Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Tum. šok. piparm. täid. Royal mints Rimi 200g

    Tum. šok. piparm. täid. Royal mints Rimi 200g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,95 €/kg

  • Kaeraküpsised Rimi Smart 180g
    Sobib veganitele
    Hea hind iga päev

    Kaeraküpsised Rimi Smart 180g

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,39 €/kg

  • Küpsised kirsimaitselise täidisega Rimi 160g
    Sobib veganitele

    Küpsised kirsimaitselise täidisega Rimi 160g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,19 €/kg

  • Vahvlid piimakreemiga Rimi 180g

    Vahvlid piimakreemiga Rimi 180g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,61 €/kg

  • Pähklihalvaa pistaatsiapähklitega Rimi 60g

    Pähklihalvaa pistaatsiapähklitega Rimi 60g

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,17 €/kg

  • Piimašokolaad tervete metspähklit. Kalev 190g
    Valmistatud Eestis

    Piimašokolaad tervete metspähklit. Kalev 190g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,74 €/kg

  • Krõp. juustu- ja hapuk. Oho Superman 50g

    Krõp. juustu- ja hapuk. Oho Superman 50g

    0.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,80 €/kg

  • Marmelaadikommid õuna Kalev 175g
    Valmistatud Eestis

    Marmelaadikommid õuna Kalev 175g

    2.09 € per tk
    Tavahind: 2,85 €

    Hind ühiku kohta: 11,94 €/kg

  • Kommid karamelli Bim-Bom Roshen 200g

    Kommid karamelli Bim-Bom Roshen 200g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,25 €/kg

  • Küpsised Crunchy Choco Lemon Domino 150g

    Küpsised Crunchy Choco Lemon Domino 150g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,93 €/kg

  • Kart.krõpsud BBQ maitselised Pringles 165g

    Kart.krõpsud BBQ maitselised Pringles 165g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,33 €/kg

  • Rosin suhkrus Kalev Merekivid 160g
    Valmistatud Eestis

    Rosin suhkrus Kalev Merekivid 160g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,44 €/kg

  • India pähklid Arimex 300g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    India pähklid Arimex 300g

    4.99 € per tk
    Tavahind: 7,39 €

    Hind ühiku kohta: 16,63 €/kg

  • Soolapulgad Balviten gluteenivaba 80g
    Gluteenivaba

    Soolapulgad Balviten gluteenivaba 80g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,63 €/kg

  • Rõngik mee, sibula ja sinepimai. Elephant 70g

    Rõngik mee, sibula ja sinepimai. Elephant 70g

    1.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,57 €/kg

  • Kar.krõps. kukeseen-juustukast. Estrella 170g

    Kar.krõps. kukeseen-juustukast. Estrella 170g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,12 €/kg

  • Kakaoküpsised vaniljetäidisega Diablo 176g

    Kakaoküpsised vaniljetäidisega Diablo 176g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,49 €/kg

  • Rosinad Arimex 500g

    Rosinad Arimex 500g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,78 €/kg

  • Vahvlid maapähklikreemiga Rimi 180g

    Vahvlid maapähklikreemiga Rimi 180g

    1.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,83 €/kg

  • Valge šokola. õhitud riisi-mustika Kalev 190g
    Valmistatud Eestis

    Valge šokola. õhitud riisi-mustika Kalev 190g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,74 €/kg

Filtreeri

Filtreeri