Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Krõpsud Mexicana Oho 60g

    Krõpsud Mexicana Oho 60g

    0.86 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,33 €/kg

  • Chia seemned Amrita 300g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Chia seemned Amrita 300g

    6.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,83 €/kg

  • Mandlite ja marjade segu Pähklinäpp 200g

    Mandlite ja marjade segu Pähklinäpp 200g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,45 €/kg

  • Maisipulgad kondenspiimaga Kuki-Muki 100g

    Maisipulgad kondenspiimaga Kuki-Muki 100g

    2.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,50 €/kg

  • Kartulikrõpsud Hot&Spicy Pringles 165g

    Kartulikrõpsud Hot&Spicy Pringles 165g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,33 €/kg

  • Küpsised Nougatelli Rimi 175g

    Küpsised Nougatelli Rimi 175g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,80 €/kg

  • Pralineekommid india pähkl. Eesti Kalev 500g
    Valmistatud Eestis

    Pralineekommid india pähkl. Eesti Kalev 500g

    11.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,98 €/kg

  • Küpsis võiga Rimi 200g

    Küpsis võiga Rimi 200g

    2.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,25 €/kg

  • Kõrvitsaseemned kooritud Arimex 100g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kõrvitsaseemned kooritud Arimex 100g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,90 €/kg

  • Tahvel sarapuupähkli KitKat 99g

    Tahvel sarapuupähkli KitKat 99g

    1.49 € per tk
    Tavahind: 2,59 €

    Hind ühiku kohta: 15,05 €/kg

  • Piimašokokolaa.kom. mustikat. Karl Fazer 250g

    Piimašokokolaa.kom. mustikat. Karl Fazer 250g

    7.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 31,96 €/kg

  • Närimiskommid Mamba Party 140g

    Närimiskommid Mamba Party 140g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,79 €/kg

  • Batoon Nestle Lion BlackWhite 42g

    Batoon Nestle Lion BlackWhite 42g

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,95 €/kg

  • Batoon piimašokolaadiga Diorel 80g

    Batoon piimašokolaadiga Diorel 80g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,13 €/kg

  • Kompvekid Korivka Roshen 205g

    Kompvekid Korivka Roshen 205g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,27 €/kg

  • Röstitud maapähklid soolaga Estrella 500g

    Röstitud maapähklid soolaga Estrella 500g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,98 €/kg

  • Piimašokolaad metsapähklitega Karl Fazer 95g

    Piimašokolaad metsapähklitega Karl Fazer 95g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 30,42 €/kg

  • Röstitud päevalilleseemned Monarch 100g

    Röstitud päevalilleseemned Monarch 100g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,90 €/kg

  • Prot.bat. sool. maisipal. mag.ain. Nick's 50g
    Gluteenivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Prot.bat. sool. maisipal. mag.ain. Nick's 50g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 63,80 €/kg

  • Batoonid datli-maapähkli Nakd 4x35g

    Batoonid datli-maapähkli Nakd 4x35g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,64 €/kg

Filtreeri

Filtreeri