Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Piimašokolaad õhuline Anneke Kalev 65g
    Valmistatud Eestis

    Piimašokolaad õhuline Anneke Kalev 65g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,23 €/kg

  • Kartulikrõpsud kurgi-hapukoore Estrella 170g

    Kartulikrõpsud kurgi-hapukoore Estrella 170g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,53 €/kg

  • Suhkruvatt tätoveeringuga Candy Floss 20g

    Suhkruvatt tätoveeringuga Candy Floss 20g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 44,50 €/kg

  • Nätsud Fini Cola Bottle 5g

    Nätsud Fini Cola Bottle 5g

    0.11 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,00 €/kg

  • Makadaamiapähklid röstitud Yes 150g

    Makadaamiapähklid röstitud Yes 150g

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,60 €/kg

  • Kreekerid sibulaga Rimi 100g
    2 ja enam
    -34%
    0
    65 €
    0,99 €
    6,50 €/kg

    Kreekerid sibulaga Rimi 100g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,90 €/kg

  • Küpsised šo. kreemiga Twins Rimi Smart 300g
    Hea hind iga päev

    Küpsised šo. kreemiga Twins Rimi Smart 300g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,63 €/kg

  • Piimašok. ja šok.trühv.kollektsioon Pure 600g

    Piimašok. ja šok.trühv.kollektsioon Pure 600g

    25.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 43,32 €/kg

  • Piimašokolaadipallid Lindt Lindor 200g

    Piimašokolaadipallid Lindt Lindor 200g

    9.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 47,45 €/kg

  • Šokolaadibatoon sarapuupähklitäidis. Rimi 46g

    Šokolaadibatoon sarapuupähklitäidis. Rimi 46g

    0.65 € per tk
    Tavahind: 0,79 €

    Hind ühiku kohta: 14,13 €/kg

  • Maapähklid salsamaitselised Taffel 140g

    Maapähklid salsamaitselised Taffel 140g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,36 €/kg

  • Kreekerid soolapuruga Stiratini 250g

    Kreekerid soolapuruga Stiratini 250g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,56 €/kg

  • Dražeed krõbeda riisitäidisega M&M's 187g

    Dražeed krõbeda riisitäidisega M&M's 187g

    4.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,87 €/kg

  • Tume šokolaad tervete mandlitega Kalev 190g
    Valmistatud Eestis

    Tume šokolaad tervete mandlitega Kalev 190g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,74 €/kg

  • Maisisnäkid nacho-juustu Taffel Hearts 200g

    Maisisnäkid nacho-juustu Taffel Hearts 200g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,45 €/kg

  • Datlid Dave & Jon's Strawberry Milkshake 125g

    Datlid Dave & Jon's Strawberry Milkshake 125g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,12 €/kg

  • Nätsud Fini Melon 5g

    Nätsud Fini Melon 5g

    0.11 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,00 €/kg

  • Kummikommid Smoothie Drops Tutti Frutti 100g

    Kummikommid Smoothie Drops Tutti Frutti 100g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,90 €/kg

  • Batoon viigim. ja sarapuup. m.ain. Misso 30g

    Batoon viigim. ja sarapuup. m.ain. Misso 30g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,00 €/kg

  • Kaeraküpsised seemnetega Rimi Smart 300g
    Hea hind iga päev

    Kaeraküpsised seemnetega Rimi Smart 300g

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,97 €/kg

Filtreeri

Filtreeri