Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Küpsised Tähed Rimi Smart 250g
    Hea hind iga päev

    Küpsised Tähed Rimi Smart 250g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,76 €/kg

  • Šokolaadimuna Kinder Joy 20g

    Šokolaadimuna Kinder Joy 20g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 79,50 €/kg

  • Kartulikrõpsud Estrella tilliga 180g

    Kartulikrõpsud Estrella tilliga 180g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,94 €/kg

  • Kartulikrõpsud Estrella juustumaits. 180g

    Kartulikrõpsud Estrella juustumaits. 180g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,94 €/kg

  • Maisikrõpsud juustumaits. Doritos 180g

    Maisikrõpsud juustumaits. Doritos 180g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,72 €/kg

  • Tumeda šokolaadi batoon täidisega Roshen 43g

    Tumeda šokolaadi batoon täidisega Roshen 43g

    0.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,05 €/kg

  • Rosin Jumbo seemneteta Rimi 500g

    Rosin Jumbo seemneteta Rimi 500g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,98 €/kg

  • Batoon kakao The Beginnings FlapJack 60g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Batoon kakao The Beginnings FlapJack 60g

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,50 €/kg

  • Piimakaramellid Rimi 100g

    Piimakaramellid Rimi 100g

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,90 €/kg

  • Maisikrõpsud Doritos magusa tšilli mait. 180g

    Maisikrõpsud Doritos magusa tšilli mait. 180g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,72 €/kg

  • Sefiir glasuuris Kommipomm 250g

    Sefiir glasuuris Kommipomm 250g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,95 €/kg

  • Kaeraküpsised seesamiseemnetega Rimi 230g

    Kaeraküpsised seesamiseemnetega Rimi 230g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,48 €/kg

  • Küpsised vaniljemaitselised Salling 125g

    Küpsised vaniljemaitselised Salling 125g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,92 €/kg

  • Kummikommid maasikamait. Pencils Rimi 150g

    Kummikommid maasikamait. Pencils Rimi 150g

    1.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,00 €/kg

  • Küpsised rosinatega Rimi Smart 300g
    Hea hind iga päev

    Küpsised rosinatega Rimi Smart 300g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,63 €/kg

  • Šokolaaditrühvlite valik Pure 74g

    Šokolaaditrühvlite valik Pure 74g

    2.99 € per tk
    Tavahind: 4,39 €

    Hind ühiku kohta: 40,41 €/kg

  • Kreekerid seesamiga Stiratini 250g

    Kreekerid seesamiga Stiratini 250g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,56 €/kg

  • Maisipallid Nacho juustumaitsel. Taffel 165g

    Maisipallid Nacho juustumaitsel. Taffel 165g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,12 €/kg

  • Puuv.mait. när.komm. Skittles Crazy Sours 95g

    Puuv.mait. när.komm. Skittles Crazy Sours 95g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,11 €/kg

  • Kommid Fresh Mint Rimi 16g

    Kommid Fresh Mint Rimi 16g

    0.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 34,37 €/kg

Filtreeri

Filtreeri