Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kummikommid Super Brain Trolli 100g
    Laktoosivaba

    Kummikommid Super Brain Trolli 100g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,90 €/kg

  • Martsipan maasika m. šokolaadis Skriveru 150g

    Martsipan maasika m. šokolaadis Skriveru 150g

    2.49 € per tk
    Tavahind: 3,15 €

    Hind ühiku kohta: 16,60 €/kg

  • Dipikastmesegu juustu Santa Maria 16g

    Dipikastmesegu juustu Santa Maria 16g

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 90,62 €/kg

  • Kar.krõpsud Estrella Kettle hapuk-sibula 120g

    Kar.krõpsud Estrella Kettle hapuk-sibula 120g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,08 €/kg

  • Vahvlid valge glasuuriga Marmiton 150g
    Valmistatud Eestis

    Vahvlid valge glasuuriga Marmiton 150g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,60 €/kg

  • Maisikrõpsud pitsamaitselised Cheetos 160g

    Maisikrõpsud pitsamaitselised Cheetos 160g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,19 €/kg

  • Metspähkel piimašokolaadis Kalev 140g
    Valmistatud Eestis

    Metspähkel piimašokolaadis Kalev 140g

    3.39 € per tk
    Tavahind: 4,49 €

    Hind ühiku kohta: 24,21 €/kg

  • Kama-jogurtibatoonike Kalev 150g
    Valmistatud Eestis

    Kama-jogurtibatoonike Kalev 150g

    2.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,33 €/kg

  • Piimašokol. pistaatsia päh. Ritter Sport 100g

    Piimašokol. pistaatsia päh. Ritter Sport 100g

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,90 €/kg

  • Krõpsud pitsamaitselised Oho Batman 50g

    Krõpsud pitsamaitselised Oho Batman 50g

    0.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,80 €/kg

  • Tatragalett gluteenivaba Rimi Free From 80g
    Gluteenivaba Sobib veganitele

    Tatragalett gluteenivaba Rimi Free From 80g

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,63 €/kg

  • Apelsinikuubikud Pähklinäpp 85g

    Apelsinikuubikud Pähklinäpp 85g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 2,59 €

    Hind ühiku kohta: 18,71 €/kg

  • Kirsikuubikud Pähklinäpp 85g

    Kirsikuubikud Pähklinäpp 85g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 2,59 €

    Hind ühiku kohta: 18,71 €/kg

  • Ananassikuubikud Pähklinäpp 85g

    Ananassikuubikud Pähklinäpp 85g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 2,59 €

    Hind ühiku kohta: 18,71 €/kg

  • Krõbedad maapähklid juustumaits. Rimi 140g
    2 ja enam
    -25%
    1
    39 €
    1,85 €
    9,93 €/kg

    Krõbedad maapähklid juustumaits. Rimi 140g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,21 €/kg

  • Maisikrõpsud magusa tšilli Doritos 90g

    Maisikrõpsud magusa tšilli Doritos 90g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,67 €/kg

  • Küpsis seemnetega Rimi Smart 250g
    Hea hind iga päev

    Küpsis seemnetega Rimi Smart 250g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,56 €/kg

  • Õunapastila AppLite klassikaline 35g

    Õunapastila AppLite klassikaline 35g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 42,57 €/kg

  • Kartulikrõpsud Estrella Grill Liha 200g

    Kartulikrõpsud Estrella Grill Liha 200g

    2.19 € per tk
    Tavahind: 3,75 €

    Hind ühiku kohta: 10,95 €/kg

  • Šokolaadibatoon 2-pakk Lion 60g

    Šokolaadibatoon 2-pakk Lion 60g

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,17 €/kg

Filtreeri

Filtreeri