Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kartulikrõpsud krabimait. Flint Chipsters 60g

    Kartulikrõpsud krabimait. Flint Chipsters 60g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,17 €/kg

  • Maisikrõpsud Doritos Golden Sriracha 90g

    Maisikrõpsud Doritos Golden Sriracha 90g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,67 €/kg

  • Nätsukommid Rimi 150g

    Nätsukommid Rimi 150g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,27 €/kg

  • Datlid tum. šok. Rimi 100g

    Datlid tum. šok. Rimi 100g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,90 €/kg

  • Kuivatatud ploomid Naturfood 200g

    Kuivatatud ploomid Naturfood 200g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,45 €/kg

  • Sarvesai Milky Way 4tk 192g

    Sarvesai Milky Way 4tk 192g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,74 €/kg

  • Piimašokolaad pähkli&mandli Merci 100g

    Piimašokolaad pähkli&mandli Merci 100g

    2.95 € per tk
    Tavahind: 3,69 €

    Hind ühiku kohta: 29,50 €/kg

  • Küpsisepallid piimašokolaadis Mesikäpp 120g
    Valmistatud Eestis

    Küpsisepallid piimašokolaadis Mesikäpp 120g

    2.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,58 €/kg

  • Maisikrõpsud juustumaitselised Estrella 110g

    Maisikrõpsud juustumaitselised Estrella 110g

    1.89 € per tk
    Tavahind: 2,45 €

    Hind ühiku kohta: 17,18 €/kg

  • Kompvekid piimašokolaadi Diablo mag.ain. 40g

    Kompvekid piimašokolaadi Diablo mag.ain. 40g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 42,25 €/kg

  • Viigimarjad, kuivatatud Seeberger 200g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Viigimarjad, kuivatatud Seeberger 200g

    6.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 31,45 €/kg

  • Kuivatatud aprikoos kivita Rimi 400g

    Kuivatatud aprikoos kivita Rimi 400g

    6.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,47 €/kg

  • Pastillid Halls Colors 33,5g

    Pastillid Halls Colors 33,5g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 36,76 €/kg

  • Pralineekommid Kungla valik Kalev 390g
    Valmistatud Eestis

    Pralineekommid Kungla valik Kalev 390g

    19.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 50,49 €/kg

  • Batoon brownie maitseline Kalev 50g

    Batoon brownie maitseline Kalev 50g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,00 €/kg

  • Päevalilleseem. triib. juustumait. Yes 300g

    Päevalilleseem. triib. juustumait. Yes 300g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,97 €/kg

  • Kartulikrõpsud salsamaitsel. Lay's Maxx 120g

    Kartulikrõpsud salsamaitsel. Lay's Maxx 120g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,42 €/kg

  • Hommikusöögisegu Awake 400g

    Hommikusöögisegu Awake 400g

    5.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,72 €/kg

  • Kuivatatud hurmaa, viilud Zelta Rieksts 200g

    Kuivatatud hurmaa, viilud Zelta Rieksts 200g

    5.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,95 €/kg

  • Piimašok. mündim. mandlikrok. Karl Fazer 180g

    Piimašok. mündim. mandlikrok. Karl Fazer 180g

    5.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,83 €/kg

Filtreeri

Filtreeri