Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Rosinad šokolaadis Bedo 200g

    Rosinad šokolaadis Bedo 200g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,45 €/kg

  • Datlid tum. šok. Rimi 100g

    Datlid tum. šok. Rimi 100g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,90 €/kg

  • Vahvlipalad Original Fasupala 199g

    Vahvlipalad Original Fasupala 199g

    4.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,55 €/kg

  • Koorekompvekid šokolaaditäid. mag.ain. 75g

    Koorekompvekid šokolaaditäid. mag.ain. 75g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,53 €/kg

  • Küp. maas. rab.&c.seem. Beginnings gl.v. 60g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Küp. maas. rab.&c.seem. Beginnings gl.v. 60g

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 56,50 €/kg

  • Vahvlibatoon soolakaramelli Kismet 41g

    Vahvlibatoon soolakaramelli Kismet 41g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 31,46 €/kg

  • Närimiskumm piparm. mag.ain. Ruzz 40,5gz
    Suhkruvaba

    Närimiskumm piparm. mag.ain. Ruzz 40,5gz

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,59 €/kg

  • Kummikommid Fini Sharks magusainetega 90g

    Kummikommid Fini Sharks magusainetega 90g

    1.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,22 €/kg

  • Kummikommid hapud Fini Troopiline Mix 90g

    Kummikommid hapud Fini Troopiline Mix 90g

    1.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,22 €/kg

  • Kummikom. puuv.maits. Rowntrees Randoms 150g

    Kummikom. puuv.maits. Rowntrees Randoms 150g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,27 €/kg

  • Šokolaad karam. küp.tük. Milka Biscoff 90g

    Šokolaad karam. küp.tük. Milka Biscoff 90g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,78 €/kg

  • Šokolaadimuna Aha Zoo 20g

    Šokolaadimuna Aha Zoo 20g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 64,50 €/kg

  • Nätsukommid puuviljamaitsega Poesia 38g

    Nätsukommid puuviljamaitsega Poesia 38g

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,79 €/kg

  • Kartulikrõp. vürt. kast. maits. Estrella 115g

    Kartulikrõp. vürt. kast. maits. Estrella 115g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,13 €/kg

  • Vahvlisnäkid juustuga Taleriai 135g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Vahvlisnäkid juustuga Taleriai 135g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,00 €/kg

  • Maisikrõp. laag.juustu Santa Maria Giant 160g

    Maisikrõp. laag.juustu Santa Maria Giant 160g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,56 €/kg

  • Maisikrõpsud BBQ maitselised Doritos 90g

    Maisikrõpsud BBQ maitselised Doritos 90g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,67 €/kg

  • Küpsis soolakaramelli Frank&Oli 50g

    Küpsis soolakaramelli Frank&Oli 50g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,80 €/kg

  • Batoon kirsi, mandli ja kaneeliga m.ain. 45g

    Batoon kirsi, mandli ja kaneeliga m.ain. 45g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 44,22 €/kg

  • Batoon marjade ja pähkl. mag.ain. Misso 30g

    Batoon marjade ja pähkl. mag.ain. Misso 30g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,00 €/kg

Filtreeri

Filtreeri