Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kõrsikud magusad Hellar& Pojad 250g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Kõrsikud magusad Hellar& Pojad 250g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,76 €/kg

  • Batoonikesed Kalev Mesikäpp 150g
    Valmistatud Eestis

    Batoonikesed Kalev Mesikäpp 150g

    2.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,33 €/kg

  • Küpsised Rimi Smart Klassik 155g
    Hea hind iga päev

    Küpsised Rimi Smart Klassik 155g

    0.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,52 €/kg

  • Kreeka pähkel Rimi kooritud 150g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kreeka pähkel Rimi kooritud 150g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,00 €/kg

  • Nacho krõpsud Santa Maria 475g

    Nacho krõpsud Santa Maria 475g

    5.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,56 €/kg

  • Kondenspiimakommid Korivka Roshen kg

    Kondenspiimakommid Korivka Roshen kg

    7.29 € per kg

    Hind ühiku kohta: 7,29 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.4 kg 0.4kg

  • Marmelaadikommid rummimait. Kalev Tiina 175g
    Valmistatud Eestis

    Marmelaadikommid rummimait. Kalev Tiina 175g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,29 €/kg

  • Tortiljakrõpsud juustu Santa Maria 185g
    Hea hind iga päev

    Tortiljakrõpsud juustu Santa Maria 185g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,38 €/kg

  • Kartulikrõpsud hapuk. sibulam. Salling 200g

    Kartulikrõpsud hapuk. sibulam. Salling 200g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,95 €/kg

  • Piimašokolaad Karl Fazer 180g
    Hea hind iga päev

    Piimašokolaad Karl Fazer 180g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,72 €/kg

  • Vormiküpsised šokolaadi Rimi Smart 160g
    Hea hind iga päev

    Vormiküpsised šokolaadi Rimi Smart 160g

    0.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,06 €/kg

  • Vormiküpsised Selga 180g

    Vormiküpsised Selga 180g

    1.15 € per tk
    Tavahind: 1,29 €

    Hind ühiku kohta: 6,39 €/kg

  • Mango viilud kuivatatud Pähklinäpp 200g

    Mango viilud kuivatatud Pähklinäpp 200g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,95 €/kg

  • Kartulikrõpsud soolased Salling 250g

    Kartulikrõpsud soolased Salling 250g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,56 €/kg

  • Kartulikrõpsud Estrella hapukoore-sibula 130g

    Kartulikrõpsud Estrella hapukoore-sibula 130g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,15 €/kg

  • Nisukrõps Piraat suitsupeekoni Balsnack 150g
    Valmistatud Eestis

    Nisukrõps Piraat suitsupeekoni Balsnack 150g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,60 €/kg

  • Vormiküpsised šokolaadi Selga 180g

    Vormiküpsised šokolaadi Selga 180g

    1.15 € per tk
    Tavahind: 1,29 €

    Hind ühiku kohta: 6,39 €/kg

  • Kartulikrõpsud tšilli-laimimaits. Lay's 250g

    Kartulikrõpsud tšilli-laimimaits. Lay's 250g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,96 €/kg

  • Kooritud mandel Awake 400g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kooritud mandel Awake 400g

    5.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,72 €/kg

  • Kreeka pähklid Rimi 700g
    5
    99 €
    8,56 €/kg

    Kreeka pähklid Rimi 700g

    7.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,70 €/kg

Filtreeri

Filtreeri