Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Šokolaadikommid Vana Tallinn Kalev 122g
    Valmistatud Eestis

    Šokolaadikommid Vana Tallinn Kalev 122g

    4.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 39,26 €/kg

  • Küpsis piima-ja kakaotäid. Kinder Cards 76,8g

    Küpsis piima-ja kakaotäid. Kinder Cards 76,8g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,01 €/kg

  • Kuivatatud banaanid pehmed Amrita öko 250g
    Mahetooted

    Kuivatatud banaanid pehmed Amrita öko 250g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,96 €/kg

  • Liivataignaküpsised jõhvikatega 130g
    Gluteenivaba

    Liivataignaküpsised jõhvikatega 130g

    2.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,77 €/kg

  • Magustatud ja kuivat. jõhvikad Seeberger 125g

    Magustatud ja kuivat. jõhvikad Seeberger 125g

    3.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,80 €/kg

  • Piparkoogid maasikatäid. tum. šok. Rimi 200g

    Piparkoogid maasikatäid. tum. šok. Rimi 200g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,95 €/kg

  • Sarapuupähklid Arimex 300g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Sarapuupähklid Arimex 300g

    6.99 € per tk
    Tavahind: 8,99 €

    Hind ühiku kohta: 23,30 €/kg

  • Vahvlitorud piimatäidisega Konafetto 140g

    Vahvlitorud piimatäidisega Konafetto 140g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,21 €/kg

  • Küpsised karamelliseeritud Lotus Classic 125g

    Küpsised karamelliseeritud Lotus Classic 125g

    2.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,20 €/kg

  • Teraviljaküps. šokolaadi ja kakaoga Rimi 300g

    Teraviljaküps. šokolaadi ja kakaoga Rimi 300g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,63 €/kg

  • Krõbedas koores maapäh. paprikaga Rimi 140g
    2 ja enam
    -25%
    1
    39 €
    1,85 €
    9,93 €/kg

    Krõbedas koores maapäh. paprikaga Rimi 140g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,21 €/kg

  • Närimiskumm piparm. mag.ain. Ruzz 40,5gz
    Suhkruvaba

    Närimiskumm piparm. mag.ain. Ruzz 40,5gz

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,59 €/kg

  • Batoon Hematogeen Vita+ Energy 50g

    Batoon Hematogeen Vita+ Energy 50g

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,00 €/kg

  • Õhuline valge šokolaad Roshen 80g

    Õhuline valge šokolaad Roshen 80g

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,38 €/kg

  • Maisikrõpsud pipramaitselised Doritos 90g

    Maisikrõpsud pipramaitselised Doritos 90g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,67 €/kg

  • Prot.bat. dulce de leche mag.ain. Nick's 50g
    Gluteenivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Prot.bat. dulce de leche mag.ain. Nick's 50g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 63,80 €/kg

  • Kummikomm Sour Rainbow Pencils Vidal 90g

    Kummikomm Sour Rainbow Pencils Vidal 90g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,22 €/kg

  • Piimaš.sarapuupähklitükkidega Poesia100g

    Piimaš.sarapuupähklitükkidega Poesia100g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,90 €/kg

  • Šokolaadibatoon pähkli 2-pakk Lion 60g

    Šokolaadibatoon pähkli 2-pakk Lion 60g

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,39 €/kg

  • Küpsised Milka Choco Brownie 150g

    Küpsised Milka Choco Brownie 150g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,93 €/kg

Filtreeri

Filtreeri