Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Karamellid puuviljamaitselised Rimi 100g

    Karamellid puuviljamaitselised Rimi 100g

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,90 €/kg

  • Teraviljaküpsised müsliga Rimi 300g

    Teraviljaküpsised müsliga Rimi 300g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,63 €/kg

  • Kartulikrõpsud h. & t. Taffel Bravo 260g

    Kartulikrõpsud h. & t. Taffel Bravo 260g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,35 €/kg

  • Krõspud juustu maitsega Ahoooy! 75g

    Krõspud juustu maitsega Ahoooy! 75g

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,53 €/kg

  • Kartulikrõpsud hapukoore-ürdi Hroom 50g

    Kartulikrõpsud hapukoore-ürdi Hroom 50g

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,80 €/kg

  • Piimašok.kommid vaarikajogur. Karl Fazer 250g

    Piimašok.kommid vaarikajogur. Karl Fazer 250g

    7.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 31,96 €/kg

  • Piimašokolaaditahv. piimatäid. 50% Rimi 100g

    Piimašokolaaditahv. piimatäid. 50% Rimi 100g

    1.39 € per tk
    Tavahind: 1,69 €

    Hind ühiku kohta: 13,90 €/kg

  • Küpsised vanilje täidisega Oreo Golden 154g

    Küpsised vanilje täidisega Oreo Golden 154g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 2,49 €

    Hind ühiku kohta: 10,32 €/kg

  • Vahvlibatoon valges šok. Kit Kat White 41,5g

    Vahvlibatoon valges šok. Kit Kat White 41,5g

    0.99 € per tk
    Tavahind: 1,29 €

    Hind ühiku kohta: 23,57 €/kg

  • Vaarikad külmkuivatatud Pergale Picks 90g

    Vaarikad külmkuivatatud Pergale Picks 90g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 38,78 €/kg

  • Krõbedas koores maapäh. paprikaga Rimi 140g
    2 ja enam
    -25%
    1
    39 €
    1,85 €
    9,93 €/kg

    Krõbedas koores maapäh. paprikaga Rimi 140g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,21 €/kg

  • India pähklid mee ja soolaga Alvo 130g

    India pähklid mee ja soolaga Alvo 130g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,00 €/kg

  • K.küpsised seesamiseemn.-piimašok. Rimi 210g

    K.küpsised seesamiseemn.-piimašok. Rimi 210g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,00 €/kg

  • Kommikott Puffi Snacks Suffeli 140g

    Kommikott Puffi Snacks Suffeli 140g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,07 €/kg

  • Kreekerid Rimi 100g
    2 ja enam
    -34%
    0
    65 €
    0,99 €
    6,50 €/kg

    Kreekerid Rimi 100g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,90 €/kg

  • Närimiskumm Hubba Bubba maasikas 56g

    Närimiskumm Hubba Bubba maasikas 56g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 44,46 €/kg

  • Prot.bat. dulce de leche mag.ain. Nick's 50g
    Gluteenivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Prot.bat. dulce de leche mag.ain. Nick's 50g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 63,80 €/kg

  • Krõpsud tilli ja hapukoore Ahoooy! 75g

    Krõpsud tilli ja hapukoore Ahoooy! 75g

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,53 €/kg

  • Küpsised kreemitäid. ja tum. šok. Diablo 128g

    Küpsised kreemitäid. ja tum. šok. Diablo 128g

    2.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,05 €/kg

  • Kummikommid Haribo Sauerbrenner 160g

    Kummikommid Haribo Sauerbrenner 160g

    2.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,69 €/kg

Filtreeri

Filtreeri