Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kõrvitsaseemned kooritud Arimex mahe 200g
    Mahetooted RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kõrvitsaseemned kooritud Arimex mahe 200g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,95 €/kg

  • Šok.batoon brüleekreemi täidisega Roshen 43g

    Šok.batoon brüleekreemi täidisega Roshen 43g

    0.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,05 €/kg

  • Piimašok. suhkruvaba, gluteenivaba Valor 100g
    Gluteenivaba

    Piimašok. suhkruvaba, gluteenivaba Valor 100g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 49,90 €/kg

  • Kummikommid Red Band Tutti Frutti Twists 100g

    Kummikommid Red Band Tutti Frutti Twists 100g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,90 €/kg

  • Päevalilleseemnehalvaa Rimi 200g

    Päevalilleseemnehalvaa Rimi 200g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,45 €/kg

  • Küpsised pähklikreemi täidisega Kalev 205g

    Küpsised pähklikreemi täidisega Kalev 205g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,93 €/kg

  • Piimašok. Linda pur. metspähklite. Kalev 270g
    Valmistatud Eestis

    Piimašok. Linda pur. metspähklite. Kalev 270g

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,89 €/kg

  • Datlid Dave & Jon’s Fizzy Bottles 125g

    Datlid Dave & Jon’s Fizzy Bottles 125g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,12 €/kg

  • Piimakommid soolakaramelliga Rimi Gotina kg

    Piimakommid soolakaramelliga Rimi Gotina kg

    9.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 9,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.2 kg 0.2kg

  • Kamatahvel mustika-küpsise Kalev 100g
    Valmistatud Eestis

    Kamatahvel mustika-küpsise Kalev 100g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,90 €/kg

  • Pähkli ja kuiv. puuviljade segu Jaunimo 500g

    Pähkli ja kuiv. puuviljade segu Jaunimo 500g

    4.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,18 €/kg

  • Batoon Mini Honey Bar seesamiga 27g
    Laktoosivaba Sobib veganitele

    Batoon Mini Honey Bar seesamiga 27g

    0.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,15 €/kg

  • Närimiskommid Mentos Discovery 37,5g

    Närimiskommid Mentos Discovery 37,5g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,76 €/kg

  • Kartulikrõpsud Estrella Tomat 200g

    Kartulikrõpsud Estrella Tomat 200g

    2.19 € per tk
    Tavahind: 3,75 €

    Hind ühiku kohta: 10,95 €/kg

  • Läätsekrõpsud seenemaitsega Rimi 60g

    Läätsekrõpsud seenemaitsega Rimi 60g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,17 €/kg

  • Šokolaadipallide assortii Lindt Lindor 200g

    Šokolaadipallide assortii Lindt Lindor 200g

    9.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 47,45 €/kg

  • Kartulikrõpsud Estrella peekonimaits. 180g

    Kartulikrõpsud Estrella peekonimaits. 180g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,94 €/kg

  • Maapähklihalvaa Rimi 200g

    Maapähklihalvaa Rimi 200g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,25 €/kg

  • Küpsised Golden Ring Rimi 160g

    Küpsised Golden Ring Rimi 160g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,94 €/kg

  • Põldoad röstitud, soolatud Rimi 150g

    Põldoad röstitud, soolatud Rimi 150g

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,00 €/kg

Filtreeri

Filtreeri