Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kartulikrõpsud tšilli-tsitrus Taffel 180g

    Kartulikrõpsud tšilli-tsitrus Taffel 180g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,83 €/kg

  • N.kumm Orbit Refres. Strawb. Lemon ma.ai. 67g

    N.kumm Orbit Refres. Strawb. Lemon ma.ai. 67g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 59,55 €/kg

  • Kummikommid Rainbow Belts Vidal 90g

    Kummikommid Rainbow Belts Vidal 90g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,00 €/kg

  • Batoon piimašokolaadi ja maapähkliga Rimi 42g

    Batoon piimašokolaadi ja maapähkliga Rimi 42g

    0.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,24 €/kg

  • Kaera-kakaoküpsised Salling 300g

    Kaera-kakaoküpsised Salling 300g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,97 €/kg

  • Kreekerid Laurieri Scrocchi oliividega 175g
    Sobib veganitele

    Kreekerid Laurieri Scrocchi oliividega 175g

    2.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,43 €/kg

  • Brasiilia pähklid Zelta Rieksts 100g

    Brasiilia pähklid Zelta Rieksts 100g

    4.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 43,90 €/kg

  • T.teraküp. juurvil. Salling Eko öko 165g
    Mahetooted

    T.teraküp. juurvil. Salling Eko öko 165g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,12 €/kg

  • Datlid Salt. Car. Peanuts Dave&Jon's gv 125g

    Datlid Salt. Car. Peanuts Dave&Jon's gv 125g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,12 €/kg

  • Päevalilleseemned must, röstitud Bazaro 300g

    Päevalilleseemned must, röstitud Bazaro 300g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,30 €/kg

  • Piimašok. ja šok.trühv.kollektsioon Pure 265g

    Piimašok. ja šok.trühv.kollektsioon Pure 265g

    14.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 53,40 €/kg

  • Kummikommid LLama mix Rimi 100g

    Kummikommid LLama mix Rimi 100g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,90 €/kg

  • Piimašokolaad purus.metspähklitega Kalev 100g
    Valmistatud Eestis

    Piimašokolaad purus.metspähklitega Kalev 100g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,90 €/kg

  • Sefiir maasikamaitseline Skirveru 170g

    Sefiir maasikamaitseline Skirveru 170g

    2.09 € per tk
    Tavahind: 2,49 €

    Hind ühiku kohta: 12,29 €/kg

  • Pistaatsiapähkel meresoolaga Pähklinäpp 200g

    Pistaatsiapähkel meresoolaga Pähklinäpp 200g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,45 €/kg

  • Närimiskumm puuviljamaitseline Orbit 67g

    Närimiskumm puuviljamaitseline Orbit 67g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 59,55 €/kg

  • Croissant kakao-vanil. täid. 7 Days Mini 185g

    Croissant kakao-vanil. täid. 7 Days Mini 185g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,46 €/kg

  • Batoon ananassi The Beginnings FlapJack 60g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Batoon ananassi The Beginnings FlapJack 60g

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,50 €/kg

  • Kreekerid mandliga The Beginnings 80g
    Laktoosivaba Piimavaba RIMI toitumisnõustaja soovitab Sobib taimetoitlastele

    Kreekerid mandliga The Beginnings 80g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 46,13 €/kg

  • Piparkoogid p.viljatäid. tum. šok. Rimi 200g

    Piparkoogid p.viljatäid. tum. šok. Rimi 200g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,95 €/kg

Filtreeri

Filtreeri