Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kartulikrõpsud juustumaitselised Hroom 50g

    Kartulikrõpsud juustumaitselised Hroom 50g

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,80 €/kg

  • Kummikommid Diablo magusainetega 75g

    Kummikommid Diablo magusainetega 75g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,53 €/kg

  • Mandlid Arimex 300g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Mandlid Arimex 300g

    4.99 € per tk
    Tavahind: 7,15 €

    Hind ühiku kohta: 16,63 €/kg

  • Kommisegu Halloween Kalev 500g

    Kommisegu Halloween Kalev 500g

    7.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,30 €/kg

  • K.kom. hapud puuv.m. Rowntrees Randoms 130g

    K.kom. hapud puuv.m. Rowntrees Randoms 130g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,31 €/kg

  • Õhuline piimašokolaad Roshen 80g

    Õhuline piimašokolaad Roshen 80g

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,38 €/kg

  • Kaeraküpsised Maasikamait. The Beginnings 80g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kaeraküpsised Maasikamait. The Beginnings 80g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,38 €/kg

  • Vahvlisnäkid banaaniga Taleriai 135g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Vahvlisnäkid banaaniga Taleriai 135g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,52 €/kg

  • Maisikrõpsud salsa Santa Maria Giant 160g

    Maisikrõpsud salsa Santa Maria Giant 160g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,56 €/kg

  • Maisikrõpsud hapukoorekastme Doritos 90g

    Maisikrõpsud hapukoorekastme Doritos 90g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,67 €/kg

  • Kakaoküpsised vaniljetäidis. Gullon m.a. 147g

    Kakaoküpsised vaniljetäidis. Gullon m.a. 147g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,58 €/kg

  • Datlid Cinnamon Bun Dave&Jon's 125g

    Datlid Cinnamon Bun Dave&Jon's 125g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,12 €/kg

  • P.šok. trühv. täid. Flow Pure Chocolate 108g

    P.šok. trühv. täid. Flow Pure Chocolate 108g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 36,94 €/kg

  • Šokolaad karamelli Milka 100g

    Šokolaad karamelli Milka 100g

    2.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,50 €/kg

  • Pulgakomm XXL Play List Chupa Chups 29g

    Pulgakomm XXL Play List Chupa Chups 29g

    0.82 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,28 €/kg

  • Päevalilleseemned must, r. Bazaro sool. 300g

    Päevalilleseemned must, r. Bazaro sool. 300g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,30 €/kg

  • Metspähkel röstitud Pähklinäpp 200g

    Metspähkel röstitud Pähklinäpp 200g

    5.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,95 €/kg

  • Mullinäts Big babol Chupa Chups 27,6g

    Mullinäts Big babol Chupa Chups 27,6g

    0.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,79 €/kg

  • Iirised šokolaadis Dumle Snacks 100g

    Iirised šokolaadis Dumle Snacks 100g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,50 €/kg

  • Pastillid apelsinimaitseline Tic Tac 54g

    Pastillid apelsinimaitseline Tic Tac 54g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 47,22 €/kg

Filtreeri

Filtreeri