kg

  • Sarapuupäh.bat. jõhvika-sidrun Keto Bites 60g
    Piimavaba Sobib veganitele

    Sarapuupäh.bat. jõhvika-sidrun Keto Bites 60g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 44,17 €/kg

  • Pähk.-kuiv.mar. segu Daily Dose Immunity 40g

    Pähk.-kuiv.mar. segu Daily Dose Immunity 40g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,75 €/kg

  • Jõhvikad kuivatatud Arimex 300g

    Jõhvikad kuivatatud Arimex 300g

    6.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,30 €/kg

  • Troopiliste puuviljade segu Arimex 200g

    Troopiliste puuviljade segu Arimex 200g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,95 €/kg

  • Pulgakomm Fizzy Drink Fizz Cola 13g

    Pulgakomm Fizzy Drink Fizz Cola 13g

    0.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,31 €/kg

  • Kompvek pallid šokolaadiglas. Kit Kat 140g

    Kompvek pallid šokolaadiglas. Kit Kat 140g

    4.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 32,79 €/kg

  • Piimašokolaad pur. sarapuupähk. Milka 90g

    Piimašokolaad pur. sarapuupähk. Milka 90g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,44 €/kg

  • Kartulikrõpsud Pringles toorjuustu&ürt. 165g

    Kartulikrõpsud Pringles toorjuustu&ürt. 165g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,33 €/kg

  • Kartulikrõpsud peekonimaitselised Hroom 50g

    Kartulikrõpsud peekonimaitselised Hroom 50g

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,80 €/kg

  • Batoon šokolaadi-sarapuupähkli Diorel 80g

    Batoon šokolaadi-sarapuupähkli Diorel 80g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,13 €/kg

  • Piimašokolaad Milka Alpine 45g

    Piimašokolaad Milka Alpine 45g

    1.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 34,44 €/kg

  • Pähk.-kuiv. puuvil. segu Fine Snack 100g

    Pähk.-kuiv. puuvil. segu Fine Snack 100g

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,50 €/kg

  • Kommid õun-kirss-maasikas Zozole Muss 75g

    Kommid õun-kirss-maasikas Zozole Muss 75g

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,53 €/kg

  • Šokolaadibatoon Twix White 2x23g

    Šokolaadibatoon Twix White 2x23g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,04 €/kg

Filtreeri

Filtreeri